Strona 1361 z 1641 PierwszyPierwszy ... 361 861 1261 1311 1351 1359 1360 1361 1362 1363 1371 1411 1461 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,601 do 13,610 z 16401
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Wykrylam dzis nowe mozliwosci mego telefonu i siedzac w przychodni i czekajac na Doktorka ja laze po necie a maly slucha radia ,gitesowa maszyna.
    A jakby wszystkie mialybysme mesengera to mozna klikac na biezaco w jednym miejscu
    laugaselbis lubi to.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Oficjalnie oswiadczam ze Opty dostanie na gółkę za wyzywanie mnie od PISZCZACYCH MYSZY i stwierdzenie ze przechodze mutację .No ale co prawda to prawda , głos straciłam zupełnie i tak jeno piskam .Pewnie na chłopow za duzo krzyczałam wiec nastepnym razem bedę tłukła a nie krzyczała .
    U kochanego Doktorka jak zawsze miło , myslał ze to ja chora a nie mały ale mną tez sie zajął /No i cały plik skierowan na rozne badania i do roznych specjalistow no i zanim bedą wyniki i diagnozy stres mnie zje
    Optus mnie najbardziej cieszy ze nasza gowna swietoje.... prawa reka grzybka sie nie dostała ,jak zobaczyłam z e poza sejmem to az mi sie gebula rozesmiałą a całe miasto było jej plakatami zawieszone i to na dodatek najwiecej kiele kosciołow .
    Hihi a moja na ktora głosowałam to weszła Jak juz w koncu zaczełam po necie łazic to co jakis czas sprawdzam jak te wybory przeszły bo wczesniej nie miałąm nerwow na nie .
    Yoanka no ktos bił sie w piersi i mowił z e bedzie klikał i co słowo sie rzekło kobyłka u płotu .
    Anoola no ja poogadała seriale i chwatit a co z a duzo to niezdrowo mozesz juz krzyczec dlaczego nie ma kawy . A Ty sie znasz na tych maszynkach to zrob taka grupa na mesengerze i wtedy bez wielkich czytanek bedziemy se gadac wszystkie na bierzaco i i co klikniesz to kazda przeczyta Hehe trza isc z duchem czasu , tylko Optunie trza namowic na lepszy telefon .
    Bonusiu no Reksio mądry piesek co takie zdjecia z zaskoczenia bedą mu robic a jak pozowane to zawsze elegancja francja .

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Mania

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, OBOWIĄZKI miałam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I w sumie fajny dzień, leniwy i na przyjemności. Oby więcej takich ! Chłop jeszcze chory, ja już nie.
    Z wizytą samarytańską u kuleżanki byłam, zakupy zrobiłam i wspólne konto z mężowidłem w banku założyliśmy. Stwierdziłam, że powinniśmy mieć WSPÓLNĄ kasę, w sumie nie wiem, po co, ale zarządziłam, że co miesiąc będziemy wpłacać określoną kwotę, a jak uzbieramy, to będzie na coś fajnego. Albo na remont. Albo na wycieczkę. Albo na meble. Albo na cokolwiek.
    laugaselbis lubi to.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Messenger o.k. , przekonaj tylko Opty, bo Ona ma, ale nie używa.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Ciekawe, czy Anoolka na kawencję się skusi ?

laugaselbis lubi to.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

A Misha na piłeczkę ?

laugaselbis lubi to.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No dobra, dobra, mogę dostać... ale że piszczysz - to fakt !
    Plakaty z tą "piernikowską świętą" u mnie tez wisiały, ale odzewu wielkiego nie było. Właśnie oglądałam swój regionalny program - i też wiem, jak procentowo wybory przebiegły. I zachodzę w głowę - skąd te ilości głosów, skoro z kim by człowiek nie porozmawiał, to głosował inaczej....
    Sorry, ale raczej do takiej młodzieżowej wymiany "myśli" - to ja się nie piszę. Nie chce mi się już za nowinkami podążać.
    Konto wspólne w banku na nieokreślone cele ? Równie dobrze do szuflady można wkładać, profitów z tego żadnych...
    Maniu - jak Was tak konkretnie przebadają - to chyba będzie wiadomo, co się dzieje ? A że do tego czasu będziesz się denerwować - to wiadomo.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Z szufladą nam nie wyszło, próbowaliśmy. A to stówka była potrzebna, a to dwie. I ktoś zapomniał wrzucić. I zawsze szuflada pusta. A tak trudniej ruszyć. No i za jakiś czas kilkanaście tysięcy głupio tak w szufladzie trzymać.
    laugaselbis lubi to.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Dzięki za kawe i za (jeszcze jedną) piłeczke

Uprawnienia umieszczania postów