Strona 1531 z 1585 PierwszyPierwszy ... 531 1031 1431 1481 1521 1529 1530 1531 1532 1533 1541 1581 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,301 do 15,310 z 15850
Like Tree347Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Okna umyte, firanki zwieszone - stwierdziłam, że mam lepsza kondycję, niż myślałam.
    No i nie napracowałam się przy myciu - bo okna nie były zbyt brudne, szybko poszło. Jeszcze starczyło mi sił na wyskrobanie mchu z płytek na tarasie. Może takie poprzerastane mchem płytki uroczo wyglądają, ale mnie się to nie podoba. Głównie dlatego, że po deszczu, nawet małym, długo nie wysycha. I najróżniejsze igiełki spadające od sąsiadów z żywopłotu doskonale się "sadowią" w takich mchowych poduszeczkach.
    Anulko - tez nie spotkałam nigdzie w biblii nakazu mycia okien - ale to raczej z radości, że taka piękna pogoda zawitała - chęć w człowieka wstępuje.
    Niech Ci się zrobi super nalewka ! Tylko - to chyba będzie faktycznie słabiutkie... Ale co tam, przekonasz się.
    Bonusiu, dzięki za podpowiedź TV. Może na jakieś deszczowe dni się przyda.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

OPtusiu jak mocne słonce to niestety nie zawsze kolory wychodza prawdziwe , Ja tez umyłam okno w kuchni i było naprawde brudne bo pewnie z rok nie myte i troche posprzatałam w kuchni ale po obiedzie wiadomo na działke i oprysk na grzyba na owocowe drzewa bo potem jeno zgnilizna spada a nie jabłka .A donice jak zakwitną to obfocę i mam nadzieje ze bedzie z czego sie cieszyc .
    Bonusiu no jak zaczeło kwitnąc to i rozrastac sie bedzie bo barwinek jednak wrednie inwazyjny jest .A marchew ma przepiekne kwiaty jak zakwitnie , juz w zeszłym roku sadziłąm i byłam zachwycona białymi baldachami , posadz kilka marchewek na probe i jak Ci sie spodoba to prosta sprawa .W angielskich ogrodach duzo jest takich białych baldachowatych roslin a u nas jeszcze nie ma mody na to a takie to piekne roslinki , ja nawet kupiłam na allegro nasionek prawidłowych ale robienie sadzonek w takim małym mieszkaniu to zadna atrakcja a a marchwią nie ma problemu a efekt podobny
    tak w zeszlym roku kwitły

Anoola chyba byłoby lepiej jakbys dała mocniejszy alkohol a najlepiej spirytus bo wtedy byłaby moc .
    No w tym roku do swiat jak do jeza podchodze , co robie to na siłę i zdecydowanie mi niczego sie nie chce , choc troche posprzatac to mi sie przyda bo juz okrutnie chata zarosła .Hehe a jaja co Ci miałąm dowiezc to teraz mi na firance wiszą a takie wredoty kolorowe jak nigdy nie robiłam .No Twoja strata hehe , teraz bombki bede robic na Twoja okolicznosc

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Znowu dostałam podwyżkę!!! $5.45 na dwa tygodnie! Jeszcze trochę a milionerka zostanę! Nie, nie narzekam bo lepsze $ 5.45 niż nic!
    Bonusia u nas wczoraj znowu co innego gadali. No bo kluby tej zdepniętej piłki (rugby) zaczęli sezon i po jednej rozgrywce zawiesili im działalność, w końcu to sport kontaktowy i przynoszący duuużą kase. No i oni marudzili i zaczęli przebąkiwać że może od początku czerwca im pozwolą. Pewnie masa głosów się odezwała bo skoro im wolno by było więcej niż dwie osoby “się przytulać” to dlaczego reszta nawet na spacer do lasu iść nie może, lub nad wielka wodę pieska wyprowadzić (w moim przypadku bo za daleko mieszkam) . No, niech dalej kombinują. Myślę ze ludzie tak czy tak będą trzymali dystans, będą się ograniczali z wyjściami bojąc się że w końcu u nas dopiero zimowe miesiące się zbliżają. Ale będzie ta świadomość że już nie jesteśmy beznadziejnymi więźniami. Ja osobiście wiem ze to by mi dużo pomogło! Psychicznie, rzecz jasna.
    Opty wiosna cala gębą! A kicia mądra, kamienie się od słońca nagrzały, są cieple wiec to nic ze trochę w doopke gnieść będą!
    Oj chyba te tradycje świąteczne są silniejsze od lenistwa, ale nie u mnie!
    U mnie jesiennie wiec radości zero, chęci do mycia okien jeszcze mniej! Zresztą dziś to by był raczej nerwowy dzień… Kruszynki by się pakowały, może jeszcze jakieś ostatnie zakupy pamiątek (made in China) z kangurowa, może jeszcze jakiś szybki wypad pożegnać wielką wodę.. I te dwa tygodnie za szybko minęły, nawet bez kruszynek…
    Ano będzie słaba nalewka ale u nas nie kupisz nic powyżej 40% ciekawe jak jugole maja do swojej rakiji?
    A ze będzie słaba? To co, będę się smakiem delektować. Wole tak niż czyściochę! A mam jeszcze ta trzylitrową nocna lampkę która miała być otwarta z kruszynkami! Wiem, mogę do listopada czekać ale szkłem czasami nie przejdzie???

20190922_154003.jpg

Mania nie wiedziałam ze marchew tak ładnie kwitnie ale nie, nie, nie, ja sadzić nie będę
    Już wyżej napisałam że u nas mocnego alkoholu (niby) nie ma.
    No to zrób fotkę tych moich, nie moich kolorowych jajców, niech chociaż popatrzę.
    Mania wiem ze jesteś ludowa artystka ale nie rób mi bombek. Mam dużo a więcej nie trza bo do rozwieszania coraz mniej chęci. Oooo te podkładki pod szklanki cały czas na lawie lezą, cały czas używam i to chyba lepszy pomysł. Szkatułeczka od Ciebie tez w użyciu a takie bombki to co? Powisza kilka dni a później w pudle tylko leżą!

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Znikło wrrrr znowu .No dobra najważniejsze ćwiczyłam pół godz.Mania i Opty śliczne roślinki pokazujcie jak najwięcej,Anula stolik z zawartością też niczego sobie.Orzęchówkę robię mojej mamie ma 85 za alkoholem nie jest ale nalewka tylko na spirytusie innej nie chce.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Oj zle widze koniec kwarantanny jak takie słabizny powyłazą z chaty , kondycja spada w zastraszającym tempie , dzis mały namowił mnie na powrot piechota z działki no i ledwie do chaty sie doczołgałam a co to w koncu za odległośc ,ale jak głownie czas spedza sie na fotelu czy kanapie to skąd brac kondycje .A szykowanie do swiat tez mnie nie zmobilizowało do wiekszego ruchu , dizs kurze poscierałam ale tylko tam gdzie bez drabiny siegłam bo mi sie nie chciało jej przynosic
    Anoola no marchewka wyjatkowo urokliwa jest a co za problem wetkac w zimie taka korzonka , zadnej roboty własciwie nie ma a efekt niesamowity.No to nie chcesz bombek to trudno nie dostaniesz heheNo szkoda z enie ma mocniejszego alkoholu bo bys z tego kompotu całkiem niezłą nalewke wyprodukowac bo to chyba taki skondensowany kompot .Hehe bimber se wyprodukuj to bedzie mocny alkohol , widziałąs jak w Wilkowyjach produkowano.
    Optus no i wiem dlaczego mi werbeny popadały bo ja durna nad kaloryferem je trzymałam , fajne to douczanie sie u Montiego .
    no i wiem dlaczego mi Lucyfery padły Wczoraj i dzis poprzynosiłam tulipanow do chaty , na ustrojenie ale to takie maluchy ze chyba trzeba bedzie cos zakupic konkretnego .
    Rozkwita cesarska korona

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Anulka, nie przejdzie ! Możesz spokojnie zaczekać.
    Bardzo mi się podoba to delikatne świecenie !
    Hmm, konkretnie - to na co starczy takiej podwyżki ? Na chleb, z którego Yoanka robiła zapiekanki - wystarczy ?
    Miejmy nadzieję, że obostrzenia się kiedyś skończą. Bo zaczynam mieć dołki, takie napady - sama nie wiem jak to określić. Lęk, wściekłość, niemoc ? Dobrze, że można chociaz na grządkach się wyżyć. Jakaś część złych emocji mija.
    Dobra, nie smęcę, bo pewnie wszystkie podobnie to przeżywamy.
    Maniu - dobrze, że są te programy, zawsze się człowiek czegoś douczy. Jeszcze cały tydzień - hura !

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Dziś miałam fajny dzień w pracy...dobrze,że zdecydowałem się wrócić.///dziś też otrzymałam zwrot z US..ładną sumkę. to jakoś lżej na sercu ,że jest coś dodatkowo..jeszcze emerytura( dostaję raz na trzy miesiące...mało wychodzi...bo jestem nadal ,,bamberka") i ta trzynasta emerytura...to z Z przeżyjemy! A już takie czarne scenariusze pisałam.
    Jutro wolny dzień to szykuję coś na święta..
    Maniu a dlaczego kupiłaś mniejszą marchewkę...z większej nie byłoby jeszcze bardziej dorodnych kwiatów...też mi się kwiatki marchewkowe podobają i napewno coś tam wsadzę do dekoracji.
    Nie dość,że ciężko zdobyłam rękawiczki do pracy to teraz trzeba szukać maseczek..a z tymi rzeczami naprawdę jest krucho...chyba sama coś wykombinuję!
    Anoolka a ja lubię takie nie za mocne naleweczki..jak nie będzie Ci smakować może wysłać do mnie!!

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Bonusia i Anulka mogą szaleć na przedświątecznych zakupach.Mania ładna ta twoja korona,a ja ze strachu przed tą inna koroną umyłam zakupy,które dzieci przywiozły.Było tam pudełko z kapsułkami do prania pod prysznic i umyłam ,tylko zapomniałam że na górze są takie malutkie szparki.opowiedziałam synowej co się nie pochwalić,a ona mówi że jej koleżanka umyła jabłka w gorącej wodzie.

Awatar AnekSadek

Alba jak na telefonie piszesz to czasami tak się dzieje, znika. Lepiej żeby co innego zniknęło!!
    Jak Ci się podoba moja lampka nocna to przypatrz się i zgadnij z jakiego miasta jestem Taka zabawa
    Mania jak Ty możesz być słabizna jak codziennie na działkę łazisz. Przecież bez zakazów to też była jedyna Twoja trasa. Czy po prostu samo słowo tak na nas działa? Chyba tak! Bo ja w ten dzień co na żarciowe zakupy pojechałam to byłam później pełna energi a przecież wiesz ze żarciowe zakupy nigdy atrakcja dla mnie nie były!
    Dobra, dobra, jak krowie na rowie proszę… kupujesz młodą marchewkę i co? Obcinasz korzonka i ino ino zostawiasz żeby zakopać czy w całości????
    A powiedz, jak ten “kompot” trzymam w zamrażalniku to ok czy lepiej na temperature pokojowa wystawić?
    No widziałam jak w Wilkowyjach bimber pędzili ale jeszcze trza tego co im aparaturę nastawił .
    Ale masz ładne kolorowe jajca
    Zamiast bombek bym cos chciała ale masz prawo mi powiedzieć żebym się bujała! Chciałabym taka ala deseczkę. Do czego? No chciałabym postawić za cook-top, zaraz fotkę zrobię.

20200410_083842.jpg

No żeby rozjaśnić w kuchni bo tam mam czarne (niestety) kafelki. Wymiar? Jeśli możliwe to 70x40 ale mniejsze tez może być. A deseń? Masz łeb i… (wiesz co) to kombinuj!
    Opty przy Tobie to całkiem na dobra drogę zejdę! A nie myślisz ze Dorota z Piotrkiem mogą się obrazić, ze może present mi się nie podobał??? No bo to już tak w całości od września stoi, za chwile nowy wrzesień…
    $5.45 w zależności gdzie kupie to i na 4 chleby starczy. Ale jak z polskiego chleba zapiekanki robiła to raptem na jeden. Dwa kilo ziemniaków za to może być, skoro mam bimber pędzić…
    No to mamy takie same odczucia na temat siedzenia w domu. Ja mogę na zakupy i miesiąc nie jechać ale żebym mogła chociaż raz na tydzień nad wielka wodę się przejechać to zaraz bym weselsza była.
    Bonusia widzę ze Ty taki workoholik jak i ja! Lubiłam swoja prace, lubiłam ludzi z którymi pracowałam. Nawet za teflonem tęsknie bo w sumie nie był zły szef skoro mogłam go zyebac od gory do dołu. Ostatnio taki jeden wesołek … siedząc przy moim opuszczonym biurku czegoś tam szukał i znalazł rolkę papieru toaletowego. No i wysłał mi fotkę z pytaniem czy może sobie zabrać a jak kazałam do mnie wysłać to się tłumaczył ze ma zone i troje dzieci haha. Wiem ze ma ale papier mój (w sumie firmowy)

Screenshot_20200410-090325_Messages.jpg

Piszesz o maseczkach. Kiedyś na moim FB pokazałam fajny pomysł, wysłałam Ci na messengera
    Chyba to lepsze niż maseczka bo i oczy chroni.

.

Awatar AnekSadek

I tak jeszcze środek jesieni..

20200409_105239.jpg

i moja chuliganka (wczoraj, dzisiaj pada)

20200409_105335.jpg

20200409_105354.jpg

Cudowna gwiazdeczka!
    Co ja gadam? Wczoraj robiłam sałatkę jarzynowa. Dałam kawałek surowej marchewki i jak podłoga wygląda?
    Po całej chacie łaziła i gryzła oczywiście pełno śladów za sobą zostawiła! Teraz łazi i zbiera...

Uprawnienia umieszczania postów