Strona 1519 z 1641 PierwszyPierwszy ... 519 1019 1419 1469 1509 1517 1518 1519 1520 1521 1529 1569 1619 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,181 do 15,190 z 16404
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar aaata53
    aaata53 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Żory

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

To był wycinek bardzo długiego artykułu o koronawirusach.Miejmy nadzieje ,że tego obecnego też to dotyczy.
    Yoanko dzięki za link -już przekazany dalej łącznie z Twoją instrukcją rekawiczkową.Lepiej wiedzieć więcej niż mniej.
    Moja działka ma trochę więcej niż 400 m2.To co na zdjęciu to nie wszystko.Z drugiej strony mam 3 grządki na ogórki ,pomidory i fasolkę.
    Dziś u nas też pogoda nie za ciekawa,ale podobno ma być jeszcze gorzej.
    Może jednak się zmobilizujemy do jakiś ćwiczeń ,bo jak to dłużej potrwa to całkiem skostniejemy-przynajmniej ja .Pamiętam Yoanko Twoje ćwiczenia(rozciąganie ,napinanie itd),ale kiedy to było?
    Ja ostatnio kupiłam sobie nowy telefon Samsung A70 i on ma już zupełnie inne końcówki kabla do ładowania.Dlatego Aniu nie mogę podłączyć telefonu do laptopa,bo z 2 stron ma inne koncówki.Musze dokupić następny kabel.
    Maniu z łyżeczkami to bardzo dobry pomysł.Ja mam z kolei cały worek widelców i to wykorzystam nawet jak coś będe siać na grządkach.Do skrzyneczek zasiałam astry ,ale mi nie wzeszły ,a sałata wybujała i pewnie nie doczeka do wsadzenia do ziemi.

Awatar aaata53
    aaata53 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Żory

Te ćwiczenia są naprawdę nieskomplikowane.Kiedyś je robiłam i dobrze się czułam.Kręgosłup mniej mnie bolał.Ja od jutra zaczynam.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję za link z mądrościami, poczytałam. No i wychodzi na to, że sobie wirusek prześpi w zamrażarce !
    Ale ktoś mądrze wyjaśnił, że jak robiono te mrożonki, to o wirusie nikt nie słyszał - i tego się trzymajmy !
    Pogoda u mnie dziś baardzo brzydka ! Jakieś chmurzydła ze śniegiem, chwilami niewiele było widać, taka zawierucha. Tak około trzeciej, potem się wyjaśniło. Ale wiatr duje cały czas, brrr... A wczoraj było tak pięknie !
    Bonusiu - puszkinie, jak wszystkie cebulaki - jesienią się sadzi. Jak chcesz, to podeślę, mam ich mnóstwo.
    A kupiłam w 98 roku 10 - słownie - dziesięć - cebulek ! I pilnowałam i liczyłam w następnym roku, jak Yoanka swoje 6 !
    Pięknie się rozsiewają i są naprawdę fajne, bo przez całe lato śladu po nich nie ma i można jednoroczne spokojnie posadzić.
    Atko, zerknę teraz na proponowane przez Ciebie ćwiczenia. Może coś odgapię ?

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Ale np. w Australii jest teraz bardzo dużo słońca. I dużo wirusa.

Slonca??? Chyba w plynie!!!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

To co Ci ludzie robili na plaży ? I dlaczego plaże pozamykali ?

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Alba, od jutra ! Trzymamy za słowo

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Atko, Twoje ćwiczenia wyglądają znajomo, wiele na gimnastyce dla seniorów wykonywałam.
    Nie obiecuje, że od jutra zacznę, ale... jak taka brzydka pogoda się utrzyma, to się zmuszę. Bo przecież nagła chęć na sprzątanie mnie nie weźmie.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

O przepraszam, link przecież Atka podała. Nie widzę już że starości

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    To co Ci ludzie robili na plaży ? I dlaczego plaże pozamykali ?
    Bo i jesienią trafi się ciepły dzień. Poza tym oni poleźli na plaże bo kazano zostać w domu, nie iść do pracy wiec MĄDRZE wykorzystali dzień

Awatar AnekSadek

No Yoana, równo z tekstem lecisz! OBŻERAMY!!!! Ja się nie “OBŻERAMY” bo muszę dbać o Mishi figure. Kaszankę tez lubie!
    No to u Was pokazali cos czego ja nie widziałam ale prawda taka ze już coraz mniej oglądam telewizji bo na każdym programie bija piane zamiast nastawiać nas pozytywnie.
    Pierwsze co mi się rzuciło w oczy w tym artykule to banany w lodowce! Wielki błąd!
    Mania nic nie mowie…
    Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    podkręciłam ogrzewanie bo z działki wrociłam zmarznieta na maxa .
    miałaś iść, nakarmić Jurka i wracać.
    Moj bark dziś lepiej. Sie zastanawiałam czy to od rzucania Mishi zabawek czy od podnoszenia kielonka…
    Bonusia dlatego ja lubie duze domy. Nie zagraca się, łatwo się sprząta.
    Aaatko to jest wquviajace ze stale robią inne końcówki! Ja swój Samsung A5 mam już 3 lata i niech mi żyje jak najdłużej!
    Tez cały czas mowie ze muszę zacząć ćwiczyć… raz się uda za to zabrać, 10 ray nie. A przecież nie mam nic innego do roboty bo grzecznie siedzę w domu, najwyżej sobie na patio posiedzę.
    Opty to więcej nas takich co gadamy ze trzeba ćwiczyć i na gadaniu się kończy.

Uprawnienia umieszczania postów