Strona 1333 z 1393 PierwszyPierwszy ... 333 833 1233 1283 1323 1331 1332 1333 1334 1335 1343 1383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,330 z 13924
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Aśka, zobacz, sprzęt na Ciebie czeka i to w zieleni

20190921_114241.jpg

Awatar AnekSadek

I jeszcze cos bo mi sie podoba...

FB_IMG_1569008141642.jpg

.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Witam .
    Jesteśmy już w domu .Dostaliśmy skrzynkę orzechów ogromnych ,trzeba je wyłuskać i ususzyć na zimę .W tym roku są wyją tkowo mokre i szybko się psują ,to taki gatunek .Ogromne ,ale na zimę bez obróbki nie przetrzymają.
    Do tego różności z ogrodu ,mam co robić .

Bonusia ,w rodzinie tak jest ,radości mieszają się ze smutkami .
    Mnie zasmucił maż wnusi ,pracuje w Austrii i zaplanował za rok ,kupić tam dom i się wyprowadzić .Pokazywał mi filmiki z miasta w którym obecnie mieszka .Widoki z hotelu piękne ,góry ,skocznia narciarska ,dużo zieleni .Blisko mieszkania cudowny strumyk płynący z góry po kamieniach .Z przyjemnością słuchałam szumu wody.

Maniu ,fajnie ze Tymek zadowolony ,dzielny młodzieniec i przystojny .

My teraz już zaczynamy żyć wyjazdem do Side ,jest sporo do załatwienia ,jeszcze jeden wyjazd do wnusi ,piękne robi paznokcie no i o stopy moje zadba odpowiednio .Jeszcze do fryzjerki ,kosmetyczki na dłuższe posiedzenie .

Optus ,gratuluję zbioru jutro pojedziemy w nasze ulubione miejsce ,może juz prawdziwki się pokazały .Każdego roku tam je zbieramy .

Yoana ,współczuję koleżance nigdy nie wiemy kiedy choróbsko dopadnie .To też zamierzam korzystać z życia ,ale wszystkie plany J. mi blokuje boi się żeby mu na samochód nie zabrakło ,najgorzej że przesadza .Dobrze że udało mi się go nad morze wyciągnąć .

Aniu ,no własnie ,pisałam Ci ,...znajdziesz zajęcie ,i nawet dzień będzie za krótkiDzięki za fotki.

Grazynko
    Udanego tygodnia wszystkim Kruszynkom .

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Nutko ja swoje orzechy włoskie susze w piekarniku. A potem trzymam w wilkonowych kosztach. Aniu ja już dawno tak działam. Nie warto pchać się nigdzie na siłę, ale i nie warto tkwić w chorych sytuacjach. Szkoda życia!! A ja jako naczelna szalona wczoraj zrobiłam rewolucję w domu. Przetaszczylam ogromny kredens z kuchni do salonu. Czemu?? Bo taki miałam impuls. Ale wyszło bardzo ładnie.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Pewnie, że na emeryturze robi się - co się chce ! (w ramach tego, co się może zrobić...)
    na dzień dobry

dwie - bo może wcześnie się zerwiesz - to będzie potrzeba na rozbudzenie.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Sprzęcior czeka ? O cholera . .
    No nie wiem, nie wiem . . . Może zrezygnować ? Właśnie zaczynam się bać. . .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzisiaj już taki cieplutki dzień nie był... i w sumie gdzieś mi między palcami przeleciał. Nic konkretnego nie zrobiłam, mimo planów.
    Może jutro da się więcej zrealizować.
    Nutko - młodzi tak sobie życie układają, żeby to im było przyjemnie. Wcale się nie dziwię, że ten kraj wybrał.
    Życzę znalezienia wspaniałych prawdziwków ! Duuużo !
    Anulko - piękne otoczenie dla Yoanki przygotowałaś ! Pewnie nie raz Cię zaskoczy ćwiczeniami o poranku !

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

A u mnie Optusiu było bardzo cieplutko...21 st i słonecznie!
    W pracy byłam po pracy u mamy i trochę rany rozdrapane..ale biorę się w garść!
    Jutro jadę z kuzynką do fryzjera..jakbym się z Nią nie zapisała to nie miałam ochoty na wyjazd..ale jadę..może coś fajnego na mojej głowie wymyśli...bo zmieniłam fryzjerkę..jadę eksperymentować..
    Dziś powsadzałam do ogrodu 40 nowym tulipanów...2 korony cesarskie i 5 lilii..zobaczymy co wyjdzie na drugi rok..

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Pewnie, że na emeryturze robi się - co się chce ! (w ramach tego, co się może zrobić...)
    na dzień dobry
    dwie - bo może wcześnie się zerwiesz - to będzie potrzeba na rozbudzenie.
    Dziękuje za dwie.
    Noc była ok, coraz lepiej śpimy!

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optusiu mi tez dzien przeleciał nie wiadomo kiedy i jakos nic konkretnego nie zrobiłam taki zmarnowany czas .No a cieplej jest bo i Jurek juz dzis wyskoczył na posiłek bo ostatnio jak było zimno to sie zastanawiał nad wylezieniem z budy .No rozplennice masz zdecydowanie łądniejsze niz moje ale u mnie w cieniu siedza to i guzik rosną , musze trawy poprzesadzac na ostatnie słoneczne kawałki ziemi , a i podzielic by sie przydało bo stare kępy .Ake wywalam troche bylin ktore jednak nie sprawdzają sie u mnie wiec troche luzu sie zrobi a reszte luzu Jurek wytupta normalnie szok jakie autostrady porobił .
    Yoanka o rany tyle sprzetu na Ciebie c zeka no to mozesz sie bac , przecie jak pocwiczysz to kondycja sie skonczy i jak tu zwiedzac .
    Nutko udanych zbiorow zycze , ja zdecydowanie nie grzybowa jestem , zwyczajowo z takich wypraw wracaam z naręczem jakis badyli do bukietow a w wiaderku kilka grzybow .
    Bonusiu z tulipanami dobrze jest czekac do pazdziernika i dłuzej wiec ja nakupiłam i naarzie zwlekam z sadzeniem a i potem mi sie troche ziemi pokaze jak powycinam przekwity .
    Grazynko ten Twoj przesuwany kreden wzbudził wspomnienie jak w mlodosci ja i moja siostra duraki zupełne piekny debowy kredens z kryształowymi szybkami wpierw do kuchni a potem do piwnicy wywaliysmy a na to miejsce jakies badziestwo ze sklejki weszło hihi ot durnota była straszna ta moda na nowoczesnosc .
    Anoola ale fajna butelka a na jakiej zasadzie ona swieci .
    No nie załuje małemu tego piwka w koncu tak mało ma z tego zycia wiec takie drobne przyjemnosci niech choc ma .
    No cały czas byłąm przekonana ze emerytura Ci nie posłuzy i fajno ze sie myliłam , przynajmniej teraz wiesz z e zyjesz , zebys jeszcze spac sie nauczyła ale to z wiekiem przyjdzie hihi

Uprawnienia umieszczania postów