Strona 1870 z 1871 PierwszyPierwszy ... 870 1370 1770 1820 1860 1868 1869 1870 1871 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,691 do 18,700 z 18703
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Anola no tez masz pomysła z tak czestym myciem okien , od razu popatrzyłam na moje i one akurat juz bardzo niecenzuralnie wygladają ale do wiosny muszą wytrzymac , nie skusze sie na włązenie na drabinę .A cp prawde napisałam zes dziwolag troche na stare lata normalniejesz ale licho Ci to wychodzi.
    Optus a ja w przychodni nawet małą drakę zrobiłam bo po 1,5 godziny siedzenia okazało sie ze mogą mnie nie przyjąć ale wiecej szczescia jak rozumu bo załapałam sie jako ostatnia ,a w sumie dziki tłum do rejestracji/
    To ten moj najwiekszy miskant ,jak trafił na słonce to i zaczął życ

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dobra decyzja Anulka, na wiosnę wystarczy ! Tym bardziej - że mało się brudzą.
    Ja swoje myłam niedawno (tak myślę, chociaż przy mojej sklerozie to niczego nie można być pewnym) - więc raczej też do wiosny poczekam z takimi pracami. A jakby co - to żaluzje dokładnie ukryją to co nie warte oglądania.
    A dzisiejsza pogoda jak marcowa - deszczyk i słoneczko na zmianę.
    Maniu - rejestratorka nie umiała klientów obsłużyć ? Naprawdę to takie trudne ?
    Pytałam u siebie - termin na marzec, czyli też muszę się wybrać do rodzinnej i kwitek załatwić. Myślałam, że te długie terminy już się skończyły, ale jak widać - nie.
    To roślinka wreszcie trochę słońca załapała i kłoski pokazała !
    Ja swojego muszę "upalować" - bo te ciągłe deszcze ciut go sponiewierały i biedaczek chyli się, może jeszcze nie ku upadkowi, ale leiej ratować wczas.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Mania nie uwierzę że na święta nie umyjesz! Co roku tak gadasz a później liżesz chate!
    Ja na drabinę nie właziłam, mam ludzików od tego!
    I bardzo ich lubię tym bardziej że lubią Misiaczka i Misiaczek ich lubi. Wpadają, wiedzą gdzie co i jak a ja tylko muszę zapłacić.
    I wcale mnie to nie boli. Bo ja bym się kilka dni męczyła a oni migiem i pewnie lepiej ode mnie.
    Tym bardziej że już ponad trzy miesiące boli mnie prawa ręka a do lekarza nie pójdę bo oni ***** wiedza!
    Na dzisiejszy deszcz (tak, tak, umyte okna....) bardziej mi dokuczała. Już nie używam perfum bo ciągle śmierdzę maściami i pewnie jakbym poszła na koncert to ludzie ode mnie by uciekali.
    W ucho dostaniesz... kffiatki mi rosną a Ty mnie dalej od dziwolągów
    Opty Ja mam dość duży ... jak to się nazywa? Dach wystaje poza mury domu. (znalazłam, - okap) Poza tym jedno okno i frontowe drzwi chroni ganek, dwa okna i duże rozsuwane drzwi chroni patio.

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

hehe jeszcze wiekszy dziwoląg bo kwiatkami sie zajmuje Anoola no nie uchodzi zeby stateczna pani tak brzydko mowiła o służbie zdrowia jeszcze jakas młodka zgorszysz :P oj pewnie nie umyje bo siły zupełnie sie skonczyły tak kombinuje zeby wymyslec kogos kto raz na jakis czas choc troche kurze połapie bo nawet one juz za ciezką robota jest .
    Optus az sie dziwie ze teraz ten miskant taki sztywny bo jak siedział kiele płota to zwyczajowo go wiazałam bo sie pokładał a tu gites a jak sie rozrosnie to bedzie potęga .

Awatar opty55

To Anulce na umyte okna też pada deszcz ? Myślałam, że to tylko 45-ka tak miała !
    Okap bardzo się przydaje, deszcz musi mocno zacinać, żeby okna pomazać. To na szczytowej ścianie u mnie częściej "smętnie" wygląda. Ale i tak nie ma porównania z mieszkaniem w bloku. Tam się zdecydowanie szybciej i bardziej brudziło...
    Straciłaś wiarę w lekarzy ? Pewnie masz rację. Wypiszą medykamenty - a ty człowieku rób za królika... Jak dalej boli - to inne dawki. A i tak guzik pomaga.
    Tak gadam, ale jak ból wytrzymać nie daje - to jednak lezę i ratunku szukam. A moje biodro czasami daje mi mocno popalić...
    Maniu - no i dobrze, że o pomocy dla siebie myślisz. Jak się rozpytasz - to na pewno taką "usługę" znajdziesz.
    Pogoda dzisiaj znośna, dało się kursować jednośladem.
    A jutro mam zamiar jeszcze na grzybki wyskoczyć. Podobno jest sporo prawdziwków - ale nie znam miejsc, więc tylko mi maślaki zostają...
    Zobaczymy, jak pogoda się rano wyklaruje.

Awatar AnekSadek

Mania już niedługo przestane być dziwolągiem bo te ciągłe deszcze niszczą mi roślinki i sobie obiecałam że jak coś padnie to już doniczka pusta zostanie...
    Oj nie chciałabym kurzy u Ciebie łapać! Tyle tego masz na rozstawiane jako wystawa czy kurzołapki że każdy powinien się bać. No bo jak się przez przypadek coś zwali i zbije... A wiadomo że takie sprzątaczki to szybko, szybko bo czas to pieniądz...
    Opty dawniej na umyty samochód zawsze spadał deszcz. A teraz jak pada to jeździć nie muszę wiec deszcz za okna się wziął.
    I wiesz co mi się wydaje? Ci co zawodowo myją okna musza mieć jakiś płyn co właśnie pozwala deszczowi ześlizgnąć się po szybie a nie robić zacieki. I to nie tylko moje stwierdzenie. Inni co korzystają z takich usług tez tak mówią.
    Właśnie, nie będę królikiem!!!
    No bo powiedz sama...
    Idę do konowała po receptę na ciśnienie. Przy okazji chce coś na bolącą rękę. On zapisuje, aptekarz sprzedaje a na pudełku wyraźnie że nie wskazane dla kogoś co długo bierze leki na cienienie i nie wskazane dla osób powyżej 65 lat!!! Ma na komputerze (w co się bardziej gapi niż na pacjenta) moje dane w których raczej jest rocznik!!!!!!

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no co Ty! te kurze na durnostrojmach najmniej mnie denerwują , najgorsze to koty w katach .A wiesz ja sama tez nie naleze do perfekcyjnych pan domu , wazne zeby sie nie przewracac .
    Optus i jak zbiory , masz co przerabiac ??? a ja nastepne sowy robiłam i juz swiateczne dekoracje sie zaczeły,Teraz duzo dłuzej to trwa bo trza czekać na wypał pierwszy a niestety trudno narobic towaru na cały piec a wiadomo prąd drogi .Tak ze kupa badziewiakow czeka na szkliwienie i wypał .W ramach pewnie oszczedzania w chacie ogrzewanie za tydzien właczą i musielismy przyniesc farelke z piwnicy i wczoraj dogrzewałam chatę bo jak mi zimno znaczy trza grzac .Hihi choc jeszcze dzis w sanadałkach bez skarpetek chodziłam

Awatar opty55

Na pewno jest coś takiego do szyb, chyba w kosmetykach samochodowych widziałam w jakimś markecie. To nabłyszczanie szyby żeby się brud jej nie czepiał. Ale nie kupiłam - to i w nieświadomości jestem.
    Tak, takie deszczowe zalewanie doniczki jest bardzo niewskazane dla roślinek. Tak mi w tym roku nie zakwitły kanny, i w ogóle bardzo słabo rosną. A kilka razy się topiły...
    No nie wiem, o czym myśli konował, kiedy się w ekran patrzy... może ma % od wartości wypisanego leku ? Dlatego wypisuje takie durnoty...
    Szkoda, że nasza Kruszynka się nie odzywa, może by nam to wyjaśniła ?
    Maniu - zbiory o wiele mniejsze niż poprzednio, ale za to rydze znalazłam. I oczywiście już część zjadłam - doczekać się nie mogłam, kiedy do domu wrócę. Sporo czasu już takich smakołyków nie jadłam.
    Wiesz - też bym u Ciebie sprzątać nie chciała... wyczyszczenie kątów niewielkie da rezultaty. Trzeba by każdą stroiczkę podnieść - a tego jest !
    A jak Twoja połówka ? Wróciły mu siły - czy nadal słaby ?
    A młody ? Kicha dalej ?
    A Ty zostaw już w spokoju letnie buty !!!
    Jesień od dzisiaj, przynajmniej kalendarzowa.
    Pogoda dzisiaj w sam raz na zbieranie grzybów. Z rana trochę mgły - a potem słoneczko !
    A moje auto wreszcie w warsztacie. Doczekało się swojej kolejki.
    Ciekawe - jaka diagnoza będzie.

Awatar AnekSadek

No widzisz Mania jakie my bliźniacze a różne.. ja mam tych durnostrojków jak najmniej! Kąty u mnie dość luźne więc jazda odkurzaczem (bez kabla) nie jest upierdliwa.
    Opty ja też w nieświadomości okiennej ale w myśl zasady 80/20. Kiedyś musiałam mieć posprzątane na 100%, teraz wystarczy na 80% bo 20% nie widzę bo nie chcę widzieć!
    No a u nas na zmianę pada lub leje.. deszcz wypłukuje ziemie z doniczki, ja dosypuje i tak dookoła pierdoła. Ja sypie gorą, dołem wylatuje. Może powinnam zdjąć z nóżek i postawić bezpośrednio na betonie? Ale jak zleci nadmiar wody? Ogrodniczki, wypowiadać się proszę.
    Nie może a na pewno konowały maja %%% od zapisanej trucizny. A ja dzisiaj mam łzy pod powiekami. Coraz bardziej mnie wszystko boli i tak sobie myślę czy to czasami nie te covidowe szczepionki się do tego przyczyniły bo chyba niemożliwe żebym się tak nagle posypała?????
    Przecież ja jeszcze MUSZE żyć przynajmniej 10 lat... Misha ma dopiero 3... a w obecnych warunkach tego nie widzę, nie chcę.

Awatar AnekSadek

To na czym leży Misha jest imitacją skóry. Misha wygląda jakby na mamie leżała
    Czasami jak jest ciemno, tylko światło od telewizora i z kuchni to nie moge jej dostrzec i panikuje - gdzie jest Misha!!!
    Dobrze ze oczka się zaświeciły

20220924_121450.jpg

.

Uprawnienia umieszczania postów