Strona 1466 z 1489 PierwszyPierwszy ... 466 966 1366 1416 1456 1464 1465 1466 1467 1468 1476 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,651 do 14,660 z 14881
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Ale jestem rozrzutna!
    Kupiłam nowa szczoteczkę bo myślałam ze stara wyrzuciłam. A goovno! Dzis znalazlam. Czyli moge leciec na dwie rece
    Mania gadzeciara, gadzeciary od gadzeciar wyzywa! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ty mialas piekna pogode a u mnie mialo padac ale sie nie doczekalam a odwolalam wyjazd na ryneczek! Ani kropli nie spadlo ale w innych czesciach lalo jak cholera. Zoneczka wpadla i w koncu dzieli nas tylko 20 km a nie mogla uwierzyc ze u mnie nic bo u nich strasznie.
    Opty no chyba wrednota u mnie ogrodniczych narzedzi nosic nie bedzie skoro teraz w Polsce trzeba sie spowiadac z roslinek, nasionek.
    Dzisiaj sobie siąpi. Ale to na moim niebie. Nie wiem jak gdzies dalej jest. Niech pada. Na FB mozna widziec jak nasi strazacy, rolnicy sie ciesza, nawet male dzieci. Oczywiscie wszyscy wolamy - JESZCZE, JESZCZE!
    Dziekuje za kawe

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Słoneczka zazdroszczę.
    Z takim "narzędziem" na lotnisku Cię zatrzymają !!!

Masz racje

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No to faktycznie, przyjdzie Ci wydajność zwiększyć !
    Skoro na dwie ręce będziesz pracować...

Awatar AnekSadek

Opty nie badz taka. Jedna ręka muszę sie podpierać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

W piątek mieliśmy fajne spotkanie rodzinne.
    Syn z rodziną przyjechała po nas i pojechaliśmy do Świnoujścia na szkolne przedstawienie.
    I i II klasy Liceum miało 6 przedstawień charytatywnie dla chorych ludzi..my byliśmy już na ostatnim.
    Młodzież super się zaangażowała...w bajce,,Opowieści z Narnii" brało udział 84 osoby!
    Wnusi nie poznałam choć wiedziałam co będzie grać to zmylił mnie Jej zmieniony głos.
    Potem pojechaliśmy do córci a tam bardzo wystawna kolacja rodzinna...wróciliśmy do domu dobrze po północy!
    Muszę Wam opowiedzieć o jednej dziewczynie,która grała w tej bajce.
    Miała dwie role..ludzką..i zwierzęcą,że tak powiem..
    Bardzo wśród tylu osób wyróżniała się mimiką,gestami,głosem.. i jak opowiadaliśmy sobie wrażenia na kolacji to wspominaliśmy też dobrze zagraną królową i ogólnie wszyscy byli godni podziwu..
    Okazało się jak H nam opowiedziała,że dziewczyna chce iść do szkoły aktorskiej.. ma wielkie ku temu predyspozycje..córka mówi,że powinnismy już autografy brać!
    Wnusia opowiedziała nam Jej historię z Gimnazjum...rodzice nie pozwalali iść Jej do Liceum tylko ,żeby odrazu zdobyła zawód...i wstawił się za Nią nauczyciel...historii!!
    Pojechał do rodziców ..porozmawiał i przekonał..

Pogoda u nas dalej wiosenna..bez deszczu często ze słoneczkiem...tylko dziś mało się słoneczko pokazało...i siedzimy sobie w domku.
    scena.jpg

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus trza cos robic bo cebulaki wyłazą rowno a pozawalane liscmi wiec zadusza sie je .Dzis wydłubałąm irysy spod lisci juz prawie z rozwinietym kwieciem

No wyjme sekator z torby bo jak nie mozna nic wwozic do nas to po licho wozic takie dobre s przety .Jak mam w marcu pracowac jak głupielok wymyslił wojaze .Trza wsio zrobic wczesniej .A na dodatek nawaliłam gliny od Modego i teraz grabiac rozwalam te wielkie bryły nawalone miedzy i na kwiaty .Licze ze poprawi mi to troche strukture gleby bo było tego s poro workow .
    Kupie plecaczek bo jednak lzej łazic , tutaj nie potrzebuje bo malo łazenia .
    Anoola ja tez sie ciesze z tych deszczy u was bo naprawde szkoda było jak wsio szło z dymem , tyle ludzi zgineło tyle domow spalonych , tyle zwierzat
    Hihi znaczy nie wywalasz przydasi jeno upychasz gdzies po katach , cholibcia tez mi sie zdarza znajdywac takie rozne dziwne s karby pochowane .
    No szkoda z e te durne obostrzenia bo co komu nasionko szkodzi .Choc dumam z e pewnie jeszcze bardzo nie sprawdzają tak jak u was ,
    Bonusiu ja duza rodzina to zawsze cos fajnego s ie dzieje ,a jak młodziez tak pomaga chorym to tym bardziej wielkie brawa dla nich .My to zwyczajowo siedzimy w chacie a jedna atrakcja to wyjscie na ogrod .

Awatar AnekSadek

Bonusia a moje dni to do bani. Wczesniej siedzialam w domu bo smrod, bo Lola… teraz siedze bo pada. Ale niech pada. Dzis ma byc ladniejsza pogoda ale jak sobie pomysle ze 60 km w jedna strone... A w okolicy nie ma nic co by mnie zachecalo do spaceru buuu.
    Mania juz przestan! Caly marzec jechac nie bedziesz, pamietasz? Skrocilas do minimum! Przez co krócej naciesze sie narzeczona buuuu
    Widzisz, Australia juz dawno zauwazyla ze takie turysty jak Ty to moga przywieź jakas chorobe z innego kontynentu. U Was zima (powinna) wymrozic zarazki a u nas jak cos “doleci” to moze narobic wiele szkody. Widac teraz kazdy kontynent to przemyslal. Oficjalnie sprowadzane rosliny czy nasiona sa odpowiednio sprawdzane, pryskane czyms uniemozliwiajacym rozprzestrzeniania sie czegos co zle w korzonkach moglo przyleciec.

Awatar opty55

Nikt kawy nie zostawił...
    a Kruszynka już za słoneczkiem się rozgląda.
    Proszę

kawa w dużym dzbanku, musisz sobie nalać.
    A obrazek - cudny ! Chociaż to Mani kolory.

Awatar AnekSadek

Zgadza sie, cudny obrazek, dziękuje.
    Troche dziś śmierdzi. Nie wiem czy jeszcze to nad nami sie kręci czy wypalaja coś co jeszcze sie nie paliło.
    Czy jeszcze coś zostało?
    I gdzie tu jechać?
    Oto jest pytanie ! a dziś przecież przerwa w fugach

Awatar opty55

Bonusiu - wspaniałą pracę młodzież wykonuje. Na pewno nie tylko Wam się występy podobały.
    No i miło spędziłaś czas.
    Pogoda u mnie dzisiaj też przyjazna, ale za wiele to jej nie testowałam. Jeszcze się oszczędzam, chociaz faktycznie, tak jak Anulka powiedziała - nikt nie zauważy, że udaję chorobę.
    Maniu - dobrze, że przepisy "roślinne" wiele krajów wprowadza.
    A u Anulki wszystko się rozrasta w szalonym tempie, więc się nie dziwię, że tak ostro sprawdzają.

Uprawnienia umieszczania postów