Strona 1521 z 1638 PierwszyPierwszy ... 521 1021 1421 1471 1511 1519 1520 1521 1522 1523 1531 1571 1621 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,201 do 15,210 z 16374
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Anulko berła Ci nie odbiorę chociaż mam przerwy na nic robienie. Dzisiaj 35min. balety kto chętny to zapraszam a reszta może bić widownią i dopingować .Opty też rusza nóżkami,Yoanka dołączy to będzie nas 3 wolno 2 to będzięmy ćwiczyć w ukryciu,a co do czasu w jakim żyjemy to myślę że wszystkim się czarne chmury w głowach zbierają ale trzeba je przeganiać ,damy radę bo kto jak nie my.Przyjdą lepsze czasy.idę dalej coś robić

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

No dobra. Poćwiczyłam. Ale kiepsko z kondycją. Kondycja w dół, dno totalne, odwiert trzeba robić. Waga wręcz przeciwnie, w górę. Jakiś czas temu, chyba ok. roku, podeszłam bardzo ambitnie i żeby utrzeć nosa D zrobiłam razem z nią całego killera Chodakowskiej. D dojechała do jakiś 3/4, ja dociągnęłam do końca, nie powiem, że z palcem w tyłku, bo lekko nie było. Teraz dałam radę jakieś 1/4 i myślałam, że ZEJDĘ. Ale nic to. Trzeba nadrobić stracony czas, CIACHO ofiaruje się on line ze mną ćwiczyć, zobaczymy. Miejsca tylko mam mało, klamoty muszę poprzestawiać.
    Generalnie to kicha.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Witaj Alba, prawie razem pisałyśmy

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Taaaa . . . Zginę, bo własny tłuszcz mnie zadusi. Muszę gary zadrutować i łańcuch na lodówkę założyć. I z mężem się pokłócić, to ze złości jeść mi się odechce.
    Albo będzie chciało jeszcze bardziej.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Idę jakiś dietetyczny obiad obstalować

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Widzisz, byłabyś u mnie. Miejsca dużo, sprzęcior na patio... oby trzy byśmy udawały odchudzanie
    To wzinłaś i nie przylatałaś!!!
    I co ja mam robić? Pan Kleszcz kiedyś sie deklarował że on przytyje żeby nie ważyć mniej od Ciebie. Ja za niska, takich deklaracji nie moge składać

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

A jako narzeczona - POWINNAŚ ! Czyli przytyć jakie 60 kilo I do ołtarza to Mania by Cię TOCZYŁA !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Ale pracuję, pracuję. Nad figurą. W końcu kula to też FIGURA Na obiad miał być dorsz smażony, ale ugotowałam w woreczku I ziemniak z wody. I duuużo kapusty kiszonej. I jeszcze 15 minut aerobów przed chwilą. Mało, ale przeca to PIERWSZY RAZ po dłuższej przerwie. Jutro będzie więcej. Czego i Wam życzę

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka hehe ale super fuchę mi przeznaczyłąs juz widze jak blizniaczke turlam do ołtarza hehe tylko wkombinezon trza ja ubrac zeby galotow nie pokazywała .No i tak jestes wielka jak sie zabrałas za cwiczenia a jak wpadniesz w łapy Ciacha to juz bedzie znowu odlot .Dzis nie wysłałąm bo okazało sie z e poczta do 14 tej .
    Anoola jakos mnie nie s traszny ten wirus , tak jak wszyscy w strachu to mnie prawde mowiac mocno on nie rusza ,łapy myje ale pozatym nie wychylam sie za mocno , co prawda nastroj mam taki ze wsio mi zwisa i powiewa .
    No u nas jakos alkohole nie są reglamentowane ,zresztą obecnie to zadnych brakow w sklepach nie widze a nawet sporo promocji jest a to na mnie zle działa bo durak kupuje nie koniecznie pierwszej potrzeby rzeczy .No wycieczka do Forster byłaby superowa ,oj szkoda
    Optus a u nas dzis na działkach gospodarz puscił troche wody to biegusiem zalewałam kompostowniki bo takie suche i wtedy guzik sie kompostuje , no a jutro ostatni dzien podobno z mrozem ale i tak szkoda tych pomrozonych kwiatkow , ciekawe jak Twoja budleje .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Ale mobilizacja ! Bardzo mi się podoba, no i też nie jestem gorsza.
    Yoanką co prawda w zawody nie idę, ale moje woreczki wykorzystałam, i rowerek też. Bo na działkę niestety dzisiaj się też nie dało. Śniegiem co chwila zawiewało i zimno było, brrr...
    Maniu, w niedzielę budleję ostatnio oglądałam, nic jej nie było. Niektóre werbeny były zwarzone, ale myślę, że jeszcze z dołu odbiją.
    Pozazdrościłam Bonusi fajnego jedzonka - i zrobiłam dzisiaj ryżowe kotleciki z sosem i surówką... mniam.

Uprawnienia umieszczania postów