Strona 1382 z 1423 PierwszyPierwszy ... 382 882 1282 1332 1372 1380 1381 1382 1383 1384 1392 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,811 do 13,820 z 14228
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No i to jest klikanie na telefonie wwww zjadlo mi post
    Nutko ja jadlam tylko baranka z rozna a prosiaczek mi sie nie trafil ale moge sobie wyobrazic jego smakowitosc.
    Anoola ja juz na te mycia sil nie mam wie napewno dlugo okna mnie nie zobacza
    No w koncu skąd ma sie wiedziec co to pod sufitem jest.
    Optus i co fajni goscie byli.
    A mi Okupant skosil trawnik bo przed zima zdecydowanie za dluga byla

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Mania, a czemu klikasz na telefonie? Masz komputer, laptop, tablet a klikasz na najmniejszym?

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Miłego poranka !

Awatar AnekSadek

A w moje jurto w Sydney będzie tragedia.
    Każą ludziom mieszkającym na obrzeżach, przy bushu już dziś się spakować i lepiej nie spać we własnym domu.
    Ja jestem w bezpiecznej części ale i tak nic nie wiadomo bo jak pożar zeżre jeden dom później drugi i tak dalej...
    Wszystkie straże (a u nas to straż ochotnicza) postawione na nogi, wojsko tez przygotowane.
    I jak się okazuje to dużo tej tragedii przez Greenies. Wczoraj farmerzy się wypowiadali ze to im powinni dać prawo wycinki czy wypalania przed sezonem bo to oni żyją z ziemi i wiedza najlepiej jak z niej korzystać, co robić. Mówili ze na pewno nie byłoby tak strasznie gdyby im pozostawiono ten problem.
    Coż, pierdzi-stołki za biurkiem wiedza lepiej....

Awatar opty55

Maniu - goście nie do mnie, a po mnie. Z zaskoczenia - to i wyłgać się nie mogłam. I dopiero niedawno mnie do domu odstawiono. Dobrze że ciepło, to w chałupie zębami szczękać nie muszę.
    Ale jeszcze chyba ciut nagrzeję, nie pójdę spać tak wcześnie.
    Nutko - dobrze, że będą te pieniądze, chociaż na dokładkę na nowy samochód nie będzie. Ale jak tak trzeba...
    A jak imprezy w miłym towarzystwie - to nie ma co żałować. Trzeba korzystać z życia dokąd można i sprawia przyjemność.
    Anulko, no nie pomyślałam o procentach, które nie pozwoliły Ci pomyśleć o wyjeździe. No - ale masz niedziele cały tydzień !!!
    A Yoanka co ? Miła mieć tylko tydzień wyjęty z życiorysu ! Weekend wolny !
    Karaluchy się uwzięły ?

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Anulko, no nie pomyślałam o procentach, które nie pozwoliły Ci pomyśleć o wyjeździe. No - ale masz niedziele cały tydzień !!!

Miałam na dziś plan na spacerek ale już za oknem siny dym. Okna pozamykane bo już śmierdzi. Nie wiem, wypalają żeby przeciwdziałać czy w pobliżu nowy pożar powstał.

Awatar opty55

Czytałam w necie o tych pożarach... przerażające.
    A na pomoc deszczu nie ma co liczyć, szkoda.

taka szklaneczka ognia nie zatamuje...
    lepiej byłoby maskę podesłać.
    Trzymaj się jakoś !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

No własnie po co klikam na telefonie Anoola akurat mały okupował kompa wiec wymysliłam ze pocwicze klikanie z telefonu i guzik cały post poszedł sie bujac .No te wasze pozary to jest naprawde jakis horror i ze nie ma siły na podpalaczy ., przeciez to co rok ten sam problem .I naprawde to strach wyjezdzac bo nigdy nic nie wiadomo A Jurek juz spi a ten filmik na fejsie to stary ale wczoraj był dzien jeża wiec wstawiłam mego pupila .A głupielok zamiast w rezydencji to se zrobił legowisko pod liliowcem gdzie naciagał lisci i traw i tam sie zagrzebał a ja mu na wierzch rzuciłam płyte steropianu zeby mu nie ciekło na głowę
    Optus jak Ciebie zabrali na rozrywki to super sprawa aby czesciej , A Twoj kominek to przecie myk i nagrzeje domek a teraz najgorzej jeszcze nie jest , ja czesto wyłaczam kaloryfery bo mi za ciepło sie robi .
    A dzis na działeczce pociełam troche gałezi bo te krzaczory rozrastają sie strasznie juz mam w planie nastepne gałezie do wycinania .
    Chłopaki chodzili do miasta na swietowanie ale mnie to akurat nie ciagnie .
    Jutro mały ma zakładanego holtera.
    Yoanka walczy z bratanicami ale to i tak jej nie zwalnia z klikania w koncu mnie podsumowała ze moge choc kilka słow naklikac wiec teraz przypominam i zachęcam do klikania .

Awatar opty55

Coś wczoraj pożarłam, co mi mocno dokuczyło dzisiaj, tak że musiałam się blisko kibelka trzymać.
    Ale już chyba sytuacja opanowana.
    Ale głupia oślica - zapomniałam, że mam orzechową nalewkę, która mogłam wziąć... i pewnie tak długo bym się za brzuch nie trzymała...
    A że dzisiaj byłaby rocznica ślubu - to jakoś dałam radę i na cmentarz pojechałam. Pewnie równie dobrze świeczkę w domu mogłam zapalić.
    A teraz zimniskiem ciągnie na dworze, bardzo. Przymrozek na pełnię idzie.

Awatar AnekSadek

Mania, nie zawsze podpalacze. Mam nadzieje ze nie tym razem.
    Upal i susza.... i wielka głupota zielonych!
    Najgorszy komunikat -
    jak ogień zbliża się do domu to uciekać, nie liczyć ze straż pożarna wyrośnie z pod ziemi.
    Choc wszyscy w alercie to i tak dla każdego nie starczy
    A Leanne, ta co mi tyle lat pieski kapie mieszka w okropnym miejscu. Chyba to było w zeszłym roku gdzie straszny ogień z domu oglądała. Cale szczęście ze w dole ulicy, kilka domu dalej jest rzeka....

Uprawnienia umieszczania postów