Strona 1393 z 1631 PierwszyPierwszy ... 393 893 1293 1343 1383 1391 1392 1393 1394 1395 1403 1443 1493 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,921 do 13,930 z 16302
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Optus w telefonie nigdy nie widze kto jest na forum .No to bedziesz miałą sprawe zalatwioną ze wspollokatorką a na tydzien to i bez znajomosci przetwasz ..No jak pospałas spokojnie to znaczy z e dobrze działa .A ja dzis na gimnastyce no i taki kołek wpłocie ze mnie ze szok a widoc to najbardziej na skłonach U nas dzis wieje cały dzien i pada i tak ciemno ze bez właczonego s wiatła nie dało sie funkcjonowac a przedpołudniem wybieralam sie na ogrod no i zaczeło padac to spasowałam .Myslałam ze koniec z bombkami i nawet zaczełam chowac serwetki a tu zamowienie nie duze ale zawsze cos no i znowu maluję .
    Anoola no smog to wredne paskudztwo u mnie mały cały czas zima kaszla od tych smrodow w powietrzu a przyjdzie wiosna przestana palic w piecach i mija kaszel .
    No słodziak niesamowity i sobie podsypia a Ty powinnas z nią razem .A narzeczonej to nie mobilizujesz do klikania przecie to juz chyba ze dwa tygodnie jej nie było albo wiecej .

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Aniu ,no nie wesoło ,ale na to nie ma rady ,trzeba przetrzymać .
    Słodko sobie śpi pupilka

Wczoraj pisałam Mani o wielkich sklepach .Dziś jeździliśmy od jednego do drugiego .Deszcz lal i to mocno ,wycieraczki ledwie nadążały .Pochmurnie choćby wieczór był .
    Szukaliśmy deski do muszli klozetowej ,niby takie nic ,ale jak trzeba było kupić taka co by pasowała ,to trzy molochy zaliczyliśmy .Od jednego do drugiego to kilka kilometrów do przejechania. Kupiliśmy i nie tylko tak jaką szukaliśmy ,to jeszcze w sporej promocji i tylko ta była po promocyjnej cenie .Potem poszliśmy na obiad .

Maniu bombki śliczne ,no i te anioły .....mnie sie bardzo podobają .

Optuś tydzien zleci ,dasz radę ,odpoczywaj .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Opty no to zapowiada się udany pobyt jak już spisz w grocie
    A czemu ze mnie aniołka zrobiłaś? Przeca ja diablica. Pewnie autocorrection
    Wietrzysko by się przydało ale tylko jak przywieje deszcz bo samo wietrzysko tylko powoduje powiększanie się pożarów, niestety.
    Mania smog i ten czerwony kurz, fajna krzyżówką.
    Narzeczonej? Szukam jakiejś nowej narzeczonej bo TA się nie sprawdziła! Nie dość ze obcego chłopa opiera to nie wiem kiedy pracuje lub gdzie jeździ. O tym ze o mnie nie dba nie wspomnę.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

A ja myśle o Grazynce ,Bonusi...

Dziś jest ładny słoneczny dzień .Raniutko wybrałam sie na targ .Kupiłam świeże warzywa owoce ,uwielbiam ich zapach.
    Zielona pietruszka szczególnie ładnie pachnie...
    Musiałam spieszyc się J.mial umówiona wizytę po odbiór aparatu .
    Pojechał a ja juz obiad przygotowałam i chwila na klikanie ,zajrzeć na FB ułożyc puzle..

Milego dnia wszystkim Kruszynkom

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No widzisz Anulko, jaki z Ciebie aniołek !!!
    Nie doceniasz się !
    Kolejny dzień mija, zdecydowanie za szybko. Zabiegi mi się podobają, towarzystwo również. Współlokatorkę przegoniłam po ślicznym mimo braku kolorów parku. Potem jeszcze małe zakupy - może uda się nie znaleźć dodatkowych kilogramów...

Awatar opty55

No właśnie Nutko, szkoda że Kruszynki się poobrazały.
    Udało mi się uruchomić radio i sobie trójki słucham.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Nutko tez lubie aniołki i nawet teraz kombinuje zeby samej wykulac aniołka na zajeciach ceramicznych w koncu trzeba sprobowac choc wydaje mi sie ze to trudne ale co szkodzi sprawdzic .A na ostatnich zajeciach robiłam swiąteczną paterkę i swiecznik w postaci choinki , teraz w srode bede szkliwic , lubie te robotki .
    Tez dzis poszalałam na ryneczku i kupa warzyw zakupiona bo robie taki dietetyczny misz masz .
    Optus mam nadzieje ze fotek pstrykasz bo ja niby mam zabi skok ale byłam tam ostatni raz z 40 lat temu i to słuzbowo wiec guzik znam .No tydzien to troche krotko minie ino mig .A my dzis na działeczce nowy karmnik zawiesilismy hihi wredoty z nas bo gołębie nie moga sie tam dostac .
    Anoola no szukaj szukaj bo narzeczona wyraznie Ci sie zepsowała moze trza ją mocnej przydusic bo rozpusta totalna ale z chłopem a Ciebie olewa.
    No smog plus czerwony kurz zdecydowanie niesympatyczna mieszanka , mnie tez kaszel c ały czas macha i juz w koncu nie wiem czy to tez nie jest smogowa przyczyna .
    No jak taka wredna pogoda to nie ma jak nawet wyjsc z chaty .

Awatar opty55

Słabiutki teraz net, ledwo się tu dostałam. A chciałam poczytać, nim wpadnę do wyrka
    Manii - niedzielę mam zupełnie bez zajęć. Wpadnij, pozwiedzamy razem.
    A teraz niedziela jest handlowa ?

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Pogoda pod Azorkiem. Dobrze ze nie śmierdzi. Wczoraj trochę aniołki w kręgle pograli, Misha nie wiedziała czy się bać czy nie. Oczywiście trochę popadało. Ale to tak jakby spadło wiadro wody a potrzeba tysiące tych wiader. W niektórych stronach maja 6 stopień oszczędności… Czyli prysznic 2 minuty, włosy myc raz na tydzień, na 4 osobowa rodzinę tylko dwie pralki na tydzień, w toalecie tylko kupy wolno spłukać. A chyba o ogrodzie wspominać nie muszę. Wszystko suche…
    U mnie od 10 grudnia będzie dopiero 2 stopień. Jak nie będzie deszczu to na początku 2022 nie będzie wody do picia.
    No ale miejmy nadzieje ze spadnie deszcz, dużo deszczu. I ze Bog da rozum tym których bawi podpalanie czy wyrzucanie pety z okna samochodu…

Nutka ja dość dużo puzzle układam. Wklejam albo swoje fotki albo z netu które mi się podobają. No i kształt oraz ilość tez sobie wybieram jak ja lubie. Fajna zabawa, fajne spędzenie czasu jak się nic nie musi a wszystko może.
    Opty no to tylko się cieszyć ze jesteś zadowolona i zadomowiona w nowym towarzystwie.
    Mania a ja jakoś nie umiem sobie znaleźć zainteresowania. Chyba dlatego ze Misha daje mi tyle radości i czas z nią spędzony. Oczywiście na shoppingu dalej jesteśmy sensacja. Ona bo śliczna a o mnie pewnie myślą ze walnięta. Co prawda znajdują się osoby które wiedza o tych wózkach, ze są legalne, ze wszędzie można…
    Sliczny karmnik! Kto go zrobił? Pewnie Okupanta zagoniłaś .
    E tam, muszę jaka lokalna narzeczona bo na odległość to widzisz co wyszło. Obiecanki cacanki! A w końcu to ona chciała się żenić, nie ja. Tak kangurowo się spodobało

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bo ja nie mam o czym pisać. Robota albo spanie, ostatnio to tylko przysiądę i śpię. I nic mi się nie chce. I wszystko mnie boli. I sprzątać mi się nie chce. Ani gotować. Ani nic. I już sama nie wiem, co z tym robić.

Uprawnienia umieszczania postów