Strona 1489 z 1529 PierwszyPierwszy ... 489 989 1389 1439 1479 1487 1488 1489 1490 1491 1499 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,881 do 14,890 z 15288
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Bonusiu - zapłaciłaś za to, że dałaś pracę wielu pracownikom ! Pomyśl, ile pieczątek musieli przystawić, ile razy kliknąć w kompie - żeby wreszcie stwierdzić, że auto kaput...
    Pączki - zjadłam półtora, bo jednym musiałam się podzielić - ale za to kawałek tortu węgierskiego dostałam.
    Ja za pączkami nie przepadam, ale dla tradycji - zjem ze smakiem.
    O przeprowadzce myślę tylko dla widoków, żeby z okna na na daleki horyzont móc popatrzeć. Ale raczej na myśleniu się skończy.3Nie jestem tak zdeterminowana jak Anulka.

Awatar opty55

Gadam ze sobą w realu - więc może w necie niekoniecznie...
    sorry...

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Zdechly maszyny .do teraz ladowalam komore .rano gonie do mlodego moze cos poraddzl

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cześć Dziewczyny Nie było mnie dłuższy czas, bo decyzje różne życiowe podejmowałam, trudno mi było przez to przechodzić i odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale dałam radę. Rzuciłam jedną robotę, koniec z maratonami i pracą ciurkiem przez 34 godziny. Plusów dużo, wszystkie soboty, niedziele i święta wolne, każda noc spędzona w domu, mniej stresów, praca 3 dni w tygodniu. Minus jeden, będę żyła za 40% dotychczasowych dochodów. Łatwo nie było, ogólny mobbing, granie na sentymentach ( 25 lat pracy ), obietnice podwyżki ( po 10 %, stopniowo doszło do 70% ), więc widzicie, że pokus było dużo. Zresztą teraz też mam cały czas propozycje pracy w innych miejscach, bo jakoś się rozniosło, że jestem " do wzięcia" Ale nie. Muszę zresetować sobie łeb, przestawić się na inne myślenie, zacząć doceniać, to co mam i zadbać o zdrowie, szczególnie to psychiczne. Zaczynam NOWE ŻYCIE ! Tzn. jeszcze jestem do końca lutego na wypowiedzeniu, ale już mam tak zorganizowane, że formalnie KONIEC. I dobrze.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Jakoś dziwnie to forum działa, emotikonek mi nie wkleiło

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Teraz o.k.
    Idę świętować ! Że za wcześnie ? I co z tego. Jestem WOLNĄ ZAWODOWO kobietą !

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

O rany ale wczoraj wpadłąm w panike bo postawiłąm telefon na doładowanie , potem sprawdzam a on czarny wiec sprawdzam inne gniazdka bo to na przedłuzaczu a nic nie działą no i wkoncu wpadłąm na mysl ze moze z kompu nałąduje no i sie udało ale nerwow kosztowało a dzis wykryłąm ze slubny wyj ął wtyczke zgniazda nie wiem po jakie licho to tam jest podwojne wejscie a jedno jest zawsze wolne mAle co sie w czoraj nadenerwowałam to moje
    Yoanka swietuj swietuj w koncu to wazna decyzja zyciowa .Tyle lat przymierzałas do tego kroku az w koncu podjełąs ją ,
    Bonusiu no z naszymi urzedami tak to bywa ze lubią zywota nam psu
    OPtus no wiosna idzie .

Awatar opty55

Wiosna ??? No tak, termometr to pokazuje.
    A ja znów coś z gardłem mam. Ale czosnkiem się ratuję - nigdzie sie jutro nie wybieram, to mogę śmierdzieć.
    Mani - mam pytanie - została mi ładna butelka po prezentowej nalewce, ale po zdarciu naklejek został klej i nijak go nie mogę usunąć.
    Chciałabym ozdobić ją - ale nie wiem, czy farba się na to przyjmie ? Możesz mi coś podpowiedzieć ?

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Optus no no ja tez walcze z tymi naklejkami , albo skrobie nozem do tego jakas pasta czyszcząca , jest to problem choc niby podobno mozna cos z tym zrobic ale jakos nozem dawałam rade z tym ze dzien moczenia w wodzie .Na takich z klejem nie robiłam wiec nie wiem czy farba sie przyjmie chyba ze gruntowa.
    Ratuj sie bo wiosna i trza bedzie robic cos na ogrodzie , mnie cieszą te doniczki na parapecie bo naprawde roslinki zrobiły mi niespodzianke ze jak widac puszczaja korzonki .
    A ostatnio w Maji mowiono ze ostrogowce suchą ziemie lubią wiec dlatego nie rosły u mnie tak jak u Ciebie kwiatki ode mnie .
    Yoanka bys zdała relacje z tych balang i swietowania , Hihi jak teraz bedziesz miałą czas by byc profesjonalną pania domu to juz wyobrazam te smakołyki pitraszone dla slubnego hihi a jak bedzie wiecej czasu to juz nie mowie co tam sie bedzie wyrabiałao
    A ja jutro wybieram sie na zajecia ceramiczne a tam do odbioru smok żółw i doniczka z poprzednich zajec , prawde mowiac to juz z a duzo tej ceramiki naprodukowałismy ale ile przy tym radochy jak sie meczy kawałek bezkształtnej gliny a wychodzi cos fajnego

Awatar opty55

Maniu - butelka była moczona 24 godziny, skrobana nożem i druciakiem... potem moczona w gorącej wodzie - to trochę klusek zeszło. Ale jeszcze są takie tła i już nie mam na nie siły. Pewnie jakaś benzyna by pomogła, ale nie będę za nią ganiać po sklepach. Spróbuje pomalować tak jak jest, ale to i tak dopiero jak się na dwór da wyjść - bo ja tam "warsztat" rozkładam.
    Może do tego czasu jeszcze ją oskubię.

Uprawnienia umieszczania postów