Strona 1360 z 1384 PierwszyPierwszy ... 360 860 1260 1310 1350 1358 1359 1360 1361 1362 1370 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,591 do 13,600 z 13836
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Zawsze można pogadać... bez czytających

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

20190427_161006.jpg
    Reks.jpg

Reksio z pierwszego zdjęcia jak go wzięliśmy a teraz tak wygląda!!!
    Załączone miniatury Załączone miniatury Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal-reksio.jpg  

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No nic, dwie imienniczki zostały - dobre i to.

Bonusiu - ale poważny piesio !
    Dzisiaj tak cudna pogoda, że grzechem byłoby w domu siedzieć. Objeździłam leśne ścieżki, nazbierałam kani - i obdzielałam spotkanych ludzi. Niektórzy chętnie brali, ale większość patrzyła na mnie podejrzanie... Kilka przywiozłam i sąsiadce na tarasie położyłam, sms-a wysłałam, to może się nie zmarnują.
    Niektórzy grzybiarze mieli jakieś nędzne grzybki w koszykach, ale niewiele. Chyba te kilka zimnych nocy zaszkodziło.
    może zostawię jeszcze
    kawa.jpg
    na dobrzy dzień

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    może zostawię jeszcze
    na dobrzy dzień

Dziękuje

Mieszka w
    Szczecin

Optusiu Reksio jest bardzo wesołym psiakiem...ale tak go ustawiłam na siad,żeby zapozował..
    Innym razem wstawię uśmiechniętego Reksia..
    Byliśmy obowiązkowo dziś zagłosować i po drodze pełno grzybiarzy w lesie i widziałam,że wiadra i koszyki pełne to u nas nadal są grzyby.
    Po głosowaniu pojechaliśmy do miasta..odwiedziliśmy trzy kawiarnie bo mieliśmy ochotę na lody..niestety nigdzie nie było..ani jakiś smakowitych deserków to wróciliśmy do domu...tu miałam ciasto ze śliwkami i bezą do tego ,,znalazły" się lody w z pudełka..i też fajnie było..

Awatar opty55

I do tego grzeczny !
    Mój jak miał pozować, to od razu robił tak nieszczęśliwą "minę", że nie było jak fotki wybrać...
    No widzisz, swoja "kawiarnia" najlepsza ! Też leniwca dzisiaj upiekłam, ale już mi przestał smakować. Chyba wrócę, do swoich gniotów z owocami.... Najlepiej byłoby w ogóle, ale się nie da.
    Też byłam głosować. I liczę, że osoby, na które oddałam głos - wejdą do parlamentu.
    Może znajdę jakiś film do pooglądania. Miłego wieczoru !

Mieszka w
    Szczecin

My oglądamy mecz piłki nożnej a rano specjalnie wcześniej wstaliśmy na siatkówkę..tacy z nas wierni kibice!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Z malym zaczynam akcje ganiania po lekarzach i robienia wynikow bo to jednak niewesolo i jutro sie juz zaczyna , jednak z niego juz stary chlop i tez zaczyna sie sypac a i slubny mi sie rozsypal no i ja na ostatek ot sks dopada rowno,
    Bonusiu jak masz za duzo grzybow to ja na to jaknalato,.Wiem jak na Ciebie dziala spotka ie z bylym az zal patrzec jak Ciebie telepa jak o nim myslisz,
    Optus ja tych czytajacych zwyczajnie olewam i nie patrze,
    Anoolko ogrodniczka z Ciebie znakomita? Hihi bedziesznas uczyc co i jak,noto biedna Misia poodgradzana od swojej ukochanej panci,
    Yoanka co znaczy ta rakieta bo nie zakumalam
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 16-10-2019 o 21:01

Awatar opty55

No właśnie, nie ma co patrzeć na gości - prowadzimy bardzo ciekawy wątek, skoro chcą nas czytać !
    Oj niedobrze z naszym "artystą", że go jakieś choróbska prześladują ! Myślałam, że to jakieś jednorazowe niedomaganie, ale skoro piszesz o "ganianiu" po lekarzach, to wygląda już dużo poważniej. Dużo sił życzę i Tobie i jemu, bo to przyjemne i lekkie nie będzie...
    Bonusiu - ze mnie żaden kibic. Gdybym się miała zmusić do ogladania sportu - to wybrałabym lekkoatletykę. A dawno temu to bardzo chętnie oglądałam tańce na lodzie. Teraz już zupełnie nie mam pojęcia, jakie pary i z jakich państw są w tym dobre.
    No to czekam na uśmiechniętego Reksia !!!
    Co do głosowania - miałam nadzieję, że osoby, na które głosowałam przejdą - jednak tylko ta do senatu będzie tam zasiadać. Z sejmem mi nie wyszło.
    Ciekawe, jak tam Nutce pogoda dopisuje ? Jeszcze trzeba poczekać na relację.

Uprawnienia umieszczania postów