Strona 1390 z 1423 PierwszyPierwszy ... 390 890 1290 1340 1380 1388 1389 1390 1391 1392 1400 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,891 do 13,900 z 14227
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Jutro ma być bardzo gorąco wiec posiedzę w domu.
    Ale w środę poniżej 30 to się chyba wybiorę dalej ale na ulubiona plaże.
    I właśnie po takim przejechaniu masy kilometrów strasznie mi się chce sprzedać, wyprowadzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar AnekSadek

Oooo dziękuję za kawe, już godzinę czekam!!!!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

doczekałaś się.
    Czasem mam problemy z ładowarką, wskazuje - że ładuje, a w rzeczywistości bateria zjeżdża do zera i wszystko gaśnie.
    A potem dłuuugo się podnosi.

Awatar AnekSadek

Dobra dobra!
    Cały dzień nawet pies z kulawa noga nie zajrzał na topik!
    Warto to na siłe ciągnąc?

Za kawę dziękuję

Awatar opty55

No nie wiem, czy tak wygląda zieleń... Biedna, wytęskniona za deszczem ta trawka.
    Gwiazda - faktycznie ! Wszędzie "uśmiechnięta".
    Niebo prawie bez chmur - podpasowała Ci pogoda.
    Jak będziesz tak codziennie jeździć - to ci spowszednieje i nie będzie tak cieszyć. Dawkuj sobie przyjemność.
    Skończy się tak, jak z rowerkiem.
    U mnie też ładna jesień. Żeby nie siedzieć na tyłku, to wymyśliłam jakieś "niezbędne" zakupy przed czwartkowym wyjazdem.
    Nic mi w sumie niepotrzebne, poza tym na miejscu jest pełno sklepów i miejscowość doskonale znam, więc nie będzie trudno się zaopatrzyć. No - ale pretekst był i wyjazd zaliczony.
    Jeszcze jutro seniorkowo, w środę gimnastyka -i tydzień byczenia przede mną.

Awatar opty55

warto, warto !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Mnie wieczorem zaskoczył Okupant bo cos tam miał do wydrukowania i tak wieczor minął a w dzien to i na działkę pojechałam bo łądna pogoda a mi smieci ekologicznych sie nazbierało a potem pojechaam do Obiego bo chciałąm kupic te durne wezyki a le są w takich cenach ze trudno stare wezyki musza jeszcze posłuzyc ale to durnota ze cały zestaw z baterią mało co drozszy od samych wezykow .
    No i licze ze skonczyła sie akcja bombki , chyba juz mi starczy roboty , teraz moge za porzadki sie zabrac i wentylkiem do gory polezec.
    Optus hihi to moze do piernikowa z wycieczka przyjedziesz Ja zamowiłam sobie spodnie bo trza choc na zmiane miec a nie kombinowac jakies nie pasowne .A kazdy pretekst na zakupy jest dobry Wracajac z Obiego podjechałam do miasta i tak durnotek roznych do moich robotek nakupowałam a i nowa płyta kolezanki zakupiłam bo przed niedzielą wydana .
    JUtro z małym na echo serca ide a w srode do lekarza z wynikami
    Anoola no kwiatkiem mnie zdołowałas okrutnie , jeny jak ja bym chciała zeby one u mnie kwitły ,ten co zeszła zime spedził w lodowie znowu pojdzie tam i licze ze moze na przyszły rok cos z nim sie zacznie dziac .
    Misia wykonczona na maxa ale napewno szczesliwa bo to dla niej tez atrakcja tyle nowych zapachow .

Awatar opty55

A wiesz, że dzisiaj (i w sobotę w markomianii) słyszałam jej nową piosenkę. Bardzo mi się podobała.
    Spokojniejsza, refleksyjna...
    Słuchaj - i powiedz, jak wrażenia.
    Aaa, od dawna miałam Cie prosić. Wyciągnij z zakamarków pamięci przepis na cytrynówkę, chyba Inka go podawała.
    Do piernikowa ? Może na jakiś kiermasz świąteczny ? Albo... i bez kiermaszu !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Cytrynowka

1 litr spirytusu (ten z zielona nalepka)
    4 duze cytryny
    16 lyzek cukru
    1 litr + 150 ml wody
    5 pustych butelek

Obrac o cieniutko i posiekac (by latwo wchodzily do butelek) i wrzucic do butelek.
    Do gara wlac wode,spirytus i sok z cytryn,zagotowac i odstawic do przestygniecia.
    Letnim wywarem zalac skorki cytryn w butelkach,odstawic na 20 godzin,co jakis czas wstrzasac butelkami,celem lepszego wymieszania.
    Po nocy,czy po 20 godzinach przecedzic 2 razy,za drugi razem przez gaze i wlac do czystych butelek,odstawic do ustania.
    Skorki swietnie sie nadaja do ciast.Mozna je przechowywac w sloiczku w lodowce nawet miesiac.
    Raczej nie bedzie takie przezroczyste,no, ale smak sie liczy ))

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Czasem mam problemy z ładowarką, wskazuje - że ładuje, a w rzeczywistości bateria zjeżdża do zera i wszystko gaśnie.
    A potem dłuuugo się podnosi.

W telefonie czy w kompie? Jak w kompie to wyjmij baterie i podłącz do prądu. Chyba ze "łazisz" z kompem po chacie to może powinnaś zmienić baterie lub ładowarkę.
    No u kangurów własnie tak najczęściej wygląda zieleń.
    Nie, mi się nie znudzi wielka woda. Przecież nawet jak się przeprowadzę i będę miała w zasięgu pieszego dystansu to wcale nie znaczy ze muszę codziennie...
    Czyli przez tydzień nie będziesz pisała?
    Mania nie piernicz. U mnie nie rośnie bez, piwonie raczej w innym stanie (Victoria, bo zimniej). Bo pytałam u ogrodnika i u mnie nie polecał. Nie można mieć wszystkiego, nie badz pazerna. Jak by u Ciebie rosły to czym ja bym się mogła chwalić?
    Musze sobie schować przepis na cytrynówkę, pewnie zdrowsze niż te rożne gotowe napitki.

Uprawnienia umieszczania postów