Strona 1509 z 1638 PierwszyPierwszy ... 509 1009 1409 1459 1499 1507 1508 1509 1510 1511 1519 1559 1609 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,081 do 15,090 z 16374
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Kangurski rząd jest tak poyebany że tu będzie gorzej niż we Włoszech!!!!
    Chyba musze zacząć sie z Wami żegnać!!!
    Pozwolili zejść z wycieczkowych statków tysiącom ludzi bez badania, bez zalecenia kwaratanny.
    Już statystyka w oczach rośnie.
    Pier do le, na żadne wycieczki sie nie wybieram!!!

Awatar AnekSadek

Nawet nie wiem czy zdąże wyżłopać wszystko co mam w barku, że o lodówce, zamrażalniku nie wspomne....

Awatar AnekSadek

Jak mnie wirus nie zabije to zapasy wykończą!!!

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Przywitam się z wszystkimi i przepraszam że tylko czytałam bo pisać to nie bardzo lubię.Zdradzę że czytać zaczęłam od początku,bardzo mi się podoba jak piszecie ja tak nie potrafię ,no ale mogę coś dodać od czasu do czasu jak się zgodzicie.Jestem na'' stałej'' diecie,obecnie zupowej,zgubiłam na niej przez m-c 10kg.to tyle o mnie bo póżniej nie będzie co pisać.

Awatar AnekSadek

No brawo Alba!!
    Nareszcie wylazłaś z czytających. Gardło sobie zdarłam wołając!
    Nie wykręcaj sie że nie umiesz! Pisz JAK umiesz, przede wszystkim dokładniejszy opis zupy bo kazda z nas (poza Bounusią i Opty) chciałaby schudnąć 10 kg na miesiąc! Ja pierwsza w kolejce!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Witaj Alba jak takie dobre efekty to sie pochwal to moze zmobilizujesz leniwe babiszony do diety , mnie troche odchudziła alergia ale od dawna tak paskudnie nie przechodziłam tego wredoctwa .
    Anoola jak widac durnota wszedzie taka sama ,a na to cholibcia lekarstwa nie ma a na dodatek głupota mnozy sie w postepie geometrycznym wiec co chwila rodzi sie nastepny duren.
    No zapasow tez chyba za duzo zgromadziam ale jak mnie nastraszyłas to wpadłam w panike i nakupiłam zarcia no i teraz pilnie staram sie wykorzystywac zeby niczego ne zmarnowac a zamrazalnik mały wiec trzeba myslec .
    A pozycja pozioma pod telewizorem to dla mnie najciezsza robota ostatnio to juz mało co i włączam maszynę
    Optus dzis nie byłam na działce bo juz sie bałąm tego kaszlu ale moze jutro sie wybiore i to sama bo chyba małego tez dopada alergia bo on to na okragło pokaszluje .No boje sie z e kwiaty magnolii poszły bo cholibcia mroz duzy rano by a jak tak kilka dni potrzyma to i d...blada. wsio wrazliwe pojdzie sie bujac

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Witam Kruszynki!
    I nową koleżankę serdecznie witam..hej Alba!
    Odzywaj się do nas...zawsze coś tam w życiu się wydarzy co można tu napisać..wiadomo Konopnicka jest tylko jedna ale i my reszta też sobie jakoś radzimy!
    Napisz z skąd jesteś ..jaki region Polski!?
    Dziś było u nas okrutnie zimno choć to była najcieplejsza część Polski ale tez ma być najzimniejsza w nocy..do -6 W szklarni na noc też przykrywam.. w dzień świeci słoneczko to znowu odkrywam i tak sobie rano i pod wieczór z Z biegamy...wesoło jest!
    W sobotę upiekłam na cieście kruchym makowca ale pyszny...ja jem ostrożnie ale Z nie żałuje bo to szczupły chłopak!
    Anoolka mówili u nas ,że w Sydney były pełne plaże..pokazywali też i musieli pozamykać ..no ludziska nie mają rozumu!!??

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Dzięki za tak miłe powitanie.Anolka tak do mnie głośno wołała że wstyd mi się zrobiło.Ja jestem zagłębiaczka z Dąbrowy Górniczej .Maniu możemy spróbować może się uda.

Awatar AnekSadek

Mania no martwi mnie trochę ten tumiwisizm u kangurów. Obserwuje codziennie statystyki i aż wyć się chce! China dalej podaje ze u nich to już minęło. Włochy dalej w strasznym stanie, teraz Ameryka szybko tez podąża… Hiszpania…
    A jak siedzę w domu to głupawka mnie łapie, deprecha taka ze ściany chce gryźć. Dobrze ze mam Mishe czyli jestem odpowiedzialna za życie malucha!
    A jakiego żarcia przeze mnie nakupiłaś? Ja wczoraj posprawdzałam swoje zapasy, poukładałam według daty ważności. I tak najkrótszy okres to maj 2021. Do tego czasu albo minie albo ja już “mine”.
    Bonusia nie tylko Konopnicka pisała, możesz być Nałkowska czy Danielle Steel, nikt Ci nie zabroni. Albo jakiś Norwid
    Byś się wstydziła!!! Nowa koleżanka ma nas zmobilizować do odchudzania a Ty o pieczeniu makowca! Jak to dobrze ze ja mam dwie lewe do pieczenia i do całej kuchni.
    No nie maja rozumu a tyle telewizja trąbi ale kangury to taki naród, uważają ze ze wszystkim sobie poradzą?
    Alba nie mow Mani ze można spróbować tylko smaruj tu przepis na zupkę i jakie ćwiczenia robisz. Moze i ta wstrętna Yoanka w końcu tu przyczłapie!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Witam Alba !
    Jak nie piszesz - to skąd możesz wiedzieć, że nie umiesz ?
    Spróbujesz - i pójdzie !
    10 kilogramów w miesiąc ? No... nie wiem... Obyś dała radę tę wagę po spadku utrzymać !
    To ta sławna kapuścianka taka skuteczna ?
    Maniu - dobrze że nie polazłaś na działkę. Słoneczko owszem świeciło, ale wiatr wiał mocno i zimno było nieprzyjemnie. Już Ty lepiej sobie to wędrowanie daruj !!! Jeszcze kilka dni m być takich brzydkich !
    Anulko, niewesoło opisujesz. Ale bądźmy dobrem myśli. Może żaden wirus na Twoje osiedle nie zbłądzi !
    Bonusiu - pewnie też zacznę tak kursować opiekując się roślinkami.
    Dzisiaj u mnie mróz duży nie był, ale coś w nocy musiało padać i rano przyprószone na biało były roślinki.

Uprawnienia umieszczania postów