Strona 1650 z 1652 PierwszyPierwszy ... 650 1150 1550 1600 1640 1648 1649 1650 1651 1652 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,491 do 16,500 z 16516
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No i po świętach...
    I dobrze. Niech się tylko pogoda zmieni, bo dzisiaj znów padał śnieg. Okropność.
    Anulko - lustro super się prezentuje. Wierzę, że Cię cieszy.
    Klikam tylko z telefonu, więc nie będę się rozpisywać.
    Miłego wieczoru!

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cztery lata temu, mniej więcej o tej porze...
    Boli, dalej boli.
    Mój kochany biały bałwanek, pingwinek..
    Żeby można było naprawiać przeszłość....

Awatar opty55

Pewnie, że boli... Ale masz tyle dobrych wspomnień, o nich pomyśl. Przeszłości - to lepiej nie wskrzeszać. No nie, Ty mówisz o naprawianiu, a nie o wskrzeszaniu, to jednak nie to samo.
    Pogoda po świętach taka, że tylko lodówkowe zapasy wyjadać i tv oglądać, albo sudoku męczyć. Na zmianę deszcz, śnieg, słońce... i zimno na dokładkę. Już mi się znudziło w piecu palić. Nie mówiąc o tym, jak bardzo chce mi się wyjść w ziemi pogrzebać !!!
    Żeby chociaz namiastkę działalności działkowej dzisiaj zrobić - to do wielodoniczek posiałam cukinię i ogórki. No i jeszcze kilka nasion dyni - ciekawe, co mi z tych eksperymentów wyjdzie. Za jakiś tydzień w ten sposób wysieję fasolę szparagową.
    Pomidorki niedługo przepikuję do większych doniczek.
    Ciekawe, jak tam Goda i jej uprawy ? Może już tak nie szleje z ilościami ?
    A Bonusia - jak zapał ogrodniczy ? Co już "kiełkuje" ?
    Pewnie już swoją rzodkiewkę zajadasz ?

Awatar AnekSadek

Mania, widzę Cie...
    Zgadnij gdzie byłam

Awatar AnekSadek

Ano tak Optusiu. Chciałabym jeszcze raz przytulic bałwanka i powiedzieć jak bardzo żałuje że dawałam Bravecto!!!!!
    Że opierniczałam i zostawiałam w kuchni za nasikanie do łóżka a przecież to był kolejny atak padaczki...
    Co biedactwo było winne?????
    A gdyby można cofnąć czas to inaczej by było? Czy lepiej??? Tego nie wie nikt!

Awatar opty55

Musiałam otworzyć kompa - to oczywiście skrobnę kilka słówek. Pogoda od dwóch dni pozwala choć trochę popracować na działce. Ciepło oczywiście nie jest i trzeba się cieplej ubrać. Ale nie narzekam.
    Na jutro spacer do lasu zaplanowany, przy okazji popatrzę, czy gdzieś gałęzi leszczyny nie da się wyciąć. Na podpory pod fasolkę oczywiście.
    Anulko - może byłoby inaczej, może nie. Zależy jaką wiedzę o podawanym środku miałabyś. Ale obwiniać się nie masz prawa - dałaś jej (im) najlepsze życie, jakie mogłaś.
    A jak Twoje zamówione doniczki ? Most naprawiony i mogłaś pojechać ?

Awatar AnekSadek

No faktycznie Optusiu, skrobnęłaś KILKA (tylko) słówek!
    Jakoś nie udaje nam się ożywić tego wątku. Mania uparta jak oślica, co zrobić. Żeby jeszcze nie czytała!!!!!! Maniu, troche honoru!!!!!
    U mnie dziś strasznie wieje. Aż lekki "globus" mam! Co nie przeszkadzało mi niby jechać na spacer. Ale nim dojechałam gdzie chciałam (nie dojechałam) kątem oka zobaczyłam lokalny market.
    I jeszcze nie wiem czyja, jeszcze nie wiem kiedy, ale czyjaś głowa spadnie. Albo jednej z turystek co mi w Babajagowie zielonym do góry sadzić zaczęły (i to już prawie 5 lat temu) albo tej niepiszącej siostry bliźniaczki.
    No bo na markecie różności, rękodzieła lokalne jak i rożne roślinki. I później musiałam w inne miejsce po doniczki jechać wrrrrr!
    Paskudy jedne przebrzydle!!!!

20210411a.jpg

20210411b.jpg

To drugie posadze przed domem...

Mostem mogą jeździć tylko osobówki (nie wiem czy to bezpiecznie) ale pojechałam. Doniczek jeszcze nie ma. Może nie mogą dowieść???

Awatar AnekSadek

A jeszcze...
    Wczoraj nie wiało, było ładnie. Za mostem jak zwykle zachwycałam się widokiem...

20210410_113707.jpg

W jednym momencie, akurat tą fotkę robiłam jak Misha zobaczyła psa, szarpnęła, telefon wyleciał na chodnik i chyba nie muszę mówić..
    albo wymienić szkiełko albo kupić nowy telefon. Skłaniam się do drugiej opcji bo telefon ma już prawie 4 lata, może przy upadku coś jeszcze się uszkodziło. Chociaż na razie działa.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Ależ dziś jest pięknie na dworze!!
    Prawie 20 stopni...wczoraj też było fajnie..po pracy trochę popracowałam w ogródku..
    Optusiu..rzodkiewkę i sałatę niedawno co posiałam w szklarni...zimno było to nie było sensu siać...a i tak zapowiadają,że ma się ochłodzić..
    W ogrodzie czekam na cieplejsze dni...za to w kwiatowy pięknie się rozwinęła korona cesarska ,tulipany...żonkil( jeden)...dużo bratków kolorowych powsadzałam w różne miejsca..
    Też zrobiliśmy sobie dziś spacer z Reksiem po lesie..po południu mieliśmy wypad do rodzinki Z.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Anusia nie powinnaś robić sobie wyrzutów co do swoich poprzednich piesków bo tyle co Ty robiłaś i dałaś miłości to mało kiedy się tak zdarza...
    Nigdy nie wiemy co by było jak zrobilibyśmy inaczej..
    Pięknie upiększasz w domku i wokół..będzie cieszyć oczy..
    Lustro wkomponowałaś cudnie...

Uprawnienia umieszczania postów