Strona 468 z 1668 PierwszyPierwszy ... 368 418 458 466 467 468 469 470 478 518 568 968 1468 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,671 do 4,680 z 16672
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Śliczny ten kwiat !
    I fajnie - że partnerkę na spacery znalazłaś ! Teraz tylko dobrej pogody Wam trzeba życzyć !
    Kawusia czeka

Pisząc o dwóch ogonkach - miałam na myśli oczywiście tę, co w gościnie u Ciebie będzie.
    Na tego "osobistego" to wiem, że jeszcze długo poczekasz... a może przemyślisz, że sił już do uganiania się za maluchem nie będziesz miała ?
    Spokojnego świętowania !

Awatar opty55

Oj Megi... mogłaś sobie krzywdę zrobić, nie czytając dokładnie rozpiski od lekarza !
    Fajnie - że mogłaś na kilka dni wyjechać. Wiem, że lubisz odpocząć poza miastem. Szkoda, że nad może nie możesz wyskoczyć, bo to pewnie bardziej by Ci akumulatory podładowało.
    Saguś - mam nadzieję, że nie pada ?
    U mnie rano biało było od szronu, minus prawie do południa się utrzymywał. Siedziałam w ciepełku i o jedzonku myślałam.
    Ziarenka ugotowane, dodatki też przygotowane. Za chwilę wybywam do kuchni eksperymentować. Mam nadzieję, że wyjdzie zjadliwe. A jak nie - to i tak zjem....
    Nutka jakieś ekstra zupki gotuje - smacznego !
    Mnie na wtorek w seniorkowie obiecano dynię - ale tym razem upiekę. Mam nadzieję, że będzie taka smaczna, jak u Yoanki jadłam. No chyba - że to tylko ten gatunek taki pyszny. Jak ona się nazywała- piżmowa ?
    Maniu - jak tam robótki ?

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola wiesz ze na kawe odemnie nie ma co liczyc ale jakbys chciałą bombeczke to ja na to chetna

fajno ze masz kulezanke do wyjazdow nad ocean , to moze czesciej sie wybierzesz .
    Dzis wlazłam w szafe wprzedpokoju i oczywiscie walka ze slubnym o wywalenie do smieci zniszczonej kurtki co ją nosił do roboty ale za to znalazłam dokumenty slubnego medyczne co nie mogł znalezc a były mu juz potrzebne to cos tam kombinował.
    Optus jak robie cos to nie zawsze mysle zeby cos waczyc bo nie mam do tego głowy , naarzie bombki odstawiam i zabieram sie za deski zamowione, a dla siostrzenicy trza sie postarac.Zimno wrednie dzis było ale mała kawa na dziace wypita , no a liscie sypią sie ma maksa ale teraz jeno zgarniamy na rabaty zeby nakryc przed mrozem .A rano dachy białe i na działce woda w misce zamarza .Hehe znowu zrobiłam bombki na czerwono , moze nawiedzisz
    Bonusiu no dobrze ze kilka dni miałąs takie luzikowe i miłe , napewno naładowałas akumulatorki na długo .Wnusia jeszcze d ziecko to sadze ze lepiej to zniesie bo dla niej odejscie chyba jeszcze nie jest problemem .
    Nutko no czas masakrycznie goni , własciwie dzien mija nie wiadomo kiedy i na dodatek efektow jakiejs pracy za duzo nie widac .
    Megi dobrze ze sie znalazłas ale odpoczynku kilka dni napewno Ci sie przydało .
    Ja tez mam teraz jakies lek po ktorym to w nocy w buzi mam podeszwę i dlatego zawsze zimna kawa stoi na popitke jak juz ruszyc buzka nie mogę .Ja wywaliłam kupe gazet i to nawet moich ogrodniczych ale znowu sztapelek rosnie .

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Goda, no masz przesrane! Ja marudze ale widze ze w pracy mam jak u pana Boga za piecem!
    Wiesz, nie planuje zadnych swiatecznych wyjazdow wiec lepiej otoczyc sie pieskami skoro ich wlasciciele wyjada, zeszloroczne turystki nie przyjada to juz wole byc z pieskami. I tak jak mowilam – moze zobacze ze Ajsa chce kompana.
    Nutka moze tymi zabiegami nie jestes zmeczona co znudzona. Bo pewnie wszedzie przed kazdym zabiegiem, mimo wyznaczonej godziny tak czy tak trzeba swoje odczekac. Jak mnie to wkurza! Po co umawiac termin jak i tak trzeba CZEKAC!
    Mania no widzisz a ja radio tylko w samochodzie.W domu jakos mi przeszkadza. Wole bylejak gadajacy telewizor nawet jak jestem w innym koncu domu. Ale jak w weekendowe poranki siedze nad sudoku to tylko lubie slodkie pochrapywanie Ajsuni. Wczoraj kazalam ja krocej obciac zeby mi bylo latwo z mascia czy kokosem i teraz ciagle ja przykrywam, no zeby nie zmarzla hihihih.
    Wiesz, ze stonka bym sie nie musiala uzerac gdyby te nasze patafile robili wszystko co robic powinni. Ludzie maja w doopie jak gdzies cos zle pomalowane lub nieuczciwie sparawszaja czy dobrze polaczone. Ale o kazdy grosz wyplaty sie upominaja bo im sie nalezy! Ale zapomnieli ze kiedys godziwa podwyzke dostali wlasnie dlatego ze zlikwidowano kontrole jakosci i kazdy pracownik mial pilnowac jakosci na wlasnym stanowisku!
    I znowu sie chwalisz i czekasz zeby Ciebie chwalono? Pewnie ze pochwale bo sliczne sa!
    No wiesz, az mi glupio! Kulezanka dziekowala i dziekowala. Tak sie cieszyla bo chlop duzo pracuje, ona kiepsko jezdzi, boi sie jechac tam gdzie nie zna… a ja sie nie boje bo co sie moze stac? Zgubie sie? To co! Dawniej mialam papierowa, znaczy ksiazke mape.. teraz to i telefonie i w samochodzie mam nawigacje. Ona ma fure w cenie trzech moich to pewnie jeszcze wiecej roznosci.. no tak, jeszcze trzeba wiedziec jak to uzyc… Nie, nie czepiam sie bo nie kazdy lubi jezdzic.
    Sagus popatrz na te remonty od innej strony – ZACZYNAJA OD 8 jak sama napisalas. A mogliby od 6 kiedy to sie konczy cisza nocna.
    Opty ciesze sie ze Ci sie podoba … taki “nasz”, wspomnienia z wycieczek, prawda? Oprea, wieza most! Cos mi sie wydaje ze nie na mojej scianie wisiec powinien. Mam nadzieje ze Dorota z Piotrkiem szybciej wpadna na drinka. Moze i sama bym zrobila ale troche ciezko manipulowac dwoma metrami, nie chce uszkodzic.
    Oj, znam te bole nie dajace spac, wspolczuje Ci!
    Mysle ze ten kwiat to odmiana waratah, tego mojego zoltego co zdechlo…
    Widze ze kuchenne experymenty traktujesz tak jak ja. Dobre, nie dobre zjesc trzeba bo jak nie to trzeba nan nowo gotowac… juz lepiej zjesc neismaczne
    Bonusia fajnie ze Ci sie wyjazd udal. Mi wczorajsza wycieczka tez chociaz caly czas bylo pochmurnie…. Wiem ze kolezanki maz dzis pojechal do pracy, moze pozniej (ona rano pozno wstaje) do niej zadzwonie i cos zorganizujemy?
    Oj, zal kotka, zal wnusi.. wiesz ze ja ten bol dobrze rozumiem…
    Megi mi chyba nie byloby ciezko rozstac sie z przydasiami tylko ze jako len – nie moge sie za to zabrac! Sama na siebie jestem wsciekla. Ale nawet teraz – zamiast pomyslec, cos wywalic to mysle – jakby tu dzis znowu nad wielka wode wyskoczyc!

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Kulezanka nie wie jaki wybrac....

DSCN0478a.jpg

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

mozna dwa wziąć

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Hmmmm tam byly 4 takie cacy...
    Ale jak dla mie to za nisko sie siedzi, ciezko sie z takiego wygrzebac.
    Ona cienka to moze!

Awatar opty55

Wytoczyłam się z kuchni... Nie wiem jak to powinno smakować - ale to co zrobiłam jest świetne ! Próbowałam i próbowałam.... nie wiem, jak ja teraz z takim wypchanym brzuchem będę spała.
    Ale w sumie - z pustym też źle spałam, więc na jedno wyjdzie.
    Oj nie, takiego autka za dopłata nie chcę. Tam się siedzi tyłkiem na asfalcie !
    ....no, dobrze, że napisałaś, że nie każdy lubi jeździć. Ja nie lubię.
    Maniu - na ogrody czekasz ? Moje na rano zaprogramowane, mogę spokojnie spać !

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

ooo Optusiu jak cos swietnego "wymodzilas" w kuchni to gratuluje. Ja dzis na sniadanko kanapki w tym ... no wiesz w czym.
    I sie obcyndalam.
    Troche odkurzylam bo nowe Ajsy lozeczko za kazdym razem jak ona sobie "scieli" puszcza farfocle i nie wypadalo zeby u dam tak bylo.
    Troche pogadalam przez rozne komunikatory i robie sudoku.
    Dobrze mi...
    kawy Wam nie zrobie bo po pierwsze to srodek nocy a po drugie do Waszego wieczora by zgnila

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Turystki? Pamiętata gdzie dają papu na takich talerzach?

received_10155975176484189-1024x768.jpeg

Uprawnienia umieszczania postów