Strona 1422 z 1659 PierwszyPierwszy ... 422 922 1322 1372 1412 1420 1421 1422 1423 1424 1432 1472 1522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,211 do 14,220 z 16589
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nie, Anulko, żadna tajemnica. Ale to już Mania Ci dokładniej wyjaśni.

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no nie piskaj bo Optusia wpadła do mnie jak to sie mowi z nienacka po rowerek no i teraz mam cudny luzik i przynajmniej na srodku pokoju nie wisza torby przesle Ci potem dokumentacje wizyty .
    Hihi Yoanka Ci wyjasniłą jak to jest z tymi wielkosciami .No a to juz wiesz z e ciesze sie z Twojego zainteresowania roslinkami,
    Optus a ja pognałąm chłopow po choinke i walizy z ozdobkami no i juz stoi choineczka i niestety na firance zawisła kupa bombeczek bo ja juz nie pamietam co mam a mam zdecydowanie za duzo ozdobek a zal nie wykorzystac .
    Yoanka no terminal całkiem dobry pomysł Przecie Ty młoda mezatka to Ci jeszcze chłop nie powinien Ci tak dokuczac to jeno ja mam prawo sie cieszyć jak chłop idzie do r oboty a jutro własnie mam cały dzien luziku

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Wiecie, nie lubie jednak telefonem robic fotek. Wydawalo mi sie ze robie ladne ujecie a wiekszosc do wywalenia. No ale jakby nie patrzec – cos wybralam zeby Wam pokazac.
    Lili odmowiona. Probowalam dzwonic, trzech numerow nikt nie odbieral, w tym dwie komorki. No to napisalam tekst i wyjasnilam, zachecajac do rozmowy. Rozmowa odbyla sie krotka ale co mam robic? Ja chce zeby Misha dalej byla ufna, pogodna a nie agresywna bo raczej na psa obronnego to ona nie pasuje. Zreszta tak jak i pudel ale co, tak se wychowali. W sumie to pieska rozumiem bo “rodzice” sa w tej grupie ze pol roku poza domem. Albo w Polsce albo na wycieczce statkiem… wiec Lili czuje sie niepewna i sie zachowuje jak sie zachowuje.
    I jeszcze musze Wam cos napisac.. gdzie ten swiat idzie..
    W srode rano poszlam pieszo niby po mleko a kupilam duzo. No i wracajac widzimy z Misha trzy grupy dzieci idacych ze szkoly na kryty basen. Misha lubi dzieci wiec chce do nich a ja zostalam poproszona o niedopuszczenie zeby dzieci poglaskaly, dzieciaki zostaly poinformowane ze nie wolno. Pani je pionformowala. W koncu pytam dlaczego, przeciez Misha to szczeniaczek, radosny szczeniaczek. No i podobno niektore dzieci moga miec alergiczna reakcje!!!
    O matko!

Yoana myślisz (I Mania tez tak myśli) ze jak Mania stoi bokiem to jej nie widać? Przyznala sie do jojo to ja w takie znikanie nie wierze.
    Opty no to jeszcze wpadnij na szaber do mnie. Sprzecior mi niepotrzebnie sie kurzy
    Na tych fotkach od Mani to szczuplutko buziunia wygląda a gadasz ze w jakiesz szmatki zmiescic sie nie mozesz.
    No tego co wczoraj kupiłam to nie mam gdzie powiesić. Nie lubi słońca wiec może gdzies w chacie powiesze.
    Mania to może dla równowagi w marcu rowerek czy orbiterek ode mnie zabierzesz?

Awatar AnekSadek

Cholerna migrena.
    Dawniej kupowałam KFC, dziś z chaty nie wyszłam więc ratowałam sie plackami ziemniaczanymi, rzecz jasna!

Awatar opty55

Może taka "smoła" na bolącą główkę pomoże ?

Zdrówka życzę !

Chyba jednak niezbyt zdrowa była, bo się nie pokazała....
    Może taka z widokiem - oczy pocieszy...
    Ostatnio edytowane przez opty55 ; 13-12-2019 o 21:26

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola te |Twoje palcuszki to jeno na dreczenie siostry blizniaczki bo jeno slinotoku dostałam i zaplułam cały telefon, ale i tak nie moge zmobolizowac sie zeby samej upiec, wiadomo stary len sie odzywa ,\
    Optus no u nas dzis ladało i wrednie ciemno było ale i tak durak w de eszczu pojechałam ptaszorki nakarmic a i dostałam nastepne zamowienie na koronkowe medaliony no to dzis robiłam a i troche porzadkow po wczorajszym stroieniu choinki trza było uskutecznic
    Teraz wyszedł Okupant ai tak go dopadłam i zmusiłam do naprawy kraniku do pralki bo mi ciekło/

Awatar opty55

Maniu - Twoja choinka to jak panna młoda ! Smukła, cała na biało... no pięknie !
    Przyzwyczaiłaś się już, że nie ma wieszaka na torebki ? Pewnie trochę potrwa, bo przez tyle lat, to można się przyzwyczaić.
    Ja za to wlazłam dość boleśnie na sprzęcior... nigdy przecież nic tam nie stało !!!
    No Anulko, ciesz się, że tak daleko do Ciebie ! Nie daj Boże - też wzięłabyś jakieś moje żarty za deklarację z mojej strony - i dopiero by się działo !
    Dobrze, że odmówiłaś przechowywania konfliktowego pieska.
    Skoro tak często wyjeżdżają i to na długo, to muszą mieć przecież kogoś, kto się psiną opiekuje ?

Awatar AnekSadek

Śniła mi się koleżanka co dwa lata temu umarła. Gadała ze mną, żartowała i tak jakby była w mojej ostatniej pracy gdzie ja wpadłam żeby pomoc…
    Mania wczoraj placuszków wyszło 17, zjadłam 6. Może wiara w to ze pomogą – pomogła? Bo nawet mnie łeb nie boli. Jak widzisz dużo dla Ciebie zostało. Na jedna czy dwie osoby to jak widzisz placuszki nawet z migrena da rade a wczorajsza była raczej mocna, dawno takiej nie miałam.
    Tak Opty, ta z widokiem na pewno pomogła.
    E tam, choinka może i ładna ale my wolimy kolorowe, prawda? Elegancja nas nie bawi.
    Pewnie zwykle córka psem się opiekuje ale teraz czas na Booti Booti i córka ze swoimi dzieciakami zawsze tez jeździ.
    Zresztą ja chciałam dobrze a ze nie wyszło? Bo ja swoje pieski jakoś tak wychowuje ze są przyjazne. Może "derehtor" był trochę narwany ale nie aż tak. On nie lubił Ajsy, chyba był o nią zazdrosny. Na mojej rottweilerce, Roxie, to Doroty dzieciaki jak na kucyku jeździły. Byla agresywna przy bramie jak nas nie było w domu a jakby już złodziej wszedł to chyba zalizałaby na śmierć.
    No po prostu moje zawsze były przyjazne dlatego myślałam ze dam rade.

Awatar opty55

Cieszę się, że placuszki pomogły. Podziwiam, że więcej nie zjadłaś...
    Ale dlaczego większa ilość zrobiłaś ? Lubisz odgrzewane ?
    Pewnie, że wolę kolorową choinkę. Ale u Mani jest kolorowo za sprawa światełek najróżniejszych, domków i domeczków... które świecą i mrugają, kolorowo też ! Jeszcze trochę - to i grające zabaweczki i Mani eis pojawią !
    Ja tam wiedziałam, że psy maja najróżniejsze charaktery. Łącznie z takimi uciekinierami, co po płotach łażą i z każdej uprzęży się wyplączą. To co prawda nie agresja - ale też niefajnie.
    Lista wysłuchana, prowadzący pokręcił nr jeden z drugim miejscem - pewnie będą tę listę długo wspominać.

Awatar AnekSadek

Po prostu poprzednio się śmiałyście ze tylko siedem smażyłam to obrałam jednego ziemniaka więcej ale one jakieś duże były..
    Wiesz jak cos boli to cie trzeźwo nie myśli. A i apetyt mniejszy.
    Może Mania na zimno zje?

Uprawnienia umieszczania postów