Strona 484 z 1722 PierwszyPierwszy ... 384 434 474 482 483 484 485 486 494 534 584 984 1484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,840 z 17218
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Czy samym płynem Ty zyjesz bo w lodowie oprocz picia nic nie widac

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Ojej ta kawa Yoanki to chyba będzie moja ulubiona , bo takie mam dni , że schalstać się można. A i Ty jakiegoś pecha masz Ale BUDIET dobrze ...kurna 5 korzeni

Ślubasa spakowałam i pojechał w góry SAM. Ja i tak ledwo łażę , to i do niczego się nie nadaję .Kręgosłup mi nawala ,a na badanie rez.mag. czeka około 250 dni.W porywach 200 albo 297 . A na prywatę to nie wiem , bo i tak nie pójdę bo dość kasy już poszło. Mogę poczekać. U mnie jak na 1 grudnia ładne słonko było i do okien się przymierzyłam ale stwierdziłam , że III piętro to tylko brud mi będzie przeszkadzał , więc też MOGĄ POCZEKAĆ. Wnętrza szafek w kuchni są spox, więc tylko lodówkę muszę umyć, bo rozmraża się sama. Nie cierpię tego robić, nienawidzę. ale muszem....barszczyk mi się rozlał.Czerwony.

No Anoola - z taką zawartością lodówy - lato przeżyjesz. Oczywiście uzupełniając, w miarę wykorzystywania zapasów.

Hehehhe te kawę Yoankową to sobie zapiszę

Wylazłam z wanny ....posiedziałam ze świeczuszkami, muzyczką bo nikt nie gawędził i nie marudził.I git. Muszę włosy obciąć bo mam za długie ale robię to sama no i szybko wysuszyć.

Miłej soboty

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Lodówka okazała ale rzeczywiście Anoolka tylko pełno różniastych płynów zapakowałaś!
    Dziś byłam ze Z na tomografii mojego sfatygowanego kręgosłupa...za tydzień wynik.
    Tak się bałam tego badania ale było spoko!
    Wczoraj rano rozmawiałam z J i tak mi ciśnienie podniósł...dobrze,że wieczorem byłam z Z to się uspokoiłam..a dziś wyjazd do Warszawy a pokazują na całej trasie deszcz i śnieg..paskudna pogoda.
    Saguś to masz trochę spokoju ..odpoczniesz sobie.nie będziesz ganiać po górach!
    Współczuje Yoanko wizyt u dentysty..ale jak czasami trzeba to taki mus.
    Swoje wyleczyłam dokładnie 5 lat temu..w tym roku byłam na kontroli i jest nadal w porządku..ale wiem to tak do czasu bo jak długo można mieć swoje zdrowe zęby?
    Opty też uważam ,ze po co Ci zmiana auta jak Ty w dalekie podróże nie wyruszasz a ten co masz to wiesz co w nim gra lub nie!
    Maniu u mnie też plucha choć dziś było dwie godziny słoneczko i bez wiatru to byłam z Z na spacerku.
    O świętach to jeszcze nie myślę ale muszę pogadać z dziewczynami co która zrobi,żeby się coś nie powtórzyło..córka napewno zrobi świeżutkie pierogi i uszka bo nie pracuje to ma czas.Ja barszczyk zakiszę i ugotuję...reszta do omówienia.

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    Czy samym płynem Ty zyjesz bo w lodowie oprocz picia nic nie widac
    Hmmmm czy ja na zaglodzona wygladam?
    Poza tym sa tam sery, wedlina, jajca, mleko, salata, ogorki, jogurty..
    Zreszta do przezycia plyny najwazniejsze

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

O moje plyny sie martwia a zawiesistej (ha ha) kawy nie postawia!!!!!!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Żeby nie było, że ja świnia ostatnia

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Lodówa super ! Ale zawartość nie robi wrażenia, bo na nasz przyjazd WIĘCEJ BYŁO !

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Lodówa super ! Ale zawartość nie robi wrażenia, bo na nasz przyjazd WIĘCEJ BYŁO !
    I tak wszystkie strasznie pilysmy ze NIE bylo potrzeby uzupelniac! Ale zdaje sie ze kangurskie piffko (czy Meksykanskie) Ci zasmakowalo!
    Dziekuje za kawe!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Yoanka ma rację ! Nie tylko o płynach mówimy. W lodówie było tak ciasno - że tylko Ty wiedziałaś, jak wyjęte z niej produkty układać na powrót, żeby się zmieściły. A teraz - prześwity widać.
    No ale - wiadomo, było nas TRZY !
    Po co mi bardziej wypasiony rower ? Taki co sam jedzie - nie jest mi potrzebny...
    A samochód ma już 15 lat - stąd moje rozterki...
    Saguś - milutki wieczór sobie przygotowałaś. Odpocznij w spokoju.
    Tobie też miłej soboty.
    Bonusia - bezpiecznej drogi do stolicy. Niech Ci ten początek zimy nie przeszkodzi. I udanych zakupów !
    Na dworze śniegu już niewiele, w mieście to już pewnie zupełnie zniknął i tylko mokro jest.
    Ale rano dość malowniczo na drzewach wyglądało. Ale jak wylazłam z domu około południa - to już nie było co fotografować. Tak że ochładzającej fotki na antypody nie pośle. A tam upały... i lato.
    Goda ! Przez tydzień nie wpadłaś na kawę. A teraz na tyranie na wieś pojechałaś.
    Odezwij się po powrocie !
    Mania - lista leci !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus juz właczyłam ale oczywiscie zebys nie przypomniała to na bank bym zapomniała bo padlina dzis jakas ze mnie bo te białe paskudztwo mnie wnerwiło i te ciemnosci w chacie bo cały dzien ze swiatłem,No piwnica poczekalnia ale juz wole naprawde wywalac na smieci bo i tak skarby z piwnicy tez w smietniku wyladują A po obiedzie pojechalismy z małym do Copernicusa bo potrzebuje czepka kapielowego bo w poniedziaek ma basen a stary czepek wcieło no i oczywiscie tyle połaziłam po galerii ile było do dojscia do pierwszego sportowego sklepu i po zakupie to biegusiem na zewnatrz bo te kolorki i muzyczki mnie dobijają /
    Ale pojechalismy potem do centrum a tam juz kolorowo .

Anoola no to wychodzi ze Ty taka opuchnieta od tych płynow jestes bo mało co jesz a nie mozna powiedziec ze zagłodzona jestes .
    Niestety lody chyba dopiero jutro bo dzis miałam tego Dakłasa własnej produkcji no i mało zjesc sie nie dało a kremik wyszedł mi rewelacyjnie mniam mniam .No to mam nastepny przepis na ciasto bez pieczenia bo zakupienie beza zaden problem akrem tez prosty jak budowa cepa.
    Sagus no i musiałąs mi przypomniec o myciu lodowy , bo tez jakos mi to do głowy nie właziło.Ale za to dzis jakas licha szafka wysprzatana i na dodatek szuflady kuchenne ,.tak pomalu jakos oporzadze ten bajzel co to sie przez ostatnie lata zbierał
    No taki luzny dzien bardzo fajny , ja wyjatkowo lubie jak nic i nikogo nie mam na głowie .
    Yoanka i jak dzis sie czujesz .??
    Bonusiu super ze masz teraz takie wsparcie . Udanego wyjazdu zyczę
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 01-12-2017 o 22:12

Uprawnienia umieszczania postów