Strona 483 z 1756 PierwszyPierwszy ... 383 433 473 481 482 483 484 485 493 533 583 983 1483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,821 do 4,830 z 17554
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

no przecież wiem, że zaglądasz tu i macasz za kabaskiem, żeby się obudzić...

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Wiele sie wczoraj (u mnie) dzialo. Jak wiecie na lodowke od dawna marudzilam. No i wreszcie franca sie zdecydowala. Po pracy weszlam na internet i znalazlam ta co chcialam, juz Wam pokazywalam. I wczoraj oststni dzien bylo o $500 taniej niz dzisiaj . A sklep juz byl zamkniety… zadzwonilam po 20-tej do Doroty i ta to jest dobra dziewczyna!!! Zobaczyla ze mozna na necie kupic i zaraz “niegramotnej cioci” tranakcje zrobila i mam co chcialam i w cenie ktora mi sie bardziej podoba . Jetem pewna ze Gwiazdor przyjdzie do Doroty….
    A rano zobaczylam ze lodowka niby dziala ale z lodow mam zupe… bedzie troche do wywalenia ale w koncu piec stow zaoszczedzone
    Nuta jak u Was bedzie za zimno to wiesz, zawsze troche minusow mozecie wyslac do mnie.. szczegolnie w ostatnia noc i dzis by sie przydalo z uwagi na lodowke.
    Sniadanko sliczne!
    Bonusia a ja uwazam ze jak sie do lekarza chodzi to zawsze sie cos wychodzi! A ja nie mam czasu na chorowanie .
    Mania no to jak stary chce piwnice sprzatac to mu pozwol… niech wywali co uwaza a reszte Ty wywalisz
    Tez pamietam jak sie cieszylam z kazdej zakupionej skorupy! Co ozdobniejsze w regale staly! A teraz wszystko namietnie w katach upycham zeby tyle kurzu nie lapalo. Wiem, kurzu u mnie malo ale zawsze!
    Tu tez maja telefony przyrosniete do lapy ale cicho badz bo ja swoj coraz bardziej lubie i w domu zamiast tablet coraz czesciej uzywam .
    Opty no przy ulicy ladnie mi obrodzily. Rozrosly sie od ubieglego roku strasznie. Szkoda ze pan od trawy zniszczyl te zolte (jestem pewna ze to on) I ze zniszczyl porcelanke.
    He he w zeszlym roku tez zmienialas opony w ostatnim momencie, widac tak lubisz.
    I co pan doradzil odnosnie auta? Na moje to nie powinnas zmieniac. Nie lubisz jezdzic wiec po co?

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja właśnie wstałam, bo i po robocie i po wizycie u zębologa. I doopa. Zaczyna się spirala rozkręcać. To miejsce, co mi spuchło, to o.k. , żadnej ropy ani przetoki nie ma, ale DRUGA zatoka szczękowa (lewa) jest wypełniona przez COŚ. Przez co ? A cholera wie. Mam nadzieję, że to torbiel. TYLKO torbiel. No i się zacznie łażenie po laryngologach, chirurgach szczękowo-twarzowych. . . Nie wspominając o tzw. NORMALNYM zębologu. I protetyku. Noż qoorva . . .

No dobra, co ma być, to i tak będzie. Nie mam co biadolić. Dzisiaj miałam tę diagnostykę obrazową i leczenie kanałowe. Rozważyłam za i przeciw i jednak się zdecydowałam. Technika teraz taka, że NIC nie czułam. Na leżąco, trzy rurki w pysku (nawet nie pytajcie mnie, do czego, NIE JESTEM ZAINTERESOWANA, co mi robią, byleby było W PORZĄDKU). Jak znieczulenie puściło, to trochę bolało, ale to taki bardziej dyskomfort. Nerw jakoby cały już usunięty, ciąg dalszy za dwa tygodnie nastąpi.

Jutro tylko 7 godzin w robocie, później dwie NIEDZIELE. W grudniu gorzej. Ale mam na co kasę ścibić

Wybaczcie mi, że ja taka monotematyczna. Jutro będzie lepiej. Czego i Wam życzę

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ta dzisiejsza kawa wszystko mi przepowiedziała . . .

Awatar opty55

Skoro ta kawa przepowiada nieudany dzień - to co ? Mam weselsza futrzakowi postawić ? ...nie wiem.
    Ale ona i tak rano dwie kawy pije -
    to na leszy dzień

Awatar opty55

Yoanka - nie dosyć że wycierpisz, zapłacisz, czas stracisz - to jeszcze jakieś niewiadome Cie prześladują...
    Oby się wszystko dobrze skończyło.
    Uważam - że kanałowe leczenie dobrze wybrałaś, a ze znieczuleniem - to nawet ja po fotelu nie skaczę.
    Tak sobie myślę - jak ludziska to kiedyś wytrzymywali ?
    Jutro króciutki dzień pracy - pewnie w "niedziele" w prace porządkowe się rzucisz ?
    A u mnie za oknem białe paskudztwo z nieba pada. I już biało w ogrodzie...
    A jeszcze na gimnastykę rowerkiem pognałam, co prawda jak wracałam, to mżyło - ale niezbyt mocno, bo nawet rękawiczek mi nie przemoczyło.
    Anulka - ja najchętniej to bym wcale tych opon nie zmieniała. Na takie kilometry jakie ja przejeżdżam - to specjalnie sensu nie widzę.
    Pan poradził mi to samo co Ty. Nie zmieniać auta - bo wiem co mam, na taka ilość przejechanych rocznie kilometrów nie ma zupełnie sensu zmienianie wozu.
    ...rowerem w ciągu roku przejechałam prawie 1000 kilometrów więcej.
    No, doczekałaś się "padniętej" lodówki ! Dużo czasu Ci dała. No i super, że w korzystnej cenie udało Ci się ją kupić.
    Pewnie jeszcze z dzień poczekasz na nową - udało Ci się coś uratować przed rozmrożeniem ?
    Lody do wyrzucenia ?

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

U nas tez białe paskudztwo od południa zaczelo padac i na gimnastyke juz parasol wziełam a i tak kurtka mokra .A przed południem pojechalismy na działke bo po drodze do krawcowej i oczywiscie jeszcze kawka wypita i ptaszki nakarmione bo jak takie paskudztwo dłuzej bedzie padac to znowu nas unieruchomi w chacie .
    A ja sprobowałam zrobic manionego Dakłasa bo przy porzadkach wylazło mi pudelko z płatami bezowymi wiec z netu sciagnełam przepis na krem i skleciłam wsio do kupy , ciekawe czy da sie jutro to jesc .Ot leniwa babina ze mnie wszystko po najmniejszej linii oporu .
    Optus no to Ci wytłumaczyli ze zmiana samochodu bez sensu .A ja juz wczoraj mało co nie zadzwoniłam do Ciebie bo czekałam na Twoj wpis i nie doczekałam /
    Yoanka no az strach czytac co to za plagi egipskie na Ciebie spadają , bbrrr No jedno dobre ze teraz ze znieczuleniem bo pamietam takie kanałowe bez znieczulenia bbbrrrr ja wyjatkowo liche zeby miałam podobnie jak włosy
    No juz widze jak w te niedziele plan piecioletni uskuteczniasz .
    Anoola no to gites jak bedzie nowa lodowa , i przynajmniej masz czyste sumienie wywalajac starą .No ale lodzikow to szkoda wielka , dzis tez znalazłam lody w lodowie i wziełam paczuszke pasiflory na rozmrozenie i trza bedzie sie poswięcic i zjesc te lody .
    EE stary to nic nie wywali z piwnicy bo przecie i tak walcze o wiele rzeczy a juz wole raz i dobrze sprzatnac , a pospiechu nie ma bo wczoraj jak poszlismy po buty to poustawiałam skarby co on pod nogi poustwiał i do piwnicy nie szło wejsc i juz luz jest . Piwnica spora i wygodna bo z zestawem regałow ale chłop nie wie do czego one słuza i najlepiej otworzyc drzwi i bez wchodzenia cos tam wstawic i juz ciasno jest .

Awatar opty55

Maniu - ale wydawało mi się, że widziałam Ciebie wczoraj, jak się wkleiłam.
    Mam nadzieję, że się jednak wyspałaś ?
    Czyli pogoda u mnie dzisiaj dłużej była ładna ?
    U Ciebie w piwnicy - jak u mnie na strychu, tez wynoszę tam najróżniejsze rzeczy, których w domu nie chcę. A po jakimś czasie zupełnie wyrzucam. To coś w rodzaju "poczekalni" ?
    Obejrzałam Montiego, a teraz budowanie ogrodu też oglądam, bo fajnie taki natychmiastowy efekt zobaczyć.

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

No i niestety, dzis mam pierwszy dzien lata . Co prawda letnie temperatury juz od miesiaca lub dluzej….
    Yoana same zle wiesci brrrrrrr! Ja tez nie jestem zainteresowana co mi na fotelu dentystycznym robia bo to nie ten otwor! Maja zrobic zeby nie bolalo! I zeby minimum na rok nie trza bylo wracac!
    Na co scibisz kase? Chyba nie na dentyste bo to nic fajnego!
    Fajna kawa
    Opty Twoja tez fajna, wypije oby dwie
    No to kup obie nowy wypasiony rower. Koszt pewnie mniejszy a dla Ciebe wieksza przyjemnosc.
    Lodowke juz mam w domu, w srodku nocy robilam przeprowadzke ze starej ale wiesz jak stara wyciagnelam z miejsca I podlaczylam w innym to zaczela dobrze pracowac ale nie ma zlituj, juz jej nie wierze, WONT! Lody (cale 3 pojemniki) stracone!
    Mania bidulko, i co? Poswiecilas sie? Wszamalas lody? Czy dopiero dzis uczta?
    Dobrze ze ja nie mam piwnicy.
    W pracy gadam o swojej lodowce, tej starej. Aniol mowil ze powinnam w garazu zostawic… a ja sie pytam po co? Ale wiem ze Aniol z rodziny chomikow! I sie zgadza, chlopy chca wszystko miec w pierwszym rzedzie, przed nosem. Przed chwila byl tu taki jeden. Chcial plastykowe koszulki na dokumenty. Mowie - w dolnej szufladzie… oczywiscie nie mogl znalesc, musalam przerwac klikanie i podac….

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Lato, lato, lato czeka.... oj, gdzie ta wiosna sie podziala....
    Coz, trza bylo sie do lata przygotowac....

20171201_155642-1024x576.jpg

Uprawnienia umieszczania postów