Strona 1487 z 1531 PierwszyPierwszy ... 487 987 1387 1437 1477 1485 1486 1487 1488 1489 1497 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,861 do 14,870 z 15304
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

U nas dzis wiosna w pełni wiec pobyt na działce superowy ale tym razem krotki
    Anoola no dla narzeczonej to w posciel wsyp cos kłujacego bo jej sie nalezy a le o prasowniu to Ty nie mysl bo szkoda sił .
    No to gites ze jednak miałam dobre wiadomosci ze 2, 25 bo to mi ułatwi zywot z buteleczkami .no pełnoletnia chyba jestem wiekowo ale psychicznie to zupełny młodziezowiec durak bo jak sie zdecydwałam na taki wyjazd to trza miec licho pod sufitem ,.
    Optus jaka nowa pora przecie to co sie wyprawia w ogrodzie to zupełna herezja , wczoraj podcinałam clematisy to w kacikach normalnie porozwijane liscie były az zal ciąć było, a na krzaczkach to porozwijane liscie ot zdurniała pogoda niesamowicie a ze wyjazd na karku to szykuje ogrod na wiosne i jak wroce to juz robot zadnych nie bedzie bo wsio albo zarosnie albo wymarznie .
    Bonusiu aile Ci tego z apisał lekarz i ile czasu Ci to zajmie bo T miał 4 zabiegi i w sumie w godzinie wsio miał załatwione , na moje to super wsio było ustawione z e jeno przechodzio sie z jednego gabinetu do drugiego .
    a teraz mamy takiego goscia na działce bo nowi sasiedzi sie sprowadzili a ten przychodzi zaznajomic sie z nami no i kilka chrupek dostaje

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Fajny ten kotek sąsiadów...a dziś podobno dzień kota...no ja z Anoolka odchodzimy dzień psiaczków...prawda?
    Nie martw się wyjazdem Maniu bo będziesz pod bardzo dobrą opieką!
    Anoolka co tam te troch e smrodu jak nad wielką wodą tak pięknie..
    Optusiu jaka diagnoza od lekarza?
    Oj też miałm wielki kłopot ze stopą...ale to już przeszłość..
    Dziś na rehabilitacji z ośmiu zabiegów miałam tylko TRZY!!
    Tak mnie okroili!!
    Gimnastyka sprawnie poszła..potem czekanie w kolejce...nie ma krioterapii...pani chciała w zamian dać mi prądy... już poszłam ale dobrze,że zapytałam czy mogę to brać jak mam wstawionych kilka blaszek...Nie Mogę!!
    Te prądy miała mi dać w zamian za krioterapię.
    I tak oprócz gimnastyki mam tylko laser na obojczyk...na rękę już nie!
    I biodynamik nie wiem na co!!??
    Bo leżę pod maszyną co nie obejmuje ani obojczyka ani ręki...może działa na całe ciało?
    Pogoda była piękna...słoneczna..trochę wiało ale było ciepło!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Na takie "kocie" chrupki, mam nadzieje go zapraszasz ? Pewnie z Jurkowych zapasów ?
    Wiosennego przyspieszenia nie tłumacz wyjazdem, bo nie będzie Cię przecież trzy miesiące !
    Ale jak Chce Ci się pracować w zimę w ogrodzie - Twoja sprawa...
    Ja tam taka wyrywna nie jestem !
    U lekarza - skierowanie na badanie, na razie krwi, więc z wynikami dopiero w środę. Dzisiaj byłam po kawie - więc już nie można....
    Teraz maści i coś przeciwbólowego...
    Zobaczymy co dalej.
    Bonusiu - no właśnie zapytam za Manią - jakie zabiegi zapisał Ci lekarz ?
    Ilość zdziwiła rehabilitantkę ? Chyba są jakieś limity - więc nie sądzę, że aż tak dużo.
    Anulko - fajnie że Ci się wyjazd udał i duuużo przejechanych kilometrów przyniosło odprężenie i pozwoliło zgubić złe myśli.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Tak długo pisałam, że już mi Bonusia odpowiedziała.
    Może zabiegi, których nie możesz odebrać z winy przychodni - przesuną Ci na inny termin ? Tak to powinno działać.

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Optusiu tak się broniłam przed stacjonarną rehabilitacją a teraz będę się o nią starać.

Awatar aaata53
    aaata53 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Żory

Odrobiłam zaległości w czytaniu ale dziś już nie popiszę.Miałam pracowity dzień-odmroziłam wielką zamrażarkę (nie wiem po co mi taka?)zrobiłam wiosenne sprzątanie na cmentarzu,zaliczyłam angielski i dosyć duże zakupy bo przez ten remont klatki schodowej nigdzie nie jeżdziłam.A chyba w niedzielę przyjeżdza moja Patrycja z partnerem więc muszę się przygotować.Ona mieszka we Francji (1900 km )w pięknym górzystym rejonie Ardeche.
    Odisiu widzę że też bywasz w towarzystwie seniorów.Czy to jest tak jak u nas Uniwersytet Trzeciego Wieku.???U nas mają bardzo dużo zajęć ruchowych ,ale to nie dla mnie .Ja zaliczam angielski,gry planszowe i śpiew.Też byłam na Walentynkach i trochę potańczyłam.Było 48 pań i 4 facetów.He,he.
    Bonusiu a długo czekałaś na tą rehabilitację???Mnie w listopadzie zapisali na sierpień.
    Anoolko miałas fajną wycieczkę jak tam woda w oceanie chyba bardzo ciepła,bo przecież u Was jeszcze lato
    Mania u mnie jeszcze takiej wiosny nie ma,chociaż też wszystko się budzi,ale ciemierniki mają dopiero pączki.No i trochę popisałam.Jutro się chyba też wybiorę na działkę trochę poplewić między kwiatkami,bo w środę kroi mi się pokrywanie dachu garażu nową papą jak przyjdzie fachowiec.Kopiuję i wysyłam

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

A ja jak ten głupielok! Zaczęłam oglądać domy i zginęłam…
    Mania,ILE do wiosny???? Aaaaaa już masz wiosnę. Poczekaj, poczekaj! Na Wielkanoc śnieg spadnie
    No trza mieć licho pod sufitem jak taki kawal leci się na dwa tygodnie!!! No własnie, tylko ogród i ogród a wycieczka życia to w nosie! Cala nadzieja w tym ze będziesz żałowała. Zobacz narzeczona! Żenić się ze mną chciała byleby tu zostać!
    Tak Bonusia, my odchodzimy dzień psiaczków ale i kotka pogłaskać mogę
    Wrednota się tylko boi co będzie z działka o nic innego się nie boi.
    Nie narzekaj, i tak dobrze w Polsce. Ja po wypadku to mogłam wybrać JEDNO! A plecy to jak kark to już nie okolice nerek chociaż tam teraz najbardziej mi dokucza. Co prawda mogę mieć 5 zabiegów w roku ale już dawno mi się odechciało jak skurwiel łokciem mnie ugniatał czytając na tablecie!!!!!
    Opty nie wiem co Ci się w stopę stało ale jak mi zaczęły te ostrogi dokuczać to dużo mi pomogła sol Epsom. Moczyłam w tym nogi i ulżyło tylko pamiętaj – jak wieczorem wymoczysz to rano bądź blisko kibelka. Możliwe ze robiłam sobie za mocny roztwór.
    Aaatka ja coraz więcej “przydasi” wydaje. Oddzielnej zamrażarki nigdy nie miałam bo nie jestem zwolenniczka trzymania długo i dużo.
    Popatrz, ile to już lat Pati siedzi we Francji? Chyba z 15 lub więcej… A bezmięsna też jeszcze aktualna?
    Jaka woda w oceanie? Ano mokra, przynajmniej tak wygląda. MOŻE jak się wyniosę w nowe miejsce to tam zacznę się moczyć?

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

No i znowu naklikane wsio poszło sie bujac .
    Optus kociak zajda wsio jak leci a Jurek suchych to marudzi ..\

Anoola jakos mnie to nie rusza ze tak krotko , mi sie w ydaje ze zdecydowanie za długo a narzeczona to młodka wiec za nią nie dogonisz

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez mania48 Zobacz posta

anoola mi sie w ydaje ze zdecydowanie za długo
    krótszy termin to rezygnacja, jeszcze masz szanse!

Awatar AnekSadek

Jeszcze dodam ze jestem porządnie wkurzona, żeby inaczej nie powiedzieć!!!!!
    I w tym układzie przestane tu całkowicie zaglądać. Oczywiście innymi sposobami NA PEWNO z Tobą kontaktować się nie będę.
    Szkoda moich nerwów.
    I jest mi całkowicie obojętne czy przylecisz czy nie.

Uprawnienia umieszczania postów