Strona 1485 z 1531 PierwszyPierwszy ... 485 985 1385 1435 1475 1483 1484 1485 1486 1487 1495 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,841 do 14,850 z 15310
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Ciekawe co byście (i jak) mówiły jak byście nażarły sie śliwek a później wypiły z pół litra maślanki!!!!
    Na inne słowa nie było czasu!
    Co jest szybsze od prądu?
    No właśnie, nie zdążysz zapalić światła jak sie zesrasz!
    Na szczęście ja swiatła n i e musiałam zapalać!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Mnie nie grozi. Śliwki lubię, ale maślankę niekoniecznie... więc światło spokojnie zdążę zapalić.
    Bonusiu - fajny taki przytulaśny Walenty ! Miło !
    Dzień minął bez rewelacji - ganiałam po sklepach szukając grafitowych rajstop na jutrzejszą imprezę seniorkową.
    W końcu znalazłam - ale to albo bardzo popularny kolor, albo ręcz przeciwnie - bo w wielu sklepach nie było...
    Jutro wieczorem proszę mnie nie szukać - będę hulać na parkiecie... o ile mi nogi nie odmówią współpracy.
    Ale wierzę - że się uda.

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

No Anoolka zbyt rozsądne to nie było...ale cóż zrobić jak taką chęć miałaś!
    Optusiu życzę miłego tańcowania...i dobrego humoru!
    My z Z postanowiliśmy na drugi rok zapisać się do seniorkowa..z będzie już pełnoletni!!
    W tym roku koleżanka mówiła,że organizują w seniorkowie Walentynki w Mielnie...fajne mają..

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Popieram Bonusiu. Chociaż - po co czekać do "pełnoletności" ?
    Mnie tez ciut brakowało, nim tam zawitałam.

Awatar AnekSadek

Mania a co myślisz? Chciałabym dłużej spać bo nigdzie mi się nie spieszy ale jak wyciągnąć ten budzik z doopy?
    Nie bądź taka mądra, Opty ile to my wtedy kilometrów zrobiły? Chyba 13, narzeczona by była to by naklikała bo w telefonie nasze wyczyny miała. Wiesz Mania, na ten most to jeszcze trzeba wejść, później z niego zejść i może za podpowiedzią Optyusi w ten sam dzień pogonie NAS do botanika jak tak się mądrujesz.
    Bonusia mówisz ze i mądrym sraczka się przydarzy? To była bardzo bolesna nauka.
    Do mnie żaden Walenty nie trafił. I dobrze bo przy moim szczęściu to pewnie tylko skarpety do prania by przyniósł.
    Opty to było nieprzemyślane. Bo kupiłam sobie śliweczek. Pożarłam a później się zastanawiałam co na obiado-kolacje. Razem ze śliweczkami kupiłam młode ziemniaczki a maślaneczka z nimi idzie w parze! Nie pomyślałam co wcześniej żarłam tylko zrobiłam sobie, oj zrobiłam!
    A dziś chciałam jechać na ryneczek bo tam lubię u jednej Arabki kupować przyprawy. Szczególnie do ryb ona wie jak i co wymieszać. I na takich ryneczkach maja wietnamski płyn do płukania prania. Jakoś dłużej trzyma zapach niż te wszystkie markowe. A boje się jechać... niby kile tam są ale nie lubie w takich przypadkach z publicznych korzystać!

No właśnie, ze mną to tylko o gównach można gadać! Jak nie o psich to o moich! Nudna jestem!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola zaklej du... i budzik moze przestanie dzwonic .Hehe straszysz mnie mostem i dobrze to ja migrene dostane jak bedziesz planowac wyjazd na niego A na botanika to cały dzien planowac a nie takie ogryzki ..No a dobra s raczucha to sama radocha bo człek od r azu lzejszy sie robi hehe rownie dobrze działają truskawki z zsiadłym mlekiem trza dobrze ganiac i o swietle nie myslec .
    Optus no to tance hulanki swawole , teraz to tak mało kobiet w rajstopach chodzi to i trudno znalezc .
    Bonusiu no z gorki bo jednak to w stawanie o tak durnej godzinie to nas zupełnie rozkalibrowało a le dzis wszyscysmy odsypiali no i lenistwo było niesamowite .
    A ciemierniki lubia zwapnowane podłoze wiec moze trza było troche wapna podsypac ,moze jutro zabiore sie za liscie bo dzis kilka krzaczkow hortensji popodcinałam bo piekna pogoda była słoneczna .
    A to arcydziegiel juz taki piekny

Mieszka w
    Szczecin

Nie znam tego kwiatka Maniu...a ładny...
    Miałam zwapnowany ogródek kwiatowy i warzywny bo przed naszym przyjściem nic tu nie rosło oprócz mizernej trawy...w tym roku damy jeszcze obornik..i nawozy jak w zeszłym roku..mydlę,że przez ziemię (piaszczystą) nie wszystko chce tu rosnąć.
    No ciekawa jestem jak tam się Optusiu wytańcowałaś...czy nogi bolały i na spacerek w niedzielę nie poszłaś?
    Anoolka no takie nasze życie i czasami o gówienkach można napisać.
    Dziś byłam sama w pracy i takiego jakiegoś stresa miałam,że głowa cały dzień mnie bolała...no a teraz delektujemy się prawdziwym piwem z Z...chyba z dwa lata takiego nie piliśmy!
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 15-02-2020 o 21:36

Awatar AnekSadek

A Nutke, Aaatke, ze o narzeczonej nie wspomne to trzeba wolac?

Hmmmm mówisz Mania ze migrenę dostaniesz? A co będzie jak w dzień botanika ja, JA jako kierowiec migreny dostane? A jak jeszcze narzeczona się dowie ze Mishki ze soba nie możemy zabrać to tez dostanie migreny… Lepiej sie zabezpiecz w dobre tabletki migrenowe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nie podpowiadaj mi co dobre na sraczuche bo ja nie potrzebuje! Regularna jestem! Te śliwki były nie za mie rzo ne!
    Bonusia a co to za wyjątkowe piffko?
    I chyba Ci sie dni tygodnia pomyliły bo niedzieli jeszcze u Was nie ma wiec Optusia na niedzielny spacerek isc nie mogla, Optusia pewnie jeszcze tańczy...
    Ostatnio edytowane przez AnekSadek ; 15-02-2020 o 23:36

Mieszka w
    Szczecin

Wiem .wiem Anoolka,że dziś Optusia tańcuje...ale myślę,że jutro późno przeczyta to będzie niedziela już..
    A piwko to tak na,,kaca '' po wczorajszym walentynkowy pijaństwie z winkiem..

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja ledwie sie ruszam bo dzis pogoda cudna była wiec pognałam rodzinke na ogrod a tam przesiewanie kompostu itp no ale juz zaczyna wygladac za wiosną tylko gnaty bolą .No ale było naprawde ciepło bo i noc kiele 10 stopni i w dzien wiecej wiec szkoda byo zmarnowac ale jak wychodzilismy to zaczeło kropic ale to mi juz wisi niech se kropi.A sa nowi sasiedzi no i maja pieski i kota ktory przyszedł do nas sie zapoznac , hihi smieszny pieszczoch i nawet chrupkami go poczestowałam a potem ganiał za liscmi .
    Anoola ale nie odpowiedziaąs ile dokładnie mozna przewiezc alkoholu bo gdzies widziałąm ze 2, 25 ltr a to wazna sprawa wiec sie zainteresuj heheh.
    No jak tak nas migreny dopadna to na patio bedziemy sie leczyc procentowymi napojami bo on podobno najlepszy na migreny .
    Bonusiu wapno potrzebne chyba ze chce sie kwasolubne uprawiac bo hortensje i rododendrony chca kwasu .

Uprawnienia umieszczania postów