Strona 511 z 1631 PierwszyPierwszy ... 11 411 461 501 509 510 511 512 513 521 561 611 1011 1511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,110 z 16304
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Optus dzis bylismy u siostry bo jutro ma urodziny a jutro nie mam jak bo kupe planow .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

No, lunch zjedzony, i spokoj na rok. Na nastepny rok postaram sie zeby lunchu nie bylo bo jak mi maja co niektorzy marudzicc ze mam zalatwic halal zarcie to mnie szlag trafia!!!!!!
    Christmas i halal jedzenie! Swiat sie do gory nogami przewraca! I co Jezuska Allahem nazywac????
    No tak, wqrvili mnie dosc mocno. Szczegolnie yebany teflon!

Bonusia, no WSZYSTKIE okna w jeden dzien to osiagniecie ! Ja bym nie dala rady! Dawniej dwalam ale widze ze juz nie te sily.
    Mania masz racje, Yoanke sumienie gryzie! Chyba najbardziej dlatego ze biedną wiewiore samą na swieta zostawila.
    A w ucho chce ona? Jak tak malo mi doslala to tak malo powiesila! Chyba ze mi ktos ukradl…. Wcale bym sie nie zdziwila bo BRZYDKIE.
    No jak zyc mi skopiesz to tez dobrze bo dzialke skopac trudno, prawda Optusiu? Ha ha Yoankowa turystka se jaja robila. Opty wykopala dziure, nameczyla sie, a Yoana uklekla obok (jak Opty nie bylo) wziela cos do reki i kazala se fotke zrobic ze niby dowod ze to ona tak wykopala… No coz, na swieta bede mogla sobie podlaczyc lapcia do telewizora i poogladac fotki, powspominac…
    Tak, dzisiaj tez kilka razy widzialam jak idioci cudem unikneli wypadkow. Nie wiem, spia za kierownica? Na szczescie dzis nie ja bym byla walnieta.
    NO TO JAK NA SWIETA TYLKO SIEDZENIE PRZED TV TO MOZE TU BEDZIE WIECEJ POKLIKANE…..
    Opty nie wiem co tam Ajsa zobaczyla ale pewnie Mani dekoraje albo Suzkowy duszek, dobry duszek przefrunal.
    A wiesz, niby oficjalnie za trzy dni dzien bedzie sie sracal a mi sie wydaje ze juz to sie dzieje. Jakos ciemniej rano niz kilka dni temu. Fakt, dzis pochmurnie.
    Yoana ciekawe co robilas dokladnie rok temu….

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

20 grudnia 2016r Kiama . . .

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tylko foty z telefonu nie mogę wstawić, bo za duża. Muszę się naumieć zmniejszać.
    Dziś znowu do dentysty i do roboty.
    Kierat.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Macie paskudy na rozkolorowanie szarosci!
    A co, jestem wredna bo mi smutno i przykro.

20171221_160222-459x816.jpg

Aska, tablet niby z tej samej rodziny i umiem zmniejszac i wstawiac a telefony jednak jakies porypane....

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

No Anoolka spryt jeszcze ma się!!!
    Te kwiatuszki śliczne to u Ciebie rosną?
    Dobrze,że się nie dajesz w robocie.Niech inni załatwiają jak chcą świętować.
    Przecież nie jesteś od wszystkiego..a może jesteś?
    Pewnie teflon tak myśli.
    Wczoraj syn zadzwonił,że wyjeżdża do teściowej to będzie nas mniej na święta.
    Wczoraj zrobiłam śledziki..i piękny kajmak mi się ugotował..wafelki już gotowe..dziś dalszy plan do zrobienia wieczorem..a teraz do pracy..nara..
    Syn się śmiał,że mniej będę miała do przygotowania potraw.
    No fakt z niektórych rezygnuję.Bo kto by to zjadł.
    Też Optusiu muszę iść na cmentarz do taty ale zostawiam to po pracy w sobotę..stroiczek mama już zrobiła ale trzeba sprzątnąć ,znicze zapalić..
    Maniu dzięki za miłe słowo do wnusi!
    Zdolna dziewczyna..to co zagrała na perkusji to dopiero po 4 lekcjach!
    Do tego chodzi na gimnastykę artystyczną i śpiewa w chórze..kiedy Ona ma na to czas...i jest najlepsza w klasie w ocenach a umysł ma ścisły!Z matmą i fizyką za pan brat...do tego interesuję się astrologią.
    Dziś jadą aż do Koszalina po nowego kotka!
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 21-12-2017 o 09:56

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Ślicznie Ci rośnie i kwitnie ! Nie powinno Ci być smutno !
    Na ostatni dzień w robocie

- i pomyśl, że teraz duuużo poranków z kawa i sudoku na tarasie.
    Nie przejmuj się teflonem, w następnym roku to on zajmie się organizacją - to zobaczy, jak to fajnie.
    No bo przecież Ty będziesz już wolna jak ptak - na emeryturce !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Bonusiu - u mnie też jest nadzieja, że stroik doprowadzę do końca. Dzisiaj prawie cały dzień pada mżawka, na jutro dużo na plusie ma być - więc chyba uda mi się wydobyć pojemnik z wazonu.
    Ciesz się zdolną wnusią ! To miłe - że chce się jej robić coś więcej niż musi. Zdolniacha !
    A kotek - to prezent pod choinkę ?
    Maniu - a cóż Ty na dzisiaj takie wielkie plany zrobiłaś ? Już kuchnię okupujesz i żarełko do Trzech Króli przygotowujesz ?
    Oj, jak mi dobrze, że nic nie muszę przygotowywać. Jak mi się coś zachce - to na bieżąco sobie zrobię. Jakieś zapasy zawsze w domu są.
    A ze świętami tak namotałam, że już sama nie wiem, gdzie co komu mówiłam.
    Będzie dobrze.
    Saguś - jak tam oczka ?
    Nutko ? Zaczytałaś się ?
    Skoro nawet Yoanka fotki z telefonu wstawić nie umie - to żadnej z nas się to nie uda... Ja tam nawet nie próbuję.
    Ale skoro można wstawiać na fejsa - to dlaczego nie na nasze forum ?

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Ja dzis zaliczyłam strzyzenie a teraz skonczyłam sernik gotowany bo Nasze Dziecko podrzuciło ciotce slicznego twarogu wiec chcąc nie chcąc zabrałam sie za sernik no i znowu za duzo bedzie ciasta .
    Bonusiu ja myslałam ze ta Twoja wnusia to taka mala dziewczynka a to juz sliczna panienka .
    Anoola o rany jaki pikny ten kwiatek a jakby ich tak z piec krzaczkow takich było to dopiero byłoby piknie .Ja to ani z tableta ani z telefonu nie umiem wstawiac fotek , tyle co naumiałam sie teraz wstawiac na fejsa bo to w miare proste.
    Powinnas dostac Ty w łeb bo chciałam Ci podesłac bombek to nie chciałas paskudo no chyba ze Ci pieski zjadły połowe bombek .
    A jak chcesz to na przyszły rok to Ci moge naszykowac takich na czerwono z Mikołajkami i gwiazdkami betlejemskimi hehe z takimi co Optus lubi ,
    EE za bardzo nie licz na wielkie klikanie bo jak czlek sie obje to jeno w poziomie mu dobrze .
    Optus no ciesze sie że Wioli podobała sie choinka , wiadomo c złek łasy na pochwały a ta chudosc to najwazniejsze przecie zadna grubiutka by sie nie zmiesciła w tej mojej małej kanciapce .Dzis miałam pozamawianą fryzjerke i pedicure bo to dzis urodziny bo na prezenciki od Mikołaja to juz nie liczymy i nie robimy sobie tyle co siostra dla małego zawsze cos tam ma.A z kubeczka tak sie cieszyła ze az mi naprawde było miło bo to taka durnotka mala a naprawde radosc była .

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Witanko Dziewczyny

Ja mogę tylko chwilę na monitor polukać , później już mi przeszkadza. Ale chyba idzie ku lepszemu , bo nie błyska w oku...ale "mucha: jeszcze loto.

Oj tak , chciałabym by te chwile gumowe się zrobiły...bardzo bym chciała.Ale D ma już swoje życie to i tak się ucieszyłam , że przyleciała. Oszczędzam się..... chyba, no staram się .Plan minimum ...niestety , bo moja D jest na diecie. Koniec świata. No ale na zdrówko Jej to tylko wyjdzie. Posłałam Ją na badania - wszystkie oki. Jutro jeno sernik zrobię, ale Maniu nie gotowany.Nie mam dobrego sera...a tego od Hanusi za mało a i szkoda by mi trochę było.

Choinkę mam cudną Pokażę, później a dziś tylko to co tak bardzo mi się na niej spodobałoP1370480.JPG

Uprawnienia umieszczania postów