Strona 451 z 1631 PierwszyPierwszy ... 351 401 441 449 450 451 452 453 461 501 551 951 1451 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,510 z 16302
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No ja sie staram, podlizuje sie agacostami a ta nawet z wyra nie wylezie... buuuuuuu

megi1957 jest nieaktywny Znany na forum

Dzien dobry
    Anoolka Jesli chodzi o rodzicow,moj tata odszedl na poczatku lat osiemdziesiatych,natomiast mama przezyla go o 23 lata.
    Pamietam tez rozne cyrki zwiazane z moim ubiorem,wychodzac z domu przebieralam sie nieraz w zachowanku w wytarte dzinsy.
    Wychowywalam sie bez telewizora,pozwolila zakupic dopiero jak ja sie wyprowadzilam.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

hehe wiem ze do mnie szło bo messenger zrobił mi pobudke rano jak zaczął grac ze cos idzie , dobrze ze akurat zaraz budzik zadzwonił bo bym ubiła blizniaczke

Maniu Mile wspominam lata chudosci,natomiast z ubran trzymam jedynie spodnie,ktore kupilam na oko.
    W okresie letnim przestawily mi sie godziny snu,dzis kolejny raz wstalam bardzo wczesnie,a w poludnie ucielam sobie drzemke.
    Na sobote plany kulinarne,mam nadzieje,ze rowniez wczesnie wstane,bede miala wiecej czasu dla siebie,pozniej rodzinna uroczystosc.

Opty Znajomi i rodzina przywykli do tego,ze nieraz telefon mam wycisziszony,dlatego teraz jak nie odbieram paniki nie robia.
    Nie wiem czy pisalam ,kiedys w srodku nocy polaczylam sie z pewna osoba,z ktora rozmawialam w ciagu dnia przez pomylke,i nawet o tym nie wiedzialam.
    Od tej pory kasuje wszystkie polaczenia z calego dnia,podobnie jak sms.
    Pomalu koncze.
    Pozdrawiam Wszystkie Kruszynki serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no juz Ci wybaczę pobudkę bo te agapantusy to miodzik na moje serducho , piekne są ,No badziewiaki robie dla przyjemnosci to i zbiera sie tego duzo a dzis miałam super spotkanie z dekupazową entuzjastką to sobie pogadalismy i kupe nowych informacji o robieniu dostałam bo chce takie cos nowego wprowadzic do moich robotek , to teraz siedze i kombinuje co i jak robic .No dobra drzwiczek nie bede robic jeno w duzych szafach porzadki zeby zwolnic troche miejsca na nadwyzki badziewiaków .
    Hehe no dojrzała wreszcie do iscia z postępem , koniec z zabytkowymi Nokiami hehe Ty sprawdz bo podobno stare Nokie dobrze sie s przedaje hehe
    Optus no w czorajszy dzien był superowy tylko s zkoda z e dzisiejszy juz sie zpsił bo mzawa całutki dzin była i jak wyszłam durna w polarku to zmokłam paskudnie .To szkoada ze nie pisałas o słoneczniku a ja niełuskany za 4 zł kupuje ale sikorki z decydowanie bardziej cenia łuskany , w zeszłym roku kupiłam w necie ale to było duzo takiego zmielonego a mniej luskanego , tak mysle ze moze znowu worek kupic i spokoj ma sie .
    Megi a ja durak trzymam sporo mniejszych ciuchow bo cały czas licze ze schudne ale jak widac liczenie na nic sie zdaje .Ale jutro ruszam na gimnastyke a dumam tez o zwiekszeniu chodzenia bo tak na most ganiałam a teraz jeno na fotelu gniję .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Zeszło mi na gadaniu telefonicznym, ale już się melduję.
    Maniu - jutro jak będę jechać do seniorkowa, to po drodze ten sklepik z nasionkami odwiedzę i Ci podam cenę - powiesz ile, to kupię. Będę jechała po świecznik - to dostarczę. I załatwione.
    Dzisiejszy dzień nie zachęcał do pracy, tyle wyszłam z domu, co drewno do palenia przyniosłam... i doopsko prasuję na kanapie. Ale na jutro piękne słoneczko mam narysowane w prognozie - to muszę nos na dwór wystawić. Może nawet rumaka da się dosiąść.
    Megi - w nocy to ja telefonu nie ruszam, nawet godziny nie sprawdzam, bo mam taki radiobudzik, na którym godzina się pali. Pewnie mocno wystraszyłaś tę osobę telefonem w środku nocy. Mnie by już sto myśli przez głowę przeleciało.
    Anulko - będzie niebieski lasek ! Pięknie się zapowiada.
    Zdolna jesteś, jak już wstawianie fotek opanowałaś !
    A mogę zapytać - w jakim stanie jest porcelanka ? Odbiła ?
    Na pewno już za kubkiem spoglądasz -
    proszę, na dobry początek dnia

Śpiesz się, bo Ci Mania zakosi ! Schowa na jutro i będzie miała lurę !!!

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

wiadomo ze kubelek z agapantusem to zakoszę

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    wiadomo ze kubelek z agapantusem to zakoszę
    Kubek zakos ale kawe zostaw bo od rana mam urwanie czlonka!!!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

a nie mówiłam ?
    ten jest specjalnie dla Ciebie !

Uprawnienia umieszczania postów