Strona 474 z 1685 PierwszyPierwszy ... 374 424 464 472 473 474 475 476 484 524 574 974 1474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Cudna!!!

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Dla mnie cudna ale to moj dziecinek

20171123_062817.jpg

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Bonusia mysle ze Ajska nauczyla sie nie lazic po nocy. Ostatniej nocy byla cudowna.
    Tez nie jestem zabobonna ale maski wywalilam.
    No tak, zawsze w takich sytuacjach lepiej uwazac i na zimne dmuchac. Ale mam nadzieje ze niedlugo sie te Twoje sprawy pokoncza i bedziesz mogla cieszyc sie wolnoscia.
    Yoana fakt, ciezko na telefonie sie pisze. Ja z kolei lubie ten “rysik” bez niego to ni hu hu! Paznokcie przeszkadzaja.
    No popatrz! To D sie nie domyslila ze skoro TY nie robisz to ONA powinna o tym pomyslec? Ale wymyslasz na to Twoje “nicnierobienie”. Ja tylko kupie rybe i tyle co zwykle na tydzien… Moze dodatkowo bigos od rzeznika . Przeca to tylko dwa dni a doopa dalej bedzie tylko jedna.
    Mania no jak ja moge Ci nie dokuczac? Toz to bylby koniec swiata!
    Nie, Ajsa wcale nie byla zadowolona ze spania w kuchni. Sama…. Dawniej to miala Suzke…. Oh jak mi brak Suzki!!!!
    Opty a ja sobie kupie taka wloska babke i tez swieta przeyje .
    Sagus ja najbardziej lubie google chrome.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Witam .
    Ja szybciutko w skrocie .
    Anoolko pisalam Ajsa jest slodziaczek ,ja oprucz niej dojrzałam mnóstwo swiecidelek Była bym w swoim żywiole!
    Lubie takie świecidełka.
    Chce kupic czerwione kolczyki,ale jeszcze nie znalazłam.Okąd nie pale ,to odkładam pieniądze i przeznaczam na bizuterie.
    Mogłam tak postanowic dużo wczesniej .

Sagus ,nie wiedziałam ze rehabilitacja tak pomaga .Czuje sie jak by mi lat ubyło i bóle znikneły.

Yoana za kawe dziekuje nie miałam wczoraj czasu ,bo J załatwial sprawy przez internet ,tylko co nie co poczytalam .Potem jeszcze do fryzjerki sie wybrałam ,po zabiegach,czulam sie juz zmeczona .
    Jest jednak nowa Biblioteka na naszym osiedlu i dużo ksiażek wypożyczyłam .Teraz znikne na jakis czas ,tak mam jak ksiazka mnie ''pochlonie''

Opty ,zjadla bym kawałeczek Twojego ciasta ,tylko sobie tak pomyslalam Kupie pewnie kawalek dla J ,jak upiekla bym ,to by kusiło .

Bonusia ,rozumiem Ciebie ,słusznie postepujesz ,oby to juz wreszcie wszystko sie skończyło ,po Twojej mysli ,tego Ci życze .

Maniu,mamy takie samo podejscie do świat i innych goscin ,juz się nie ma ochoty i siły .Kiedys bardzo lubiałam urządzac
    rozne przyjecia ,gotowac ,dekorowac stoly .Teraz ide na latwiznęi poglądy sie zmienily ,przewartosciowały .
    Przepraszam za błędy ,czas mnie goni .
    Miłego dnia

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Nic Nutko nie piszesz jak Twoje gardło i zdrówko ogólnie..może po tej rehabilitacji całkiem dobrze jest!
    Ja jeszcze nadal lubię święta i to przygotowywanie chociaż zawsze w pośpiechu bo przecież nadal pracuję..ale o tyle mam lżej,że wszystkiego sama nie robię.
    To super Anoolka,że Ajska dobrze Cię rozumie i mogłaś spokojnie przespać noc.
    Też mam gogle chrome i jestem zadowolona.
    Pogoda jak na razie fajna,nie pada i choć jest tylko 4 st ale ma się później ocieplić.
    Może i u Ciebie Opty pogoda dopisze i wyjedziesz rowerkiem.
    Czekam na córcie jak przyjedzie wybieramy się w poszukiwaniu krzeseł do kuchni dla mamy.
    Jutro jadę obejrzeć domek niedaleko miasta(osiedle)ale czy będę mogła kupić to trudna sprawa jak na razie w tej chwili.

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Nie moge przejsc do ostatniej strony....

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

ale Cie widze na stronie i Twoj wpis

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Anulka - mam nadzieję, że kawę zobaczysz ?
    Z ulubionymi frezjami

też je lubię, pięknie pachną i długo stoją w wazoniku. Milutkie kwiatki.
    Spokojnego piątku !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

To fajnie, że Ajsa dała Ci się spokojnie wyspać. Ale na fotce zamyślona jakaś ?
    Też nie lubię tego długopisu z gumką, chyba gorzej mi się tym stukało,niż palcami. No, ale ja nie mam paznokci, to znaczy długich nie mam.
    Nutko - czerwone kolczyki - dobrze wybieraj. Bo ja jakoś gapowato kupiłam - i oczka się odkleiły i wyszły sobie z obramowania. Wiem, można naprawić, ale następnym razem zwrócę uwagę na dodatkowe "zatrzymanie". I tak dobrze, że się nie zgubiło oczko.
    To chyba jesteś pierwszą osobą, która "widzi" pieniądze zaoszczędzone na niepaleniu. Przeważnie - są utopione w ogólnym budżecie i żadnej nadwyżki nie widać.
    Fajnie, że tak Ci rehabilitacja podpasowała, oby tak dalej !
    Tak Bońciu - ślicznie dzisiaj było i cieplutko. Pewnie, że rowerem pognałam na gimnastykę. Pierwszy raz mieliśmy zajęcia z takimi gumowymi szarfami - i dooopa ! Stwierdziłam, że mam strasznie słabe ręce ! Inne babki rozciągały bez wielkiego wysiłku - a ja... ledwo, ledwo. Z nogami nie miałam żadnych problemów - pewnie rowerkowanie pomaga.
    Trzeba się za siebie wziąć, bo po zimie będę pełzać w ogródku, zamiast pracować...
    Maniu - nie podglądaj, tylko pisz - bo zaraz małe ogródki.
    Aaa, zabawa udana - tylko krótka !
    W ciastku miałam wróżbę - "złe się kończy, dobre zaczyna".
    No !!! I niech to będzie przesłaniem dla wszystkich Kruszynek !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Zaliczyłam gimnastyke i zrobiła sie z e mnie padlina ale zaparłam sie i mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej .
    Optus włąsnie mały tez miał dzis Andrzejki a wrocił zadowolony Te podkładki wygladają bardzo ciekawie , co prawda szaro buro ale do nowoczesnego wnetrza bedzie pasowało ,ale marudna robota bo ma ich byc 8 wiec lakierowac bede pewnie ze 3 dni .
    No ja moge nic nie robic jeno Dakłasa zakupic heheh jeny ale on mi smakuje i tak se mysle ze ten krem mozna zrobic i do innych ciast tez stosowac .
    Sagus na mam neta blyskawice bo 350 mb/s wiec kazda przegladarka lata tyle ze ja nie lubie jak mi motają na stronach bo jak sie naumiem cos obsługiwac to mi nowosci nawciskają teraz ABP mnie wnerwia .
    Nutko ja ostatnio ogladałam moje koraliki , jeny ile tego a zupełnie juz nic nie uzywam wiec wsio w wielkie pudło złozyłam .No własnie tez kiedys zrobienie przyjecia na 20 osob to był pryszczyk a najgorsze to były zakupy a teraz wszystko jest a juz checi do robienia nie ma .
    Anoola no w koncu ja tam dłuzna nie jestem w dokuczaniu hehe.
    Ajska jeno do miziania,pewnie przegrzewasz dzieciunka to chodzi sie ochłodzic , wiadomo ze w pewnym wieku w nocy gorąc łapie .
    Słoneczko dzis mi w okno zaswieciło no i dachu z naprzeciwka nie widac i zebym nie czekała na pana do szafki to bym pewnie zabrała sie za mycie a tak odłozyłam na zas a pan i tak nie przyjechał ale grzecznie na jutro sie anonsował .

Uprawnienia umieszczania postów