Strona 1528 z 1582 PierwszyPierwszy ... 528 1028 1428 1478 1518 1526 1527 1528 1529 1530 1538 1578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,271 do 15,280 z 15820
Like Tree347Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar aaata53
    aaata53 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Żory

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No niestety zginęło to co napisałam.Jest to bardzo wkurzające.Zaczynam od poczatku.
    Dziś u nas też było ciepło i wykorzystałam to opalając się trochę na działce.Też jest na niej bardzo sucho,ale u nas wodę włączają dopiero 15 kwietnia.Złamałam zalecenia bo nie wiedząc o tym pojechałam na cmentarz podlać bratki.Jak wracałam przy drodze stało 2 mundurowych ,ale mnie nie zatrzymali.Też żałuję ,że nie pojechałam przy okazji na zakupy ,ale podjadę we wtorek w godzinach seniorskich to może też nie będzie tłoku.Ale swoja drogą trochę przesadzają z tymi ograniczeniami.Na cmentarzu byłam sama.
    Dziś miałam przerwę z gimnastyką -jeden dzień w tygodniu można odpoczać.
    Trochę ogarniam chałupę,ale u mnie końca nie widać.Masz rację Aniu ,że trochę się czuję samotna na tych hektarach,ale do 3 pokoi prawie nie zaglądam.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Nutka nie marudź, u mnie też nic się nie dzieje. Większość dni w domu, tylko czasami wyskok po zakupy lub pieska raz na miesiąc, lub raczej, do strzyżenia.
    No własnie Yoana, to w tym roku większość z Was będzie miała święta jak ja co roku. MINIMUM!
    Rozlazła? Leniwa? Jakby wszystko było zgodnie z planem to własnie byś leciała z Mishą na spacerek dookoła mojej “pięknej” dzielnicy, już ja bym to przypilnowała! Albo, z uwagi na słonce byśmy już się szykowały nad morze tasmańskie, foczki wymoczyć !
    Bonusia bo nie zauważyłaś że nie dość że głośniej to jeszcze pięścią w biurko walnęłam!
    U nas wolno na spacerki chodzić ale nie wolno siadać na ławeczce, ma to być czynny spacerek a nie na przykład wdychanie jodu! Skur***** sama wygwiazdkowalam a Wy i tak wiecie co tam pisze.
    Jej, jak to dobrze ze ja piec nie umiem. Bo pewnie teraz z nudów bym sobie dogadzała.
    Mania ja cały czas MYŚLĘ że powinnam pojechać po zakupy , ale tylko myślę. Mishy zapasy się kurczą…
    Po co chłopa ubijać? Na święta nie będzie śledzi!
    A ja coraz bardziej nabieram przekonania ze te zakazy to żeby nam wolność ograniczyć, bardziej kontrolować, upokorzyć… Komuna psiamac!
    Nie marudź, chociaż masz chęć iść na ta działkę a ja już na nic nie mam chęci… szkoda ze nie mieszkam gdzieś bliżej wielkiej wody… 7 chudych lat…
    Opty w Polsce są lepiej rozwinięte stosunki sąsiedzkie. Tu ni cholery wiec dobrze ze Dorota wpadła, do Hani codziennie muszę wysłać jakieś “dzień dobry” bo jak dwa dni pod rząd nic ode mnie nie dostanie to powiedziała ze wyśle police żeby sprawdzili czy dycham.
    Aaatko pewnie mundurowi tych wszystkich zakazów, nakazów tez spamiętać nie mogą lub widza bezsens i głupotę..
    Ty masz o wiele więcej pokoi niż ja a ja do dwóch swoich tez nie zaglądam. Przygotowałam na turystki i tak stoją… W jednym to bym mogła pościel schować, kanapę złożyć ale mi się nie chce. I tak tam nie siedzę, ani ja ani nikt…

Tak, może mając domek łatwiej niż w bloku bo chociaż Misha jak perszing po trawie polata. Ona jest wszystkim tym co chciałam.
    Brutalna, ruchliwa, łokropna .
    Dorota do niej mówiła ze nie zachowuje się jak panienka, ze chyba w tym układzie ich Apollo jest homoniewiadomo. Bo spokojny i nie rozrabia tak jak ona. A jak ja ja wypuszczę na trawę, jak już słoneczko rose osuszy to ta gania jak wściekła. Chociaż ona ma exercises
    Cale szczęście ze ją mam....

Awatar AnekSadek

Male słówko do Alby
    Te, kruszynka, roznieciłaś ogień ćwiczeń i co? Rodzince żarełko pitrasisz zamiast tu z nami pogadać???
    Ja już trzeci dzień jak nie ćwiczę!!!!!!!
    Nie wiem czy wiesz ale nasza (chyba seniorka) kiedyś powiedziała ze od pisania się chudnie.
    Wiesz dlaczego?
    BO PALUSZKI KLIKANIEM ZAJĘTE a nie ładowaniem żarełka do "buziulki"!
    Meldować się tu, ładnie (jak na razie) proszę!

Awatar AnekSadek

Nażarłam sie!
    Czyżbym gotować umiała czy jaka inna kara Boża ?????
    Ale dużo ryżu więc nadzieja że w goovno sie zamieni!

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Melduję się,wczoraj ćwiczyłam,dzisiaj po południu.Ważyłam się 1,1 za mną mało w porównaniu z zeszłym m-cem to może licho ale ja mam zawsze start dobry ale się nie przekreślam ,każdy gram za mną będzie ok.Anula jaki ty tu rygor trzymasz ale dobrze,kopniaki są potrzebne.Wspaniale że d Ci pomaga i pamięta.Mój młodszy syn nie dopuszcza mnie w pobliże sklepu/apteki z jednej strony się ciesze że dbają z drugiej żem bardo stara, nie dogodzi babie w żaden sposób.Chodliwa nie jestem ale widać mało 10 min spacer z piesem koło bloku i dom.Dość lamentu bo się Anulka wkurzy i zaś mi się nałapie .Lubie czytać jak o swoich działeczkach opowiadacie to trochę tak jak bym tam z wami była,a co do moczenia foczek w morzu to zawiodłyście mnie troszkę bo ja już byłam nastawiona na oglądanie no cóż może w póżniejszym terminie

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

A ja dzisiaj gotowałam rodzinie kapustę z grochem chętnych zapraszam

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

O kurcze..
    Jestem jakaś ofiara losu...czy to się kiedyś skończy??
    Jeszcze tyłek mnie nie przestał boleć...a dziś znowu walnęłam się sprzątając po kolacji w głowę w drzwiczki od szafki kuchenki..tak mnie zamroczyło...dobrze,że nie rozcięłam..
    Kruszynki jeszcze nie ćwiczyłam ale jak tylko skończę pisać zabiorę się do tego!!
    Dziś poprzesadzałam sobie niektóre kwiatki doniczkowe...a też posiałam w skrzynki i wstawiłam do szklarni kwiatki do gruntu.
    Pierwszy dzień był dziś otwarty sklep.i było nieźle..jutro ja przejmuje dyżur!
    Alba każdy kg mniej to zawsze jest sukces..ja ważyłam sie wczoraj i trochę przytyłam...teraz 63.5 kg//to i tak dobrze bo przecież siedząc w domu więcej się zjada..prawda Anoolka?
    Aatko u mnie też ostatnio ładnie świeci słoneczko ale tak dmucha wiatr,że na opalanie się nie ma szans z żadnej strony...siejąc kwiatki do skrzynek schowałam się do budynku gospodarczego,żeby mi nasionek nie wywiało!
    Maniu i u nas zamknęli cmentarze..a chciałam w tym tygodniu bratki wsadzić ...niestety podobno jakaś kobietka 500 zł...dostała mandatu...nie będę ryzykować.
    A co Ty Optusiu dziś w ogródku porobiłaś..napewno pogoda Ci bardzo sprzyjała...ja trochę w ogrodzie popodlewałam roślinki ale warzyw nadal nie siałam w tą suchą ziemię..poczekam na po świętach..może popada deszcz?

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Pochwalę sie że zabralam sie za okna no i pomyte i firanki c zyste to znaczy mogę juz swietowac No i oczywiscie nie za d ługi pobyt na dizałce i dalej podlewanie bo niestey sucho okrutnie a ogrod od razu nabrał kolorow .
    Bonusiu noo ciesze sie ze w ostatniej chwili choc troche dekoracje zmienilismy bo teraz juz nie pojdziemy a była akurat rocznica smierci tescia i juz lampki nie było jak zapalic .Dziewczyno oj cos za duzo tyc wypadkow Ciebie łapie , trza uwazniej sie przemieszczac bo w koncu juz dosc tych wrednych wypadkow .
    Alba to ja jestem ta seniorka topikowa i taka prawda ze najdłuzej jestem na forum no a kiedys jak człek był młodszy to i waga bystrzej spadała i gimnastyki chciało sie uskuteczniac a ja osobiscie dziennie po 16 km robiłam pieszkom.A taka prawda z e jak sie klika to nie ma czasu pojsc do lodowki .
    Anoola no ja od poczatku uwazam ze gro tych zakazow to po to zeby nas upodlic i to taka tresura siad , lezec waruj a człek durny daje sie .Jedno dobre z e juz spokojnie jade na działke bo ta partyzantka z decydowanie mnie denerwowała
    noa zeby nie działka to moj system nerwowy by na bank wysiadł i tak nie jest dobrze ale przynajmniej nie jest tragicznie .
    Hihi no wczoraj w ramach łazenia po sklepach dokupiłam sledzi i chyba juz starczy zeby chłopa nie ubic .
    Atko załuj zes nie pojechałą na zakupy bo jak dzis patrzyłam to pod kazdym sklepem tłumek ludzi .
    Optus no to stanie pod sklepem najgorsze bo w sklepie to ja tez nie łaze jeno biegusiem to co zapisane na kartce ale jak 15 osob czeka na koszyk to mi sie juz stac nie chce
    A na ogrodzie tulipany zaczynaja kwitnać a ja sknerus do bukietow nie utne jeno na swieta planuję zakupic ,co prawda teraz to te botaniczne niewysokie kwitną .Ale mam ciemierniki w bukiecie i całkiem niezle stoją .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No... jestem w kropce, nie wiem co robić ?
    Zapakowałam opony do samochodu na wymianę, a teraz czytam w necie, że to nie jest najpotrzebniejsza sprawa - i mogę dostać mandat. I tylko od interpretacji policji zależy, czy mnie ukażą. A że jestem seniorką, to na pewno. Bo mam w domu siedzieć i nigdzie się nie ruszać...
    I jak czytam - zakaz na cmentarze jest też... więc tylko zakupy na jutro zostały.
    Bonusiu !!! Musisz zwolnić, bo zdecydowanie za dużo "przypadków" sobie zbierasz !
    Pogoda była cudna, oczywiście na działce popracowałam. Ale musiałam sporo przerw robić, bo mi kondycja zdychała... Oj, rozlazły się człowiek robi !
    Też mi zaczynają botaniczne kwitnąć, narcyzy już maja duże pąki. Ale najlepsze są łany puszkinii i latające wśród nich pszczółki. Bzyczenie odchodzi aż miło !

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Melduję,że poćwiczyłam!!!

Uprawnienia umieszczania postów