Strona 1462 z 1641 PierwszyPierwszy ... 462 962 1362 1412 1452 1460 1461 1462 1463 1464 1472 1512 1562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,611 do 14,620 z 16409
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Maniu - prawda, że miły dzień ? Trzeba częściej stosować !
    A nie na kolanach kafelki dopieszczać ! Też coś !
    Nagrania sprawdzę za chwilę, ale na pewno będzie dobrze.
    Bonusiu, to Ci czasu ukradli ! I to jeszcze przy takiej wspaniałej pogodzie !
    Faktycznie - szkoda, że z sanatorium nie chciałaś skorzystać, zabiegi na miejscu, nie trzeba nigdzie dojeżdżać i czekać w kolejce...
    Może jeszcze da się zmienić ?

Awatar opty55

Maniu - wszystko działa, zastanawiam się co wziąć na pierwszy ogień do słuchania.
    A - na moim kabelku. Nie robi psikusów !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

No masz co wybierac , ja polecam Znaczy kapitan , to o naszej flocie z przed wojny i o wspaniałych kapitanach i dobrze napisane .mam od lat .
    No a widziałąs jak u mnie dziwnie reagowało , swoją droga to komp juz stary to i pewnie psikusy mi juz robi .
    Hihi fakt lepsze to nasze spedzenie czasu niz szorowanie podłogi ale Anoola pewnie juz sie szykuje na przjazd szaranczy hehehe
    Anoola zamiast szorowac podłoge jedz nad ocean.
    Bonusiu no moze szkoda ze nie senatorium bo tam bys miałą pewnie lepsza rehabilitacje niz taka dojezdzaną , hehe a do lekarza isc to co on wymysli , pewnie by jakies przeswietlenia jeszcze trzeba byłoby robic , szkoda czasu , samo przejdzie .
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 15-01-2020 o 21:57

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    ja polecam Znaczy kapitan
    Jaja, pamiętam tą książkę z dzieciństwa, strasznie mi się podobała, skoro pamiętam....

Anoola zamiast szorowac podłoge jedz nad ocean.
    Nie mogę, ocean przyjechał do mnie!!!
    PADA!!!!!! HURRRRRRA!!!!!
    Ma padać przez kilka dni i chyba będzie powódź bo ziemia wyschnięta, woda spływa....

Awatar AnekSadek

Mania do tej pory mopem mylam ale wlasnie jak calkiem przez przypadek troche rowkow zrobilam to teraz glupio by bylo tak zostawic. Poza tym nie lubilam tej podlogi a jak ma rowki wyczyszczone to nawet mi sie podoba. Szczoteczka tylko 3 dolarki, jak litr mleka…
    a Monty Don ma takiego rewelacyjnego z zagiętym ostrzem .
    Musisz miec wszystko co ktos ma?
    Bonusia no wiesz! Czemu nie do sanatorium? Myslisz ze Z sam se rady nie da? A moze sie boisz ze jakas sasiadka go ukradnie?
    Opty wiem ze czyste fugi ceny nie podniosa ale w koncu cos robic musze bo juz mnie łapie świr! Strasznie chcialabym juz to miec za soba a boje sie jak cholera. Tak, przyznaje sie. Blady starch mnie ogarnia jak ja sobie sama z tym wszystkim poradze.
    Dzieki za kawe.
    Jasne, wsiadaj w samochod i pedz do piernikowa, co bedziesz jakies kafelki… [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mania a mozna ta ksiazke Znaczy kapitan mailem przeslac?
    O nie, na szarancze sie nie szykuje i posciel NIE BEDZIE wyprasowana. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar AnekSadek

Pada deszczyk pada
    Pada sobie równo.
    Raz padnie na kwiatek
    Raz padnie na goovno!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Yoana ,od razu tak o sobie brzydko,każdemu choć raz zdażyło sie cos przypalić ,mnie ostatnio kilka razy .To wina internetu

Same dobre wieści u Was.U Ani deszcz,HURA!!!!
    Dzięki za zdjęcia ,poczekam na ten urzekający błękit

Że tez Ci się chce tak czyścić fugi ,no ale skoro chcesz ...... traktujesz jak gimnastykę....Różnica ogromna .
    Bardzo Ci będe kibicować przy przeprowadzce .Masz obawy i to jest normalna reakcja .Myśle ze wszystko się uda,''Strachy na Lachy"

Maniu ,to fajnie że tak miło spędziłas dzien ,taki powinien trafiać sie częstoszkoda ze stłukłaś kolano (chyba dobrze doczytałam)

Optuś napisz jak Ci sie słucha Ja dziś jadę po nowy laptop ,przez jakis czas mnie nie będzie ,bo nie wiem jak dam radę wszystko po wgrywać i na nowo uczyć się ,raczej przyzwyczaić ,chyba że mi myszkę J. podłączy.

Boncia ,szkoda że nie wziełas skierowania do sanatorium ,mnie po nowotworze nie wolno starać się przez pięć lat

Samych udanych milych dni wszystkim Kruszynkom.

Awatar opty55

Pada !

ratuj kawę !

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

I znowu był dzisiaj piękny dzień...
    Wieczorem mieliśmy kolędę..
    Anoolka a ja wierzę w Ciebie,że dasz sobie radę bo Ty twarda babka jesteś a do tego tak bardzo zdeterminowana na tą przeprowadzkę nad wielką wodę,że zrobisz wszystko,żeby było po Twoich myślach i marzeniach!!!
    Ha.ha a najlepiej jak byś koleżanki ,,wykorzystała" w czasie odwiedzin!!
    Bardzo cieszy mnie,że pada deszcz i niech pada jak najdłużej...a w tej części co się pali tez tak pada?
    Nie Annolka o Z się nie martwię,że nie dał by sobie rady albo cokolwiek innego ..ja sama nie miałam ochoty na tak długo wyjeżdżać z domu.
    Jeślibym już musiała to tak ale ja sama dużo też ćwiczę i rękę i obojczyk...będzie dobrze.
    A jak Anoolka Twoje dolegliwości?
    A jak u Ciebie Maniu..lepiej już ?A co u T?
    Pokazałaś na fb fajne z Nim zdjęcie!
    Optusiu ja dziś była na ryneczku u swojej koleżanki..bo szykuję się na tą dietę i poprosiłam koleżankę o jabłuszka ,które mają sporo soku..i o sok z kiszonych buraków...i wiesz powiedziałam Jej,ż e mam wysoki cholesterol i to nadciśnienie a Ona powiedziała mi,że jedna pani z apteki kupuje u Niej często bulwy topinamburu właśnie na te dolegliwości..to też kupiłam i poczytałam w internecie...rewelacja jakie dobre ma właściwości.
    Ale nie radzę go sadzić bo kiedyś dawno temu sadziliśmy go jako zielona pasza dla bydła..i to strasznie się rozprzestrzenia i trudno potem go zwalczyć..
    A bulwy używałam jako smażone frytki albo jako placki ziemniaczane..pyszne..
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 16-01-2020 o 21:15

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus wielkie dzieki za te noge małego bo sama bym pewnie nie zauwazyła no a dzis byłam u wracza i wsio wiem no i znowu ganianie bo rehabilitacja ma byc .
    No dzien był super i jestem za powtorką bo tez mi sie podobało , tylko film fajny trzeba znalezc zeby wszystkim pasował .
    Jeny jaki piekny dzien dizs u nas był , błekitne niebo i ciepło niesamowicie no i znowu cos tam pograbiłam na ogrodzie , pomału trza do wiosny sie szykowac a cebulaki wszystkie na wierzchu .Tylko patrzec jak Jurek wylezie z legowiska .
    Anoola no niech Ci tam popada dobrze bo juz te wasze pozary juz za duzo strat narobiły ,a Ty słuchaj ksiazki , rob sudoku i kafelek nie czysc .No a co Monty Don to moj guru i jak on cos uzywa to wiadomo ze dobre i w ogrodzie sie przyda , trza se ułatwiac zywot stary .
    Nutko J Ci myszke podaczy i bedziesz smigac ,masz wkoncu w domu takiego speca ze jeno wykorzystywac .Ja chyba jakis miesien albo sciegno naciagnełam bo to nie stłuczenie .
    A u nas Filutek swieci

Uprawnienia umieszczania postów