Strona 1412 z 1641 PierwszyPierwszy ... 412 912 1312 1362 1402 1410 1411 1412 1413 1414 1422 1462 1512 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,111 do 14,120 z 16410
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Jeszcze się nie pochwaliłam, że cytrynówkę nastawiłam. Oczywiście - nie byłabym sobą, gdybym się ściśle przepisu trzymała...
    Żadnego gotowania - bo dodałam miód zamiast cukru. No i skórki zalałam w osobnym słoiczku, bo poczytałam, że może byś sporo goryczy. To najpierw sprawdzę, nim połączę, jutro.
    Myślę, że będzie równie dobre.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Opty, dawaj ta cytrynówkę!
    Urżne się i może obudzę dopiero jak się powietrze oczyści, jak wszystkie pożary, dymy, sadze pójdą w jasna cholerę!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Yoana ,super fotka ,Rozbawiłaś mnie.

Aniu ,my zaplanowaliśmy kupić oczyszczać powietrza .Wszyscy chwalą .Mnie podrażnia kurz.Poczytaj o zastosowaniu ,może Ci się przydać ,szczególnie latem.
    Niebo wygląda przerażająco

No Optuś ,to żeby Ci ta naleweczka dobrze się udała

Maniu ,ja Ciebe podziwiam ,nie nadążyła bym za Tobą ,pracowita kobietą jesteś .
    Nas wnusia wymęczyła ,ale już jest u siebie w nowym mieszkaniu .Ale i wesoło z nią było .My w prezencie dostaliśmy fotel bujany ,J .zadowolony .Tylko musieliśmy po niego pojechać .Jest nie duży zgrabny ,podoba nam się .

Miłego dnia.

Awatar opty55

Nutko - fajnego bujania !!!
    Jak możesz - to pokaż ten fotel, też mi się kiedyś bardzo chciało.
    Fajnie, jak na seniorkę przystało - pobujałabym się w nim....
    Anulko - cytrynówka musi się "przegryźć", tym bardziej, że z miodem, to musi popracować. Na węch była dobra, procentów za dużo, ale nie chciałam słodkiego likierku robić.
    Twoje niebo z widokiem na most pokazywano dzisiaj w teleekspresie (to takie wiadomości popołudniowe), kolor taki jak na Twojej fotce...

był inny kolorowy obrazek, ale się nie pokazał.
    Duuużo czystego powietrz na sobotę !

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Anulko - cytrynówka musi się "przegryźć"

Duuużo czystego powietrz na sobotę !

Zaraz się przegryźć musi. Ja pogryzę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzięki za kawę i powietrze ale samym powietrzem zyc sie nie da [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar opty55

Niedawno mówiłaś, że masz "nic" na przeżycie miesiąca ! I tego się trzymajmy !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Hihi pierwszy raz w zyciu pitrasiłam dyniowa zupę bo na balkonie iles ich za dekoracje robi i szkoda z eby sie zmarnowały wiec poczytałam w necie ale tam za mundrze pisało wiec po swojemu sie do niej zabralam i nawet mi smakuje efekt koncowy , ale durnego robota bo obieranie dyni paskudne strasznie a ptaszki na działce bardzo ładnie jedzą wywalone podpsute dynie to co mam in zabierac wikt .
    Optus no to kiedy moge sie spodziewac gosci bo trza chate uskromnic trochę .No w tym przepisie to gotowanie chyba miało konkretne znaczenie a nalew na skorki był bardzo smakowity i wcale nie było goryczy .A skorki potem do ciast dawałam .
    Anoola cos mi podesłałąs ale nie wyswietla mi sie .
    NO niebo naprawde wyglada niesamowicie , tyle mundrosci na tym swiecie a z zywiołem niestety nie potrafia poradzic .
    Nutko ja etatowy len i to z wiekiem coraz wiekszy , czasem tylko cos mnie mobilizuje do ruszenia tak jak teraz Yoanki słoiczki poczyszczone i w rzadek ustawione .No a swoją droga to leń nie leń a swieta idą i trza troche poczyscic zeby tradycji stało sie zadosc .Taki fajny bujany fotel dostalismy od kolezanki ale za ciasno u mnie na niego było i poszedł do mojej kuzyneczki

Awatar opty55

Maniu, jak tylko będę wiedzieć, to dam znać.
    Odgruzowywać nie masz po co. Ja nie inspekcja !
    To z czym tę zupkę zrobiłaś, że Ci smakuje ?

Awatar AnekSadek

Nutka owszem, oczyszczacz powietrza by się przydał ale taki co na zewnątrz oczyszcza! W środku jak wszystko zamykam to nie tak zle.
    Hmmmmm a może mi potrzebny byłby fotel bujany? Pomyśle w nowym miejscu. Własnie, pokaz fotel! Ja myślę o czymś takim.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Opty ja jeszcze w lepiance miałam cos takiego
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Może to by było lepsze.. postawić na patio i se pospać. Bo w końcu jakiem emerytka – wypadałoby się nauczyć w środku dnia drzemkę se strzelić!
    Niebo pokazali a ja Ci pokaże co u mnie fruwa w powietrzu

485014438788499.jpg

Te liście eukaliptusu sa spalone.
    No wiesz, wczoraj po mleko pojechałam. I teraz na tym “nic” do świąt dociągnę hihihihihi
    Tylko muszę mlem mlem nagotować jeszcze przed świętami. Lola przyjdzie dopiero 27 grudnia…
    Wczoraj nas odwiedziła i dalej Mishi zęby pokazuje ale dotrą się! A Misha dziś rano kulezanki szukała.

20191206_184422.jpg

20191206_184544.jpg

Nie wiem ale chyba będę musiała rozejrzeć się za jeszcze jednym pieskiem. Chociaż jak się pogodowo polepszy to na spacerkach będzie miała co obwąchiwać. Tylko ze ona by się chciała ciągle bawić a nie tylko na chwilkę.
    Mania dynie obiera się strasznie łatwo tym.

peeler.JPG

Ja wole ten z lewej strony. A o przepis łatwy i prosty trza było do mnie jak w dym!
    Szkoda ze się nie wyświetla. To było z pożaru który jakieś 10 km ode mnie buuuuu Moze FB skasowało bo nagrywający brzydko się wyrażał ale ja bym się gorzej wyrażała. Nagrywający to strażak mający kamerkę gdzieś na sobie.

Awatar opty55

Anulko - ten bujak wiszący - to w takim podobnym zasnęłam u B. na patio ? Tak mi się wydaje...
    Przydałby mu się jakiś wyciągany podnóżek, bo na dłuższą metę nogi cierpną.
    Ja jestem zadowolona ze swojego rozkładanego fotela, super się na nim traci czas.

Mój ma grubą poduszkę, ale chodziło mi o pokazanie funkcji rozkładania, praktycznie można na nim leżeć.

Uprawnienia umieszczania postów