Strona 1474 z 1685 PierwszyPierwszy ... 474 974 1374 1424 1464 1472 1473 1474 1475 1476 1484 1524 1574 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,731 do 14,740 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Fajna wanienka "z nóżkami" !
    A ile miałabym zabawek do sprzątania !
    Mania to pewnie na kwiatkach utknie...
    A u mnie padał śnieg, co prawda zaraz się topił. I jak wracała z gimnastyki - to całe buty przemoczyłam.
    Rano jak jechałam, to jeszcze śniegu nie było, więc półbuty mi wystarczyły, a one dość cienką podeszwę mają.
    Ale w domu się rozgrzałam - i nic mi nie grozi. Tyle że kolejny dzień bez łażenia po ścieżce.
    Maniu - wiem, że plastyki z piskiem czy woda są wystarczające. Ale mi się chciało czegoś wygodniejszego do trzymania. I muszę powiedzieć - że te woreczki są super. Oby mi zapału na długo starczyło !
    Na dzień dobry

mmm... głodna jestem...

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Dzis u mnie takie białe g .. leciało z nieba i jak doleciało do ziemi to znikało ale od południa mozna było juz wyjsc wiec polezlismy nakarmic ptaszki a tam takie cuda znalazłam,

Na moje to zrobił sie u nas angielski klimat bo takiego przyspieszenia to jeszcze w moim zyciu nie widziałąm

No i kto moze powiedziec ze to zima na ogrodzie .
    Optus przyciagnełam nasionka z działki i wyciagnełam te co od Ciebie miałąm no i teraz sie zastanawiam co siac na parapet ale to chyba w połowie lutego zaczne robic ,A zapomniałąm Ci dac kilka nasionek niesamowitej fasoli co to straczki łyka nie mają a są ogromne a i rosnie na 4 metry , a kiedys je dostałąm od Pulpeta i przekazałam dalej i dobrze bo moje zmarniały ale Koksik sieje co roku i zachwyca sie nimi ,moze gdzies posieje .

Awatar opty55

Koniecznie chcę tę fasolkę !!!!
    Dobrze że piszesz o nasionach - czy ta dyńka, co ja od Ciebie dostałam, to urosła u nas, czy marketowa ? Bo nie wiem, czy pestki trzymać czy zjeść ?
    A nasionka posiej dopiero w marcu, no pod koniec lutego może. Bo potem będziesz z nimi latać po chacie i się wkurzać. Kto wie, jak się ta dziwna zima zachowa, czy w kwietniu się jeszcze będzie szarogęsić może ?
    Fajne kwiatki Ci kwitną !
    Wawrzynek kiedyś też w lutym starował, ale w styczniu - to na pewno nie.

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Optus to moja własna dyńka na komposcie wyhodowana wiec moze i nasionka bedą dobre , Oki fasolkę specjalnie naszykuję zeby nie zapomniec a naprawde bardzo smakowita jest .
    To nie wawrzynek tylko kalina Dawn

Awatar opty55

aaa, nie znam... myślałam że wawrzynek. Ale faktycznie - on nie ma takich gałęzi !
    Już się cieszę na fasolkę !
    A dyńki na pewno urosną, skoro to "nasze".

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Optus tez tak mysle ze nie ma co sie spieszyc bo potem jeno problem gdzie stawiac popikowane doniczki a roslinki na parapecie rosna lichutko strasznie .Tez mam jeszcze jedna dyńke na balkonie to moze kilka nasionek zostawie ale je to na kompostowni posieje od r azu .Juz wiekszosc dyniowej dekoracji zmarzło na balkonie i dynki dostały ptaszorki do zjadania i ilnie wszystki nasionka zjadły .
    Dzis u nas cały dzien rowno lało wiec o działce nawet pomyslec sie nie dało ale resztke silnej woli uruchomiłam ina gimnastyke poszłam , coraz czesciej mysle o rezygnacji z gimnastyki , jeny jak mi sie nie chce na nią chodzic .
    Te wszystkie kwiatki startowały w marcu a teraz az strach co bedzie jak pogoda sie zbiesi choc narazie nie widac w prognozach zimy .

Awatar opty55

Maniu - tez patrzyłam w prognozy - do pół lutego nic specjalnego nie widać. Miejmy nadzieję, że się kwiatki uchowają.
    U mnie do południa nie było źle, mogła na spacer poleźć, ale przesiedziałam dobry czas na kawie i plotkach za płotem. A potem się rozpadało. A pod wieczór takie romantyczne płatki leciały... cudo ! Ale tylko przez okno tak ładnie to wyglądało.
    Nawet nie myśl o rzuceniu gimnastyki !!! Musisz się ruszać !
    Już Ci rumaka nie będę odwozić, żebyś mięśnie rozciągnęła !

Awatar opty55

Oglądam Annę Kareninę. Lubie takie kostiumowe cudeńka.

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Optus zeby Ci takie durne mysli o odwozeniu nie chodziy po głowie .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Mania, tez myślę ze nie powinnaś gimnastyki rzucać.

I dalej pustka w glowie...
    Moze we wtorek mi się polepszy.

Byłam z małą u fryzjera, strasznie królik jej się spodobał a królik wcale się jej nie bal.

20200130_095632.jpg

20200130_145219.jpg

20200130_145343.jpg

Uprawnienia umieszczania postów