Strona 1321 z 1384 PierwszyPierwszy ... 321 821 1221 1271 1311 1319 1320 1321 1322 1323 1331 1371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,201 do 13,210 z 13831
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

20190915_124724.jpg

Takie kwiatki wyhodowałam na mojej piaszczystej ziemi!
    laugaselbis lubi to.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Znów się dzisiaj włóczyłam, na parafialne dożynki mnie poniosło, a wcale nie w mojej parafii, tylko tej, co jest klub. No i się zasiedziałam, bo mnóstwo dobrych rzeczy było przygotowanych, a ja ostatnio strasznie łakoma na wszystkie dobroci się zrobiłam... co zresztą widać na fotkach i nie tylko. I szczerze - to już mi wszystko jedno...
    Ale tu stronek przybyło - idę poczytać, bo tylko Bonusię z ostatniej przeczytałam. U mnie też nie ma grzybów, sama nie sprawdzałam, ale dalszy sąsiad jest zapalonym grzybiarzem i akurat go dzisiaj spotkałam. Więc mam info z pierwszej ręki.
    Bonusia - super kwiatki ! Smagliczka Ci ładnie kwitnie, pewnie już się zadomowi w ogrodzie - bo się sama wysiewa. Cynie (dobrze rozpoznałam ?) też kolorowe. Moje jakieś takie strasznie wysokie, nie wiem czemu. I tylko kilka przetrwało susze, mimo że latałam do nich z wodą.... No i dalie - u mnie się ciągle wywalają, pewnie to wina piaszczystej ziemi.
    laugaselbis lubi to.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Szybko, szybko !
    He he, dziękuje.
    Misha juz wysikana, dalej śpi!

Mieszka w
    Szczecin

20190915_124701 (1).jpg
    Tutaj rosną kanny i dalie od Grażynki..ale okazała się tutaj gorsza część (ziemi)ogrodu...na drugi rok posadzę winnym miejscu!
    Optusiu odgadłaś wszystkie kwiatki i mam jeszcze astry.
    Mam w innym miejscu piękne cynie...duże kwiaty już trochę przekwitają..ale mieszanka pięknie kolorowa.

Mieszka w
    Szczecin

20190717_171244.jpg

Takie cynie koło domku
    laugaselbis lubi to.

Awatar opty55

Anulko - pewnie odsypia wyprawę, nieźle ją przeczołgałaś !
    Bonusiu - zapominam o astrach, bo u mnie w ogóle nie chcą rosnąć, więc już nie wiem nawet jak wyglądają. Ale może w przyszłym roku spróbuję znowu, może ziemia się "naprawiła".
    Swoje kanny wszystkie zmarnowałam przez złe przechowywanie. A miały takie ładne purpurowe liście... nawet Mani obiecałam, bo by do jej fioletów pasowały. No ale się spsiło...
    A kabaret jeszcze lepsza sprawa niż śpiewanie, więcej przy tym śmiechu i mniej "formalne" są takie spotkania. A jak będziecie razem - to i wyjazdy są o wiele fajniejsze.
    Yoanko - żegnać lato można przy każdym słonecznym dniu - i niech jak najwięcej jeszcze takich będzie. Wcale za jesienią nie tęsknię.
    A czemu ten słony karmel taki modny ostatnio ? Nie próbowałam jeszcze w niczym, sama nazwa mnie odstrasza.
    laugaselbis lubi to.

Awatar opty55

Bonusiu - aż szkoda, że fotki takie malutkie i nie można tej kolorowej rabatki podziwiać !
    laugaselbis lubi to.

Mieszka w
    Szczecin

Optusiu różnie próbuję i nie udaje mi się większych wstawiać...a ja jadam lody o smaku słonego karmelu..i pyszne są ///ale ostatnio jadałam z Z w Kamieniu Pomorskim lody z bezą śliwkową..pycha..i jeszcze dwa jakieś mało znane...najlepsze lody na świecie.
    laugaselbis lubi to.

Awatar AnekSadek

Mania była, poczytała i się schowała.
    Nie ładnie!!!!!!!!!

Awatar AnekSadek

Hmmm Yoana tez bym tego karmelowego posmakowała. Musze zobaczyć czy u nas można dostać. Jest pełno rożnych polskich wódek wiec może. A jak nie to chociaż za masą karmelową się rozejrzę.
    Ale masz zachcianki! Może BOMBELEK jaki się trafi?
    U mnie czy będzie padać czy nie to okien myc nie mogę. Oszczędność wody! Niestety
    Mi tez szkoda mojej żółtej waratah. Nawet nie wiem dlaczego uschła. Może pan od trawy truł samosiejkę asparagusa a asparagus dalej żyje i cieszy się dobrym zdrowiem… nie mam na niego siły!
    Grażyna żartów, przekomarzania od smętków nie odróżniasz?
    Bonusia a Reksia na spacer nad jezioro tez wzięliście?
    Tak, na pewno widzisz nie jedno “grzeczne” dziecko i głupią mamusie. Mnie wczorajsza rozwaliła! Warunki chciała jak dla królowej przy stole na JEDNA porcje frytek na 6 osób!
    Ja już nie szukam żadnego seniorkowa. Misha mi całkiem wystarcza i nawet nie brakuje mi kogoś na spacerach bo do Mishi ciągną jak do miodu i zawsze mam kogoś do pogadania. Czy chce czy nie!
    Nie znam się co to za kfiotki ale ładnie bo kolorowo!
    Opty a mi nie jest wszystko jedno co nie znaczy ze czegoś sobie odmawiam.
    Wiesz, ona lubi te nasze wyjazdy. W samochodzie coraz grzeczniejsza bo wie ze będzie nagroda w postaci spaceru. A jak się zmęczy to przynajmniej ja mam spokojny wieczór. Nie muszę piłeczek rzucać czy szarpać jakiegoś pluszaczka lub plecionego sznurka.
    laugaselbis lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów