Strona 503 z 1824 PierwszyPierwszy ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 1003 1503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,021 do 5,030 z 18233
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Witam .
    Anek ,przecież znajduję dla Was czas ,a jak nie klikam to i tak o każdej pomyśle .No tak .....faktycznie- jak masz o tym wiedzieć?
    Zaręczam ze tak jest!

Opty ,Maniu oto tytuly ksiażek''Pocalunki piasku"'autor Reyes Monforte .Ksiażka opisuje prawdziwa historię dziewczyny pochodzącej z wydm Sahary .Czytałam jednym tchem...

''Plebejka''autor John Burnham Schwartz.
    Opisuje zycie na cesarskim dworze w Japonii .Dziewczyna z plebsu poślubiła cesarza Japonii .
    Tak sie zlozyło ze w telewizji w tym czasie lecial film ''Cesarz''
    Akurat zbiegło sie to w temacie ksażka i film ,milo było ze choć troche jestem w temacie oglądając film .
    To dotyczyło czasów po drugiej wojnie światowej ,czyli az nie tak odległych.

''Slodka morska bryza'' autor Barbara Delinski.
    Opisuje przyjaźn dwóch kobiet .
    Przeczytalam ale zeby była porywająca ?.....Raczej umiarkowanie.

Obecnie czytam ''Paryska nieznajoma''autor Santa Montefiore.
    Zapowiada sie bardzo ciekawie ,kazda chwile chetnie z nia spedze.

Yoana ,myślę że będzie w swieta spokojnie w pracy ,tego Ci zycze .
    Boncia
    Sagus powrotu do zdrowia ,oszczedzaj się ,praca poczeka,rodzinka wybaczy jak cos nie zrobisz ,tak w zyciu bywa...

Udanego dnia wszystkim Kruszynkom

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, nie marudź, jaka tam nowa sukienka . . .
    Nutka, nic mi nie pozostaje, tylko taka właśnie nadzieja

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dla potrzebującej - kwa na dzień dobry

ale chyba nie możesz łyknąć - skoro do wampirów się wybierasz.
    Miłego dnia !
    I to już piątek - weekend na horyzoncie.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Nutko ja to najbardziej lubie ksiazki sensacyjne ,a obyczajowe jakos mnie nie ciągną .Ostatnio jakos nie ciagnie mnie do c zytania , nie wiem dlaczego .Ale tę Pocałunki piasku chyba bym przeczytała , zapisze slubnemu na kartce to jak bedzie z małym w bibliotece to mi moze wypozyczyc
    Optus czyzbys chciałą zmieniac firanki w chacie .A teraz taki twarog ze ja juz nawet boje sie robic ten moj sernik gotowany bo jak zlapie troche temperatury to w misce wiecej wody niz tego gestszego ktore zresztą wyglada jak guma a nie jak twarog .
    Anoola no ja wiadomo ze marudze bo ja wyjatkowo nie lubię upałow , az mi strach myslec jak znowu bede zdychac w cieple ale moze wreszcie basenik w tym roku zamontuję .A ja musze jeszcze polatac i kupic lampki na choinke bo se przypomniałam ze miała w tym roku zakupic bo sie zepsuły stare .Pokaz te swoje dekoracje jak juz pozałowałas kasiorki na nowa choinka a ja tak chciałam Ci nowych bombeczek dosac a Ty olałas bbuu.No ta kulezanka to młoda i bystra to wsio potrafi a my stare glopy guzik umiemy.
    Jak sie wstawia fotki z telefonu na forum ????
    Yoanka no Sylwestra to miałyscie super hihi dobrze ze Opty ta woda zniosła .

Awatar opty55

Białe paskudztwo nie pozwoliło mi dzisiaj na rowerkowanie na gimnastykę. Nawet musiałam łopata pomachać - bo sporo na podjeździe leżało, a przygniecione kołami - jeszcze dłużej leży.
    W mieście śniegu niewiele, ale z to chlapa okrutna - mocno trzeba było się starać, żeby w kałużę nie wleźć.
    Nutko - dzięki za tytuły, zaraz sobie spiszę i może jutro podskoczę do biblioteki. Tym bardziej - że niektóre chwalisz.
    Maniu - wyjazd wychodzi mi jak tej sójce... ale bądźmy dobrej myśli.
    Też u Ciebie biało było rano ?
    Najlepiej byłoby na antypody trochę tego białego wysłać, może o kilkanaście kresek temperatura by spadła ?
    Anulko - nie przewidziałam nagrzewania się Twojej chaty w ciągu dnia. Masz rację - klima jest potrzebna.
    Widziałam ten znaczek o akceptację - ale już nie pamiętam, gdzie to się robiło. Może potem będę rozczajać.
    Aaa, byłam dzisiaj w sklepie z mocnym postanowieniem nabycia tego smartfona - ale młody chłopak po dłuższym opowiadaniu o tym telefonie powiedział, że wybrałam najsłabszy model... że raczej go nie poleca. Serię "A" tak, ale "J" nie.
    No i w efekcie - wycofałam się z pomysłu kupna. Chyba na rozmowę do młodego od szwagra się zgłoszę, bo już całkiem zgłupiałam.
    Yoanka - dzięki za firanki. Schowam sobie na przyszłość. Te co kupiłam - podobają mi się, na zimę są super.

Awatar opty55

Maniu - sama się sobie dziwię, że przeżyłam tę podróż Titanikiem. Przedtem szłam w zaparte - że zostaję w domu i w tv oglądam. Ale one sie uarły, że same nie jada - to jak miałam psuć taka przyjemność ?!
    I widzisz - Yoanka pisze - "Jak mi jest ciężko i źle, to sobie przypominam TEN SYLWESTER, raz w życiu tylko taki się zdarza" - czyli do końca życia by mi wypominała...
    Dobrze że nie stchórzyłam. Gacie tez były suche. A nawet jak nie - to można było na rozpryskujące fale zrzucić...

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus no dobrze ze nie stchorzyłas bo prawda ze by Ci do konca zycia wypominały hehhe
    No sojka za morze tez sie tak wybiera

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Eeee tam, wypominały. . . SAMA bym wróciła. A Opty usypałybyśmy gustowny, cieszący oko kurhanik . . .

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Cześć Kruszynkowo !

U mnie ciut lepiej. Dziś dopiero się troszkę zakręciłam koło roboty. Ale naprawdę niewiele. Mamy "chłopak" umył mi okna....Myślałam, że zagotuję w środku ale jakoś to przeżyłam. Ślubas miał robotę , więc pomóc nie mógł , zresztą jak miałabym mu coś tłumaczyć to ze skóry bym wylazła.

No i grzebałam w świecidełkach. I byłam na pazurach. A w niedzielę chcę w góry ...chociaż na 1 dzień.Może się uda.

Maniu - ja też się zastanawiałam nad tym serem ....- wiesz do sernika gotowanego ..ale nie zawsze mam dostawę dobrego sera. Bo musi być dobry. Ale taki sernik jest obłędny. U znika najszybciej. Lubię go robić , bo piekarnik mam cioolowy .

Wyglądam poniedziałku.... D przylatuje sama ...oj pozarywamy noce. W święta się wyśpimy

Ja przez ten horror z okiem - teraz sobie chwalę wczesny wieczór...bo najgorzej jest rano i jak słonko świeci. Nawet mocno ciemne szkła nie pomagają ...wszystko razi Miałam opad szczeny - bo wyobraźcie sobie , że jednak przychodnia MUSI przyjąć pacjenta po zabiegu - jeśli ma takie zalecenie w karcie szpitalnej. I pani telefonicznie mnie zarejestrowała na 9.0. 2018 , tylko NIE ROZUMIEM po co mam mieć skierowanie od rodzinnej. No na grzyba mnożyć tyle tych papierów i łażenia...Ano trzeba mieć i koniec.

Poczytałam bym co...ale nie dam rady

Idę coś pokimać .Pozdrówka dla Wsiech

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Saguś, snów od osiemnastu lat życzę Ktoś nie śpi , aby spać mógł ktoś ....

Uprawnienia umieszczania postów