Strona 1383 z 1418 PierwszyPierwszy ... 383 883 1283 1333 1373 1381 1382 1383 1384 1385 1393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,821 do 13,830 z 14171
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nie wiem, jak bym się w takiej sytuacji zachowała... Uciekać - z perspektywą powrotu na zgliszcza ?
    Niech chociaz wiatr zmieni kierunek i nie gna tego żywiołu na miasto, na domy.
    Maniu - a nie można kłębka przenieść do docelowego schronienia ?

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Nie wiem, jak bym się w takiej sytuacji zachowała... Uciekać - z perspektywą powrotu na zgliszcza ?
    No to jak nie uciekniesz to nawet zgliszczy nie zobaczysz bo sama zgliszczem będziesz.
    Natura jest brutalna.

Awatar AnekSadek

Wiecie, zaczelam sie zastanawiac czy sie wyprowadzac ale w koncu pozary sa wszedzie. Musze tylko pamietac zeby nie wybierac chaty pod lasem i jak najblizej wielkiej wody. Jakby co to Mishe pod pache i lece na plaze!
    Opty pewnie ze szklaneczka nie pomoze. Niedawno strasznie sie palilo w Ameryce, teraz nasza kolej. I tak sie kreci…
    Juz prosilam u gory o zmiane kierunku wiatru albo o zmniejszenie mocy. Podobno kolo 18-tej sie zacznie. Ciezka noc przed strazakami. No i przed ludzmi co mieszkaja na zagrozonych terenach.
    Maniu widzisz, Jurkowi wygody sie nie podobaja. Lubi widac zmiany. Glupielok!
    Masz racje co do Yoanki. Powinna na telefonie kliknac jak mlode poszly spac. A ona co? Nic! Damy jej w kosc, w odpowiednim momencie

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dostałyście sprawozdanie na messengerze !

Awatar AnekSadek

To za malo!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Dawno temu czytałam ksiażke o Australii ,o życiu Aborygenów .Oni potrafili radzić z ogniem .Busz płonie każdego roku ,co stare to powinno się wypalać .Rośliny się odradzają .Nie pamiętam tak dokładnie.
    Jednak teraz jest czym przejmować się .Wiemy ze z ogniem żartów nie ma.

Maniu ,jednak natura zwyciężyła ,skoro tam wybrał sobie miejsce ,to chyba lepiej mu pasowało .Będzie miał sucho i byle do wiosny
    Dobrych wyników dla Tymka.......za młody na chorowaniechyba że to kontrolne badanie.

Optuś ,no to Cię poganiało .Zawsze mam tabletki i tez nalewkę z orzecha ,od dwóch lat stoi.

Wczoraj urodzinki udane ,ja postanowienia dotrzymałam zero alkoholu i jedzenie..... skromniutko
    Jednak tortu zjadłam ,trudno było sobie odmówić ,apetycznie wyglądał i tak smakował .

Udanego tygodnia Wszystkim życzę.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Ja to Australie tylko z Tomka w krainie kangurow znam
    Nutko no natura to natura a ganiał i zbierał te liscie i nosił w pysku , rewelacyjnie to wygladało.
    No licze ze nic nie wykaza te badania a dzis biedny mały z tym holterem cisnieniowym to nawet nie pospi dobrze , ale bylismy wmiescie na lodach w ramach rekompensaty za niedogodnosci .A z tydzien echo serca .
    Optusiu narazie jeszcze nie wpadł w konkretna hibernacje bo troche za ciepło tak mi sasiadka wyjasniła ale jak przyjda mrozy to bedzie mozna go przeniesc , bo kilka tygodni temu przenioslam no to z powrotem wrocił do norki .
    A czemu nie zaprosiłas do zapalenia swieczki , zawsze fajnie jak tak te swieczki sie palą w roznych domach .
    Anoola no licze ze Ci sie wiaterek zmienił i smrody poszły w drugą stronę .
    No damy Yoance popalic jak takie dwie siostry wezmą sie za nią to bedzie piskac rowno .
    A Jurek w koncu członek rodziny to głupielok .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Rany, Maniu !!! Z pięknego dnia ta fotka, z takim błękitem... Dzisiaj już tylko ponure niebo, niestety.
    Trawsko pięknie wyrosło. Moim też się przyglądam z przyjemnością, to ich czas w ogrodzie. Fajnie się wiewają.
    A poza tym - nudny dzień, nawet maty mi się nie chce wyciągać, a od tygodnia sobie obiecuję, że muszę się zabrać z siebie - bo wstyd na gimnastyce. No i kolejny tydzień minął, a ja z chęciami pozostałam.
    Też mam nadzieję, że wiatry rozwiały dymy na Anulkowym niebie i może bez maski oddychać.

I kawy się napić - na dobry początek dnia.

Awatar AnekSadek

Dzieki za kawe, niebo błękitne, przynajmniej tu gdzie ja widze.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus to w niedziele bylo u nas tak pieknie

Uprawnienia umieszczania postów