Strona 1665 z 1667 PierwszyPierwszy ... 665 1165 1565 1615 1655 1663 1664 1665 1666 1667 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,641 do 16,650 z 16670
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Wiesz Anulka, nie zastanawiałam się, czy by mi szafka w kwiatki pasowała.... ale nie sądzę. Niech już lepiej taka zostanie. I tak tylko jako stolik pod tv w sypialni ma robić.
    Na pewno byś sobie poradziła, a to czy byś chciała sobie poradzić, to już inna sprawa. Wałeczkiem - fajnie się robi. Tym bardziej że duże proste powierzchnie. Najgorzej jak trzeba jakieś rowki i zakamarki zamalowywać.
    Tak po cichu - to jeszcze mnie ręce świerzbią żeby dobrać się do szafek kuchennych. Tylko - trochę ich za dużo !
    Skoro na początku zimy ręce Ci marzną, to chyba nie ma wyjścia, trzeba rękawiczki kupić. I coś na łepetynę też !

Awatar opty55

Nie śpię od piątej, a teraz nawet obrazków nie mogę poukładać, bo mi się oczy zamykają...
    Gdzie te czasy, że po północy się kładłam! Zdecydowanie tak wolałam.
    Nie odpowiedziałam Bonusi o rzodkiewkach - ze szklarni dawno zjadłam, na polu nie siałam. Sałatę mam dębolistną, ne tworzy główek, można listki pojedynczo zrywać, a ona sobie dalej rośnie.
    Uwielbiam rukolę i mam jej dużo. Eksperymentalnie posiałam roszponkę - nie ma to smaku w ogóle, takie zielone listki za niczym smakujące.
    A bazylia nie wzeszła... a też lubię. Posiałam drugi raz, może będzie inny rezultat.
    Pomidory zaczynają kwitnąć, jeszcze chyba owoców nie widziałam.
    A na działce susza... Jeszcze niedawno na ciągłe deszcze narzekałam. A teraz cieszę się z jutrzejszej prognozy - ma padać !!!
    Miłego weekendu wszystkim Kruszynkom !

Awatar opty55

Musiały być skuteczne życzenia miłego weekendu, bo Kruszynki świętują i czasu na zaglądanie na forum nie tracą.
    U mnie popadało, na początku bardzo ulewnie i z mocnym wiatrem, a potem już delikatnie.
    Przez chwilę wielkiego lania 2000 litrów wody się uzbierało.
    Ale deszcz już był bardzo potrzebny, na pewno roślinki odżyją. Chwasty również...
    A ja sobie obejrzałam stary film w kompie - i popołudnie minęło. A jeszcze są książki, gdyby jutro też miał być brzydki dzień.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

He, Hania była
    Moze paskuda sie odnajdzie...

Awatar AnekSadek

Paskuda, głupielok, please

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

A wiesz Optusiu,że masz rację...weekend bardzo zajęty u nas..
    Wczoraj byłam w pracy a po szykowaliśmy grilla bo spodziewaliśmy się gości..Była Basia,moja mama o moją siostra.
    Fajnie było choć z zakłóceniami..pogoda taka w kratkę..deszcze i słońce..zimno i ciepło...a co tego sąsiad kosił podkaszarką obok..

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Wyzywa to wyzywa ale jak prosi to trza klikać,
    Ale telefon zdecydowanie mi się do tego nie pasuje bo jakieś wielkie literki i nie widzę tekstu.
    Bonusiu ja w zeszłym tygodniu to miałam z jednej strony szlifowanie z drugiej piłę a z trzeciej kosiarkę i to był już horror bo trwało to ileś godzin

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Napisałam i zginęło!?
    Maniu to jakiś koszmar!!
    Zamiast wypocząć to przeżywamy ból głowy.
    A jak była wystawa prac T to był spokój?
    Fajnie,że jesteś!❤️

Awatar opty55

Noooo !!!!
    A już myślałam, że mi bloga przyjdzie pisać.
    Ale zagubiona Kruszynka się odnalazła, to może i inne powrócą ?
    Kosiarki.... niby tylko z dwóch stron mi hałasują, z jednej to bardzo mało, bo za pilni do prac ogrodowych nie są. Ale i tak mam czasem dość hałasu.
    Niby rozumiem, bo trawę skosić trzeba. Ale miłe dla ucha to nie jest. Tym bardziej, że najczęściej uciec przed tym nie ma gdzie...
    Po wczorajszej ulewie pogoda zdecydowanie się schłodziła. Na spacerze nad jeziorem to nawet w polarze zimno było. Fale prawie jak na morzu - no żartuję, ale wiało dość mocno i o brzeg się fale obijały.
    Ale spacer przyjemny.
    Dobrze mieć takie miejsce niedaleko.

Awatar AnekSadek

Opty Myślę że powinnaś na pózną jesień dotrzeć do szafek kuchennych. Będziesz miała zajęcie na zimę. I nie rób po kolei, rób dwa drzwiczki tu, dwa tam... Bo nie musi być wszystko tak samo
    Bonusia sąsiedzi kosza, Ty kosisz... tak to już jest... Też nie lubie jak tu jeden skończy, drugi zaczyna jakby sie nie mogli umówić co do dnia i godziny
    Mania kiss kiss nareszcie paskudo sie odnalazłaś wiec teraz musze sie spowiadać?
    No to do sypialni chciałam zielonym do gory.

1.jpg

Troche mialam problemow bo czasami nie ma w tej chwili a ja niesamowicie cierpliwa...
    No i wyszlo...

20210530_092158.jpg

A to co ostatnio mowilam ze portfel odchudziłam to kupilam kanape. Jeszcze nie mam w domu ale juz zapłacona.
    Napisałabym wiecej ale cos mam dzis strasznie wolny komputer i szukanie fotek, pozniej zmniejszanie, poprawianie pisowni z polskimi znakami zajmuje mi cale wieki!!!
    Mam dosc!!!

Uprawnienia umieszczania postów