Strona 1384 z 1416 PierwszyPierwszy ... 384 884 1284 1334 1374 1382 1383 1384 1385 1386 1394 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,831 do 13,840 z 14152
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nuta, jeden dzień zero alkoholu? Ja cały lipiec i październik bez kropelki.
    Mania niech dobrze małego sprawdza bo przeca to już stary dziad .
    Moje modły o wiaterek to nie były z uwagi na moje powietrze. Chodziło o to ze wiatr szybko przenosi ogień, nie chciałam żeby w stronę domów wiał. W sumie wczorajszy dzień nie był zły, byłby lepszy jakby jednak nie było celowych podpaleń. Nawet DZIEWIĘCIOLETNI szczeniak świadomie podpalił, ciesząc się z efektów. Lapy poucinać. Albo nie, bo później takiego trzeba utrzymywać. Podpalaczy przywiązać w środku bushu i dookoła podpalić. Trzy osoby straciły życie, osoby które o to się nie prosiły. Czasami ogień “szedł” tak szybko ze po prostu ktoś nie zdążył uciec… A i kilku strażaków trafiło do szpitala.
    I pomyśleć ze ma być upalne i suche lato.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no sprawdzamy i cos jednak te cisnienie u niego tez skacze a to dopiero początek badan ,
    Dzis ledwie patrze na oczy i mały tez bo jak mu tak co chwila pompowało cisnienie to guzik pospał a i ja przy nim.
    No szkoda tych nieszczesliwych co potracili zdrowie i zycie w pozarach a takie durne szczeniaki to w smołe i pierze ot zabawe se wymyslil
    Optus u Ciebie tez taki szary bury ponury i z ulewami dzien dobrze ze sie konczy i zaraz do wyra ide.
    A to taka duza molinia , wyjatkowo lubie ten gatunek bo bardzo dekoracyjny chyba ciekawszy nawet od miskantow , a Ty masz ją czy nie ?? bo moge wiosną dłubac ,

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień wyjątkowo ponury. I deszczowy przy okazji. Jeszcze rano jak jechałam na gimnastykę to tylko mżyło. A po południu seniorkowo - to już padało i to dość sporo.
    A na dodatek w kominku mi jakiś diabeł wlazł i zamiast się palić - to cały dym na chałupę leciał. Niech to szlak ! Teraz mam wędzarnie... Trochę potrwa nim się wywietrzy.
    Nie, nie mam takiej "trawiastej" trawy. To pewnie była ta - co się nie przyjęła, bo też takie ładne grube badyle miała. Pewnie że chcę !
    Wszystko co duże, to biorę, bo więcej działki zajmie.
    Anulko, cieszę się, że już niebo się przejaśnia. A takich podpalaczy to tylko spętać i na pastwę żywiołu zostawić....

jak Cie mała z wyrka wywali - to kubasek czeka.

Awatar AnekSadek

Dzięki Opty. Mała już dawno mnie wywaliła.
    W sumie to Mishy nie lubie! Kolo 6 mnie wywala, wcale nie jest desperado na szczanie ale chyba po mnie zegarek ma i koniec, wstajemy! A ona później przez następne dwie godzinki sobie śpi a ja nie. Fakt, te cholerne plecy tak bola ze już raczej nie poleze ale sam fakt! Czego futrzak taki upierdliwy?

Dzis jade do Leanne i cały czas myślę - obciąć Mishke czy zostawić długie klaki? Czesać się mała daje ale klaki się elektryzują i to mnie wkurza. Zreszta pol godziny po szczotkowaniu znowu wygląda jakby ojca i matki nie miała. Fakt, jak obetne to przecież odrosną. Nie wiem czy klaki również zabezpieczają ja przed upalem? Pewnie w ostatnim momencie zadecyduje.

Awatar opty55

Obciąć, będzie TOBIE wygodniej !
    Na wystawy przecież jeździć nie będziesz. A że odrosną ? Przy którymś z kolejnych kąpań - można podciąć.
    Budzi Cię rano ? No - ja bym na to radę znalazła. Ale i tak wolisz przytulankę w łóżku - więc moja rada na nic się nie zda.

Awatar AnekSadek

No na wystawy nie będę. A to ze odrosną to plus, na wypadek jakby obcięta mi się nie podobała.
    Ja mam z piesami tak ze nawet jakbym zostawiła w kuchni to i tak by mnie budziła piszczeniem, podszczekiwaniem...
    Takie moje psie życie.
    Poza tym strasznie lubie ten moment jak ona się rozbudza, mnie budzi..
    Takie przeciąganie, podlizywanie się. Po prostu to uwielbiam ale pomarudzic tez muszę bo w końcu poza tym mało co ostatnio w moim życiu się dzieje. Niby wczoraj było chłodniej, mogłabym jechać nad wielka wode ale balam sie ze gdzies może wybuchnac pożar i bede miala odcieta droge do domu. Bo w koncu najblizej do wielkiej wody jest 46 km i to wiekszosc drogi wsrod drzew!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Aniu ,chyba dobrze że nigdzie nie pojechałas .Żal ludzi którzy zginęli w taki okrutny sposób .
    Ja Cie podziwiam ,codzienne pobudki ? -to trzeba naprawdę mieć dużo miłości do zwierzątka.
    Zastanawiam się -czy ja nie jestem samolubna ?
    Byłam dwa tygodnie na'' służbie'' u córki,Laki budził mnie raniutko i go wyprowadzałam na dwór. Po powrocie do domu byłam bardzo zadowolona ,że nie muszę raniutko zrywać się z posłania i gnać z pieskiem na dwór .
    A może przyzwyczaiła bym się ,kiedyś wychodziłam i było dobrze ,chyba na starość takie lenistwo.Takie różne przemyślenia przemykają przez myśl.

Wybywam do kuchni obiad przygotować ,corka do nas jedzie ,będzie myć okna .Pogoda akurat ,ładna .
    Maniu trzymam kciuki za Tymka ,oby wszystko było dobrze.
    Optus,.J trafil na bardzo milą panią badającą słuch .Doradziła mu jak zalatwic sprawy związane z aparatem ,dala mu dodatkowy tydzień na przetestowanie .Do końca roku będziemy mieli czas uregulować rachunek i oczywiście dotację już odliczyła.Ważne że aparat będzie -od ręki.
    Jednak dobrze ,ze przeprowadziliśmy się do dużego miasta.Nie cały tydzień czekał na wizytę u laryngologa ,badanie słuchu w ten sam dzień

Miłego dnia Kruszynki.
    Ostatnio edytowane przez Nuta65 ; 14-11-2019 o 10:22

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Obciąć, będzie TOBIE wygodniej !.

Szkoda ze n i e wchodzisz na FB
    Byś widziała PIĘKNO!
    A tak musisz do wieczora czekac bo z telefonu nie umiem.

Awatar AnekSadek

Opty, dla Ciebie..
    Nieszczęśliwe dziecię.

20191114_162429.jpg

20191114_162436.jpg

Awatar opty55

naprawdę nieszczęśliwe biedactwo !!!!
    co ta Psia Mama z nią wyczynia !

jak już nie śpisz - to proszę

kubasek, w jesiennym nastroju.
    U Ciebie co prawda inna pora roku, ale kubasek masz podobny.

Uprawnienia umieszczania postów