Strona 498 z 1659 PierwszyPierwszy ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 548 598 998 1498 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,971 do 4,980 z 16589
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nie mogę znaleźć żadnego ładnego filmu... nie wiem co szukać ?
    Pogram trochę w mahjonga i spadam do wyrka.
    ...a chcesz na działkę ?

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Yoanka do takiego zebologa to i ja moglabym chodzic. Szybko i bez bolu! Nie obchodziloby mnie jakby nawet ladunek wybuchowy Ale TDM upierdliwy bardziej niz paskuda! Rozumiem, piwo otwierac ale po co ten drugi?
    Paskuda postawila jak ja juz spac poszlam. Ciekawe??? Chyba ze sknerstwa, pewnie sie bala ze za duzo wypije!!! A ja jej z Ajska, na wlasnej piersi wychodowane agacostam!
    Mania ja za dzwonek mam polke dziadka
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    A ja przerwalam pisanie, zreszta zawsze tak sie dzieje, czy w domu czy w pracy. Poszlam po kawe… przy okazji wyprany koc powiesilam na linke, drugi wrzucilam do pralki…dalam dziecku snadanie, poszlam wyniesc wczorajsze DWIE butelki od pifffka, przy okazji otworzylam garaz zeby wyjac nozyce do ciecia bo spadly dwa liscie od palmy, trzeba bylo pociac zeby sie do kibla zmiescily… No i wreszcie mam kawe… po pol godzinie? Cos wolno chodze…. lub wolno mi sie woda gotuje
    Co Ty za gosci mialas ze nawet za Twoje zdrowie nie wypili? Nam bys dala to bysmy sie poswiecily…
    Czytac nie umisz??? Dalam za przyklad Joli mame, starsza od Ciebie!!! A sama przyleciala, jezyka nie zna a Ty masz z Opty leciec a Opty oblatana po tych roznych wycieczkach, tu tez doleciala!
    Opty ja tez zaraz na drugi dzien kupilam oprawke bo juz kluczami monitorek podrapalam wrrrr! Ale sie nauczylam i juz nie sa w tej samej przegrodce w torbie.
    Mam takie samo to szklane. To “prototyp” tego w czym u mnie ziemniaczki robilas. I zgadza sie, nieporeczne to to! Duzo do mycia, ciezkie. Podziwiam Cie za chec wystawienia za brame. U mnie dalej to gowno miejsce zajmuje, obok innych gowien ktore raz uzylam, nie przypasowalo ale MAM!

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Przyjechal Piotrek ze synem co by mi lodowke z chaty wywlec.
    No i przy okazji poprosilam zeby mi odkrecil srube od filtra z klimy, jakos nie moglam... No to wzielam zeby filter umyc.
    I jak sie zaczelam taplac we wodzie tak dopiero zmeczona usiadlam.
    Lubie sie "bawic" woda tyle ze zawsze najgorzej sie zabrac. Pozniej jedno po drugim powoli, powoli... kazde krzeslo, kazdy sprzecior....
    Ale patio mam czyste, jak na przylot gosci... a gosci niet
    Teraz bede obserwowac ptaszory, tutejsze... ale mam nadzieje ze uszanuja moja prace i mi nic nie obsraja bo dobrze sie zabezpieczylam... Wiem ze to "odcierpie" bo juz mnie plecy "ciagna" ale co jest zrobione to jest, zaraz przyjemniej!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, cały czas jestem w szoku (pozytywnym) po tym zębologu. MDM to mendozja, sam miał suchy zębodół parę lat temu, cierpiał niemożebnie, teraz go pewnie skręca, że u mnie ok. Ale jak się nie stosuje do zaleceń, to tak jest. Miał powiedziane , żeby nie palić ? Miał. Co zrobił ? Od razu, jak wyszedł, to jeszcze przed przychodnią zapalił ! Jęzor cały czas tam wpychał, chociaż mu gderałam, że nie wolno. Płukać też zabroniłam, ale nie, wie lepiej, rumiankiem płukał. To i później było, lasery, jonoforezy, parę tygodni po ścianach chodził i z niezłej kasy wyskoczył. A ja 20 grudnia na luzie już do zębologa idę , niech RWIE ! A dziewczyny to chyba na ŚLUB przyjadą, co ? A tak przy okazji - posag NA ZĘBOLOGÓW pójdzie. . . Jedyna nadzieja, że na jedzenie mi nie wystarczy, to schudnę do sukni ślubnej

Opty, a kiedyś Wam pisałam, że nie będziecie tego używać Parę Dziewczyn się napaliło, halogen oven chyba się zwało, pisałam, że mam starszy model pod nazwą zwykłą - kombiwar, używałam go bardzo często, jeszcze przed remontem, jak miałam kuchnię z piekarnikiem GAZOWYM, to wtedy był sens. Od dawna w odstawce w Wawrze. Ale duuuuży, dobrze się piekło na dwóch piętrach kotlety mielone w ilościach hurtowych i gęś. Dla jednej osoby na ziemniaczki to ani wygodne, ani oszczędne. Wielkie to, szklany pojemnik ciężko myć i jak Anoolka kiedyś zauważyła - ciężką pokrywę trzeba GDZIEŚ odłożyć. A ustrojstwo LEKKIE, ŁATWE DO MYCIA, POJEMNIK- SZUFLADĘ WYSUWASZ. Ma większą moc i silniejszy nawiew, znacznie szybciej się robi, gorąco polecam. A jak kupiłam u Anoolki ten separator, to na dole ziemniaki, a na separatorze-półeczce zamarynowane mięso. Robi się równe 20 minut, w tym czasie surówka i obiad gotowy. Tylko ja mam większy, niż ma Anoolka, no, ale my jesteśmy WIĘKSI

Mania to coraz bardziej paskudna się robi, też to zauważyłam. Goście za Jej zdrowie nie wypili, po pewnie NIE POSTAWIŁA To co bidoki mieli robić ? Ciasto pyszne, zjedli, pochwalili i poszli Coś mi się wydaje, że musimy się skrzyknąć i Mani na gółkę , bo to już wytrzymać z Nią nie można !

Bońcia, jak już choinkę w doniczce kupujesz, to MUSI być niedługo domek z ogrodem, żeby było gdzie wsadzić I tego Ci w Nowym Roku życzę

Nutka, Opty Cię zmotywowała, gratuluję, pochodziłaś z kijkami, no cóż, też bym chciała, ale nie mogę . . . Po wyrwaniu korzeni trzeba unikać wysiłku fizycznego, no jaka szkoda . . .

A co z Megi ? Strasznie dawno Jej nie było

Saguś, w Grodzie siedzisz i oczy oszczędzasz ? Trzymaj się

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Od wczoraj u nas iluminacje włączyli, chyba pod wieczór pójdziemy się pogapić. No i coś na mieście zjemy, wprawdzie pasta z soczewicy bardzo smakowita, wielki pojemnik zrobiłam, ale wczoraj cały dzień jadłam, to mam DOŚĆ Pasta i koktajle

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

No i goovno pójdziemy. MDM spuchł na ryju i ma pokrzywkę. Śledztwo wykazało, że wczoraj wieczorem zeżarł ibuprom forte, mimo, że ma zakaz brania leków bez porozumienia ze mną. Durnowaty głąb ! Kupił, bo pani w aptece powiedziała, że bardzo dobry. No. ALE , QRVA, NIE DLA NIEGO !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Nie wiem, jak takiemu idiocie tłumaczyć. A sprać po tym durnym pysku, żeby jeszcze bardziej spuchł ! Teraz go do apteki wysłałam, na mnie to wszystko się skupi, wściekła jestem !
    Ostatnio edytowane przez yoanna1964 ; 10-12-2017 o 12:45

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

No i dzień sennie minął, bo MDM po lekach podsypiał. Ale opuchlizna i pokrzywka zniknęły. Mądrości raczej nie przybyło.
    Miałam litr jagód zamrożony, zrobiłam z makaronem i śmietanką, ale dobre były . . . To już ostanie. Ja też wiecznie niedospana, więc nawet mi się podobało. Od jutra maratony, może na zapas się wyspałam.
    Dla potrzebujących :

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka no to TDM musiał sie nasłuchac od ukochanej zoneczki heheh współczuć chłopu .
    No to Ty tak na bogato z jagodami bo ja tez makaron z jagodami ale to była szklanka jagod a nie litr a i tak smakowite było .
    hehe stawiałą paskuda stawiała ale goscie sie zbuntowali , jakies takie porzadnickie i nie chcieli .Pewnie im głowa od poprzedniego picia jeszcze bolała hihi
    A na gółke to tu wsie młodki chyba cchyba zasłuzyły hihi
    Jak tak wpadłas w trans wyrywania zebow to niedługo zadnego nie bedziesz miałą
    Anoola znaczy na Ciebie naszło teraz sprzatanie , ciekawe na jak długo wystarczy i kiedy ptaszorki oleja porzadki . Dziś jak pojechalismy na działke słoneczko swieciło to ptaszorkow znowu masa latała, nawet nie chciałam jechac ale mały oczywiscie na kawe ciągnął ,No ruszasz sie chyba tak wolno jak to kiedys działał żółw Tuptuś bo woda napewno szybciej sie gotuje .
    Optus czyzbys pytała mnie czy chce na działke maszyne , mnie takiego anty kucharza o taka mundra maszyna do gotowania , jakbys mnie nie znała ze i tak bym nie gotowała , podobnie maszynka do chleba co mi stoi a pewnie kurzu na niej juz duzo.
    Bylismy dzis tez w Copernicusie po spodnie z polarem pod spodem dla chłopakow no i wpadłam z molocha i wypadłam , zdecydowanie zakupy przestały byc juz dla mnie rozrywką .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

1) Nie zęby, a korzenie, nad korzeniami i tak zębów niet
    2) Litr, bo makaronu CAŁA PACZKA 0,5 kg , jeszcze na jutro dla mnie i dla MDM po dużym pojemniku do pracy
    3) Chłopu nie ma co współczuć, jak GUPI, to i cierpiał

Uprawnienia umieszczania postów