Strona 1461 z 1641 PierwszyPierwszy ... 461 961 1361 1411 1451 1459 1460 1461 1462 1463 1471 1511 1561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,601 do 14,610 z 16410
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No i super, że się wybrałaś !
    A co do noszenia - nie można było przysiąść gdzieś na trawce i dać małej odpocząć, żeby sama na własnych czterech łapkach kontynuowała "podróż" ?
    Zawsze już tak chcesz ją wyręczać ?
    Fotka z gejzerem fal jest super ! Bardzo mi się podoba !
    Dzięki za informacje w sprawie octu, nawet dzisiaj małą butelkę przytargałam do domu, mętna, tak jak teraz piszesz. Wypróbuję, ale może nie od jutra, żeby w Piernikowie z sensacjami nie latać - bo nie wiadomo jak organizm zareaguje.
    Maniu, dzisiaj specjalnie patrzyłam za przebiśniegami u mnie, ale nawet miejsce nie jest zaznaczone kiełkami... nic nie widać.
    Czyli u mnie do wiosny to jeszcze ho, ho !
    Pojechałam też do miasta, głównie do biblioteki, ale przy okazji jakieś zakupy - no i wreszcie nie ma tłoku w sklepach. Można spokojnie połazić i pozwiedzać, co nowego na półkach się pojawiło.
    Ale nowe - i to dość szokujące - są tylko CENY !!!

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Oj Mania Mania. Musisz robić to co ja? Oczywiście nie w ten sam dzień bo ja mowie o tej mojej przewrotce co przed świętami odwaliłam!
    Noszenie maluszka jest przyjemne ale na chwile koło chaty, na dłuższy dystans ona robi się za ciężką hihihih. Słodki ciężar jednak za ciężki!
    Oj tak, wyjazd mi był potrzebny. Szczególnie po dotarciu na Cronulle to stwierdziłam. Ta pryskająca woda, ten szum, zapach… to jakbym już w domu była! I pomyśleć ze jeszcze w tym roku powinnam miec taki comfort na wyciągnięcie reki! Porąbało się wszystko bo byłam głupia. Ajsa przeprowadzkę na pewno by zniosła. W końcu ślepa nie była wiec nie obijałaby się o ściany. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, widać tak miało być.
    Opty i to “się wybranie” wcale nie było ciężkie. Szkoda tego czasu kiedy siedzę za kierownica ale się pocieszam ze już niedługo!
    Siedziałyśmy, przysiadałyśmy ale dla niej to ciągle za długi dystans. Te kochane łapeczki takie krótkie…
    A co mam robić jak ona się połozy i nie wstanie? Mam ciągnąc na smyczy? Ludzie by mnie chyba zlinczowali.
    Wracając do samochodu byłam głodna i w takim miejscu gdzie kilka stolików stoi na słońcu, kilka w cieniu, w kąciku miska z woda dla piesków postanowiłam zamówić sobie kanapkę na ciepło z szynka i ze serem. Czekajac zauważyłam przy jednym CZTEROOSOBOWYM stoliku w cieniu dwie baby. Jedna w moim wieku druga jakby córka. Pytam się czy mogę przysiąść. Młodsza powiedziała NIE, ona sobie nie życzy psa przy stoliku. Mogla iść tam gdzie białe obrusy, tam nie ma miseczki z woda dla piesków. Stalam a za chwile starsze małżeństwo, szczególnie facet miział Mishke, później dwie młode dziewczyny a specjalnie stałam oparta o slup blisko tych bab. I tak miały Mishe przy stoliku. Opisałam to żeby pokazać ze tu tez są wrednoty.
    Nie myślę ze ocet wywoła jakąś sensacje. Ale Twoja doopa , rob jak czujesz.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja miałam NIEDZIELĘ. Trochę poogarniałam i chciałam coś fajnego upichcić. Wiecie, co to lędźwian ? Robiłam z niego pasztet. Wsadziłam do piekarnika i trochę mnie zmuliło. No to się przyłożyłam, na chwilę. Obudził mnie smród spalenizny. Taaa . . . Spalił się na węgiel. Doopa jestem, a nie pani domu .
    Czy nie zastanawia Was, że wysoki poziom cholesterolu mają te najszczuplejsze z nas ? W tym jedna - niejedząca mięsa ? No właśnie. Ja i moja ( GORSZA) połówka mamy idealny. Aha. I żadnego octu jabłkowego nie pijemy.
    Teraz lecą reklamy, oglądam " Pożegnanie z Afryką" . Uwielbiam ten film

Awatar AnekSadek

Yoana i tak jesteś pani domu! Ja bym nawet nie umiała pasztetu przygotować pod spalenie
    Dlatego ja uważam ze ta cala bajka o cholesterolu trochę nie ma pokrycia i dlatego nie biorę nic. Jak zdechnąć, to porządnie!

Awatar opty55

Nigdy nie słyszałam o takiej roślinie, ale poczytałam i już wiem. Ma nawet ładne kwiatki !!!
    A minutnika nie masz, żeby nastawić ? Albo w telefonie ? Szkoda roboty, jak z dymem poszło....
    Mnie wyjaśniłaś, czemu mam wysoki. Co do Bońci - to dla mnie też jest zagadką, co tam u niej jest przyczyną.
    A jeśli cholesterol = skleroza, to ja jestem okazem do oglądania !!!
    Gadam, że przepadł mi dysk z muzyką, szukam wszędzie, tyle że nie w pamięci.... swojej !
    Muzykę miałam na dysku, takim jak kiedyś były, 250-tce, na drugim fotki.. Ale że fotki już się nie chciały mieścić, to kupiłam nowy dysk, teraz są 1 TB, więc zgrałam wszystko na jeden - i jeszcze jest dużo wolnego. Ale kartkę włożyłam - że to fotki... Stąd to całe zmieszanie.
    Książki też się odnalazły !!!

Awatar AnekSadek

Korytarzyk między sypialniami odpicowany, psia bramka zdjęta.
    Takich kołeczek jeszcze nie odkręcam bo jak będę z jakiegoś powodu chciała założyć to łatwiej.
    Ciężka to praca mimo ze szczoteczkę sobie odkupiłam
    Jeszcze ze 4 takie podejścia ale nie dzień po dniu bo nie dam rady. Nie dość ze na kolanach, ciężko się starej doopie podnieść to jednak co nieco boli od takich monotonnych ruchów.
    Następna area? Tam gdzie stoi stół. Dość duże miejsce

20200115_120526.jpg

.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja dzis miałąm rozrywkowy dzien bo i w kinie bylismy na Judy no i podobało sie nam i nawet łezki poleciały a potem runda po lokalach no i rozpusta totalna .
    Optus dziekuję jeszcze r az za wspaniały dzien było superancko .
    Sprawdz czy ksiazki daja sie słuchac bo tak jestem niepewna czy dobrze sie zgrało .
    Anoola no Ty masz zdrowie tak szczoteczka czyscic na moje to mopem zupełnie byłoby wystarczająco a napewno zdecydowanie lzej ,A na dodatek jeszcze szczoteczke se odkupias ot masochista .
    Ten moj upadek to własciwie smiech a nie upadek a chyba cos tam naciagnełam bo juz na ketonalu łaze taki bol wredny ostry , ze w nocy spac sie nie dało tak bolało .
    No zawsze tak jest z e po czasie człek jest madry i wie ze mogł inaczej w zyciu postąpić .
    Yoanka tez musiałam wygooglowac te roslinkę w pierwszym momencie wygladało mi na groszek pachnący . mozesz kilka nasionek pod oknem posiac moze zakwitnie ,
    No zawsze tez powtarzam ze najgorszy cholesterol miałąm jak byłam wegetarianką a doktor kazała mi zmienic diete to zapytałam na jaką dietę to juz mi odpowiedzi nie dała jak powiedziałam ze miesa nie jadam .
    Bo pewnie warzywka mi chciała zalecic ,
    Nutka dzis nastepny nozyk w chinskim sklepie zakupiłam bo ostry niesamowicie i tak trafi na działke bo tam za duzo nozy nie ma , a chciałam sobie kupic takiego kozika co to mozna nim cos tam przyciac w ogrodzie ale jakos nie widac ,a Monty Don ma takiego rewelacyjnego z zagiętym ostrzem .

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

U nas dziś najprawdziwsza wiosna!
    Było podobno najcieplej w Polsce...12 st!
    W Szczecinie kwitną drzewa i krokusy!!
    Wczoraj byłam prywatnie u kardiolog i wszystko jest w porządku...miałam zrobione echo serca.
    Dziś na kontroli po szpitalnej w Szczecinie i tu niestety jeszcze muszę się oszczędzać bo jeszcze słabo pogojone bo było strasznie pocharatane..na SOR mówili mi,że jak sieczka!..dostałam skierowanie na rehabilitacje ...nie chciałam takiej sanatoryjnej...to będę
    dojeżdżać do miasta...mam PILNE!
    Kuzynka mnie ochrzaniła ,że nie wzięłam rehabilitacji sanatoryjnej..bo do odszkodowania byłoby ważniejsze...ale co tam nie chciałam wyjeżdżać z domu na 3 tygodnie..
    Na kontrole pojechaliśmy przed godziną dziewiąta a wróciliśmy po siedemnastej!!!
    Można było kota dostać!
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 15-01-2020 o 21:01

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Och Maniu widać,żeś blizniaczka z Anoolką.
    Obie poturbowane ale do lekarza nie pójdą!!
    Fajnie,że taki miałyście udany dzień...będzie co wspominać.
    Anoolka no to widzę,że czeka Cię sporo roboty....ale jak kupiłaś szczoteczkę to pójdzie szybciej.

Awatar opty55

Oj Anulka, Anulka....
    Wiele więcej za chatę nie dostaniesz, nawet jak fugi do błysku doprowadzisz...
    A sama będziesz cierpieć ! I Ty siebie uważasz za topikowego lenia ? Oj, już dawno straciłaś ten tytuł...
    Pokrzep się kawą

Uprawnienia umieszczania postów