Strona 1451 z 1489 PierwszyPierwszy ... 451 951 1351 1401 1441 1449 1450 1451 1452 1453 1461 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,501 do 14,510 z 14881
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Aoolka powinnaś od razu iść do lekarza..może nawet i teraz porozmawiać z lekarzem?
    Ten domek też nie jest zły ale poprzedni bardziej misie podoba.
    Czy takie domki kupuje się z całym wyposażeniem?
    Pożary pewnie szybko miną ..nasi strażacy wybierają się pomagać!!
    Dziewczyny jak Wam tak zimno to coś jest na rzeczy,że jakieś choróbsko chce się przyplątać...trzeba zapobiegać i nie dać się..
    Ja tak bardzo boję się o jakiekolwiek przeziębienie ,że dlatego dmucham na zimne i większość moich dni siedzę w domu...dziś mi się kichnęło pod wieczór dwa razy i jeszcze czuję ból przy głębszym oddychaniu..ale to minie.
    W piątek idę zrobić nowe wyniki bo mam niektóre wyniki złe...i w przyszłym tygodniu do kardiologa zobaczyć co z moim powiększonym sercem.
    Maniu ...wiem i rozumiem Cię,że martwisz się o T..ale bądź dobrej myśli!!!
    Też czasami patrzę co dobrego grają w kinie ale nic mnie jeszcze nie zainteresowało...na gwiezdnych wojnach była moja wnuczka bo jest zagorzałą fanką tego typu filmów..kidyś bardzo się dziwiła,że ja absolutnie..nie!
    Dziś był u nas wiatr i padał deszcz..wszystko widzę przez okna...ale w piątek muszę wyjść z domu..kilka spraw jest do zatwierdzenia.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Maniu - popatrzyłam na repertuar... może lepiej Ty wybierz ?
    Bo i tak - Ty bardziej "uziemiona" jesteś różnymi terminami - lekarskimi czy innymi...
    Anulko - dobrze, że już nie śmierdzi.
    A do lekarza - zawsze warto się wybrać.
    Bonusiu - u mnie też dzisiaj padało, od wczesnego południa. Nawet zmokłam - bo auto musiałam daleko zostawić, nigdzie bliżej miejsc nie było. Może dlatego mnie telepie.
    Ale już spadam pod kołderkę.
    Tylko jeszcze zapytam - widział ktoś Nutkę ?
    Może tylko mnie się jej wpisy nie pokazują ????

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

W domu KONRETNA półka na wino !

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Bonusia wszystko co wbudowane stanowi wyposażenie.
    W kuchni zmywarka, kuchenka, piekarnik, meble tak ale lodówka, mikrofala i inne czajniki nie.
    W przypadku tego ostatniego domku - polki w salonie i biurka tez zostają.
    Meble które się stawia każdy swoje zabiera.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    W domu KONRETNA półka na wino !
    zabiora ze soba [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Optuś ,komputer mnie wyprowadza na ''spacer' buczy, znienacka się wyłącza,czas na nowy .
    Tym razem kupię laptop,mniej prądu pobiera ,będę mogła brać z sobą na wyjazdy.
    Czas spędzaliśmy ostatnio bardzo towarzysko.
    Samochód w niedzielę o 20-tej wystawiliśmy na sprzedaż ,do godz. jedenastej na drugi dzień był sprzedany.To było święto Trzech Króli.
    Nie spodziewałam sie az takiego zainteresowania.Oboje mamy porobione badania ,wzrok też i będziemy mieć nówki okulary.
    Zdrowie nam dopisuje ,w koło wszyscy chorzy ,chyba szykowany codziennie napój pomagapijemy na czczo.

Aniu ,bardzo mi się ten dom podoba .Do lekarza koniecznie musisz pójść,po co cierpię ,atak będziesz miała pewność ,czy nic złego się nie stało przy upadku im prędzej tym lepiej .
    Bardzo przeżywam pożary ,śmierć zwierząt ,łzy same się cisną ,jak na to patrzę,to nie tylko Australia TO PŁONIE NASZ DOM!
    Sądze że to będzie miało negatywny wpływ na naszą planetę.

Boncia kuruj się ,moja siostra mieszka w zachodniopomorskim .Tam ponoć epidemia grypy panuje ,ja tą wiadomość mam od niej .
    Do lekarza pierwszego kontaktu musi czekać az do 22 stycznia-zgroza...

Yoana ,oby choroba Cię ominęła ,może to tylko zmęczenie.

Maniu
    Jutro idziemy do przedszkola na imprezę,jak ja nie lubię tych imprez Chociaż maluchy są urocze.

Miałam jechać po laptop ,ale leje mocno...nie mam ochoty wychodzić z domu.
    Jak kupię laptopa ,to jakiś czas potrwa zanim go opanuję i wszystko po wgrywam .

No jakoś mnie nie wyłączyło .
    Zostawiam pozdrowienia dla wszystkich Kruszynek .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Cześć Dziewczyny
    Nutka, laptop pobiera mniej prądu ? Nigdy w ten sposób o sprzęcie nie myślałam. Może jakbym grała jakieś 20 godzin na dobę ? Nie wiem, czy choroba, czy zmęczenie, trzyma dalej.
    Anoolka, na pierwszy rzut oka wydało mi się, że półka stanowi integralną CAŁOŚĆ. Ale może to i lepiej, kolor ciemny, no i pod klimą, za bardzo czerwone wino wychłodzi Ten z The Southern Parkway jakby bardziej uroczy.
    No i jak Kinowe Dziewczyny ? Film wybrany ?
    Bońcia, dla mnie Gwiezdne Wojny są zawsze SUPER

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Dzis byłam na gimnastyce i ledwie zyje , jeny jaka ze mnie padlina po przeszło miesiecznej przerwie , do chaty to juz doczołgałam sie taka byłam zmeczona .
    Optus no dumam i jakbys sie nastawiłą na dłuzszy pobyt to i kino i lody mozna zaliczyc , tak myslałam o srodzie , bo tak by mi pasowało bo slubny w chacie wiec nie byłoby ganiania ze mały wraca .No i moze naprawde na te Gwiezdne wojny bysmy poszły bo na moje to wyboru wielkiego nie widze .
    Pada u nas dzis poł dnia , i ciepło a jutro normalnie wiosenne temperatury ,
    Nutko no udanego zakupu zycze bo manto Ci sie nalezy za milczenie .Superowo ze samochod szybko sprzedany , przynajmniej jeden problem z głowy.Hihi bedziesz robic za babunie
    Yoanka no i jak wrociłas do formy , juz Ci ciepło .
    Anoola no jak bedzie wilgoc to wiadomo z e nie bedzie sie tak paliło,no klima pomaga ale juz Ciebie pewnie nad ocean ciagnie wiec lepiej zeby nie cuchneło , w koncu za kilka dni oddasz Lole i pognasz posłuchac oceanu .
    Bonusiu jakos nie umiem byc dobrej mysli i ganiaja mnie nerwy straszliwie .A widziałam jak neurolog powaznie podeszła do sprawy i znowu mnie czarne mysli dopadły .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, ciepło, ale dalej do doopy .

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka ale my chude jak razem weszłysmy na forum i bokow nie obiłysmy .

Uprawnienia umieszczania postów