Strona 1564 z 1651 PierwszyPierwszy ... 564 1064 1464 1514 1554 1562 1563 1564 1565 1566 1574 1614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,631 do 15,640 z 16509
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No ! Niech ZNORMALNIEJE ten świat !
    Bo inaczej - my będziemy nienormalni.

Bonusiu - i co ? Jakaś fotka Ci pasuje ?

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

O Optusiu...masz rację...to wygląda na ten zawciąg nadmorski...liście takie same i te kwiaty jak pisałam w zwartych kulkach!!!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No - to się wyjaśniło.
    Zawciąg miałam, co prawda różowy, ale to to samo. Wygląda (jak nie kwitnie) jak kępka trawy. Bardzo łatwo rozmnożyć - może skubniesz tam gdzie fociłaś ? Ja w ten sam sposób "zdobyłam" floks szydlasty, a teraz mam spore miejsca zarośnięte.
    Ale może uda Ci się kupić - ja chyba z nasion siałam i sadziłam, już nie pamiętam. Nie mam teraz, bo przestałam o niego dbać i przesadzać, a niestety tego wymaga.
    Mam rachunki do zapłacenia, znikam do banku.

alba1955 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Ale ruch się zrobił to chyba Yoanka ściągnęła dziewczyny i kwiatki też i dobrze.Bardzo lubiłam czytać jak robiłyście plany przed tą zarazą i gdzieś tak żal że wam nie wyszło i pewnie po wszystkim spotkacie się tego wam zresztą życzę.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Optusiu jakie ładne kolorki ma też ten kwiatek zawciąg..napewno gdzieś sobie poszukam bo wiesz..tam gdzie rośnie to nie skubnę bo to przy pomniku na cmentarzu...jeszcze by mnie nieboszczyk w nocy straszył!
    Jak już jesteśmy przy temacie kwiatów to pisze do wszystkich ogrodniczek...jakie polecacie kwiaty o tej porze,żeby ładnie kwitły...miałam w zeszłym roku ubiorek...ale on kwitnie trochę później..i nawet sam mi się rozsiał..posiałam smagliczke...ale to też później zakwitnie.. i jeszcze jakieś takie jednoroczne ...nie raz widzę takie piękne kobierce kolorowych kwiatów ale ich nie znam.
    Najbardziej szukam takich co zimują i rosną przez kilka lat.
    Dziś pogoda pogmatwana...i deszcz i wiatr i słońce!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

NO dyskusja o kwiatkach ale ja juzz telefonu guzik widziałam ale teraz Bonusiu tez potwierdzam zawciąga choć ja go nie uprawiam bo moj mokry i zacieniony ogrod zdecydowanie nie lubi takich kwiatkow , tyle co wiosna bratkow nasadze to jakos kwitną a potem jednoroczne jeno sie męczą i efektow wielkich nie mam,Jeszcze gdzies tam floks szydlasty sie meczy ale rewelacja nie jest .
    Dzis na ogrodzie złapał nas ostry deszczyk i tak co raz padało, ale niech pada bo jak mokre to mniej wymrozi .
    Widziałąm na fejsie jakie masz fajne tuniki a moge wiedziec do jakiego rozmiaru je masz .
    Tak mi smierdziel wyrosł i to w kuchni hehe całą chata cuchnie ale jakos to wytzrymałąm a juz zapach znika bo to krotko kwitnacy kwiat taka tam atrakcja .

Optus jak juz byłam na działce znaczy pomogło choc jeszcze słaba dzis byłam i za roboty sie nie brałam .No ale jak waga skacze to warto miec kilka zestawow bo czlek by zbankrurował tak co raz na nowo zestaw kupowac .
    Yoanka no swietuj swietuj po tych maratonach moze wreszcie zaczniesz normalnie zyc .
    Mi zakwitł narazie biały rododendron a ten poierwszy kupowany to rozowy i jeszcze nie kwitnie , szkoda ze w tym roku nie spotkałam rododendronow bo fajne są z biedronki

Alba tyle w tym roku ludziom planow pomieszało ze az strach pomyslec a i teraz ile tragedi jak ludzie tracą pracę i własnie kiedy wrocimy do normalności bo juz strasznie to wyglada a ilez mozna siedziec jak pies w budzie na łancuchu , od dwoch miesiecy jeno na działke łazę i to dlatego ze Jurek tam siedzi i czeka na jedzenie bo tak to pewnie tez jedynie na kanapie bym siedziała .
    Anoola nareperowałam sie a tu moj ocean hihi

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

O, Maniu, WIELKI PENIS Ci zakwitł Nie miałam okazji go wąchać, ale podobno smród nieziemski

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Optuśka, co myślisz o takiej np. wycieczce ? Ja wiem, że jeszcze nie czas kombinować, ale tak mi się KCE !
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka jak na penisa to troche za chudy ale za to smród padliny niesamowity autentyczny faktycznie to nie dziw ze wszystkie padlinowce pchają sie do niego

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

A ja byłam po południu w pracy, a wieczorem Kolega Jacek nas nawiedził i w poniedziałek wymieni nam silikon przy zlewozmywaku, , mam nadzieję, że nie zapomni. I że będzie miał czas. Bo ten stary silikon to już cytat - takie strucle się porobiły

Uprawnienia umieszczania postów