Strona 1664 z 1742 PierwszyPierwszy ... 664 1164 1564 1614 1654 1662 1663 1664 1665 1666 1674 1714 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,631 do 16,640 z 17414
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Sorry, jestem bardzo zajęta emerytka...
    Nawet nie wlączam dużego kompa a na telefonie mi sie nie chce....

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Ha,ha,ha...no tak zajęta...ale też i leniwa...ha,ha,ha

Awatar AnekSadek

Może leniwa, w końcu jestem topikowy leń.. ale dziś pojechałam jak od Mani do Płocka...
    Godziny po sklepach ale wreszcie chyba będe zadowolona... i chudsza... może nie w taili ale w portfelu na pewno
    Mania?? Chcesz wiedzieć co kupiłam? Uśmiejesz sie ha ha ha

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

A ja wczoraj miałam napisać - że emerytka nie pisze, bo nie ma nastroju.
    Ale nie napisałam nic.
    Dzisiaj ciut lepiej - to siadam i klikam.
    Dla poprawienia nastroju zabrałam się dzisiaj za malowanie szafki. Trochę się narobiłam, bo była na wysoki połysk i żeby zmatowić tę warstwę lakieru, to trzeba się było namachać. A sprzętu (szlifierki) nie mam, sama za nią robiłam.
    Ale szafka zrobiona, dwie warstwy wystarczyły.
    Poza tym pocięłam na sieczkę miskanty ścięte wiosną. Nie mam słomy, to musi mi taka wyściółka pod truskawki wystarczyć.
    Anulka - pewnie jakiś sprzęcior gimnastyczny kupiłaś ? Zimą pogoda może przeszkadzać w spacerach, to pewnie się zabezpieczasz ?
    Chociaż... może coś do ogrodu ? Tylko ta wzmianka o "talii" nie pasuje...

Awatar AnekSadek

Bonusiu dobrze że (czasami ) jesteś ta trzecia ale przecież nie zaszkodziłoby jakby Mania tez pisała.
    Moja zimowa temperature to tak jakoś kolo 10 stopni wcześnie rano a do 22 w ciągu dnia jak jest słonecznie. Czasami słoneczko nie chce wyleźć z pod pierzynki i wtedy bywa w granicach 15 stopni.
    Podziwiam Cie za to cale pielenie, sadzenie, prowadzenie biznesu. Jakiem emeryt - na nic nie mam czasu!
    Optusiu fajne te Twoje jeziorka, malowniczo tam ale jak sobie przypomnę komary to szlag mnie trafia
    A czemu to nie miałaś nastroju? Ja to nie mam czasu lub lenistwo na włączenie dużego kompa.
    Pokaż szafke!!!
    Jeszcze w poprzednim domu deklarowałam że więcej sprzęciora do ćwiczen nie kupie! I nie kupie!

A ja codziennie cos... Często, z uwagi na zimę wychodzę później z domu, tak po 10-tej. Zawsze kogoś spotkam, pogadam. Do domu wracam kolo drugiej. Ale zdarzają się też umówione lunche to wtedy czas poza domem się wydłuża. Trzeba korzystać ile się da bo nie wiadomo kiedy nasza ostatnia godzina wybije.
    A jak nie wypad w celach łażenia to w celu wydawania kasy.
    W poniedziałek wpadła mi w oko pościel. Już wyprana, wysuszona...

164629663408.jpg

Przymierzyłam w mojej sypialni, podoba mi się, ożywia pokój. Oczywiście cos tam jeszcze przybyło w sypialni ale czekam aż Mania się TU zapyta co wtedy opisze, pokaże . I z tym co wczoraj kupiłam tez na Manie poczekam

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Optusiu ...naszedł Cię taki zły dzień,ze nie miałaś nastroju czy ktoś Cię wkurzył?
    Powtórzę za Anolka...mieszkasz w pięknych okolicach..pełno wody wokół...
    Też bym chętnie ,,nową" szafkę obejrzała.
    Zajadasz się rzodkiewką...bo u nas w szklarni szybko zdrewniała a w ogrodzie robaczywa...za to ful salaty mamy...nawet do rozdania..
    Ogórki słabo powschodziły...chyba z zimna bo jak siałam to padało...musiałam dosiewać i nowe pomału wschodzą..
    Za to pomidorki w szklarni.(mam ponad 50 szt) pięknie rosną..normalnie w oczach...co dzień większe...kwitną...a te koktajlowe to sporo już mają owoców..
    Wiesz Anusia...ja ,,wychowana" po zamążpójściu na wsi to roboty się nie boję...a co ważniejsze..lubię grzebać w ziemi..
    Fajną pościel kupiłaś...Bedzie Ci się dobrze spało!
    Bardzo jestem ciekawa z czym jeszcze w domku zaszalałaś...ale czy się dowiem...wątpię bo Mania nie będzie pisać...uparciuch straszny z Niej!
    Zimę to masz cieplejszą niż naszą wiosnę...tylko pozazdrościć!
    Ja dziś byłam sama w pracy cały dzień..a,że pozamawiałam różnego towaru...to kurier jeden za drugim znosił a ja tyle usiadłam co w południe do zjedzenia zupki..koło mnie otworzyła się pierogarnia..i mają super domowe jedzonko.
    Zawsze jak jest ochota to z E korzystamy.
    Jutro umówiłam się z Basią na cały dzień...bodziemy łatać po mieście..potem jakaś kawa...albo lody.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Nie Bonusiu, nikt mnie nie wkurzył, tak jakoś czarne myśli skądś przygalopowały.
    Tak, okolice mam cudne, nieraz mówiłam, że mam gdzie chodzić czy jeździć, czyste powietrze do oddychania też jest.
    Ale wypadów nad morze - to Ci trochę zazdroszczę.
    Szafka, eee, nie ma co pokazywać. Biała, żadne dekupaże !
    Pierogarnia fajna sprawa. Nie rozumiem, czemu u nas padła ? I to jeszcze przed wirusem.
    Miłego spacerowania z Basią. No i lody koniecznie ! Pogoda na lody w sam raz.
    Anulko - jaka liściasta ta pościel ! Będziesz spała jak w paprociowym lesie.
    Wiem, że to nie liście od paproci, ale też pierzaste.
    "Zimowej" temperatury zazdroszczę !
    Dobre podejście do życia ! Korzystać, póki się da, bo dni między palcami przeciekają...

Awatar AnekSadek

A Mania w środku nocy wytrwale podgląda a milczy. Nie wiedziałam ze aż tak mnie nienawidzi...

Awatar AnekSadek

E tam, Bonusia, ja się roboty tez nie boje ale po co?
    No wiesz, dziś zima dala o sobie znać. Pochmurno i ponieważ gdzieś tam spadł śnieg to tylko 12 stopni. Byłam z Misha na spacerze, bo inaczej być nie może i się zastanawiałam czy nie trzeba kupić rękawiczek bo pchając wózek zimno w łapki było.
    Fajnie by było mieć tutaj taka pierogarnie. Często bym kupowała może nawet za często
    Opty, nie gadaj, ja bym nawet nie wiedziała jak się za cos takiego zabrać! A może po prostu bym nie chciała wiedzieć. W końcu jestem topikowy len...
    Może paskuda do Ciebie w padnie i Ci szafkę ślicznie udekoruje? Chyba ze u Ciebie by nie pasowało..
    Oj tak, dni miedzy palcami... Gdzie te wszystkie lata się podziały? W duszy jeszcze młodość a łeb siwy przypomina ze już bez podskoków, już tylko szur szur!

Awatar AnekSadek

Jeszcze tylko dodam ze rok temu tu przyjechałam na taka dokładniejszą "wizje lokalna". Żeby zobaczyć czy będę się tu potrafiła odnaleźć, czy faktycznie
    TO JE TO!!!
    I jak wiele w tych 12 miesiącach się wydarzyło. Az się wierzyć nie chce!
    Prawda Mania????

Uprawnienia umieszczania postów