Strona 518 z 1659 PierwszyPierwszy ... 18 418 468 508 516 517 518 519 520 528 568 618 1018 1518 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,171 do 5,180 z 16589
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

dobrze , ze mialam tekst w myszce
    to moge wstawic, bo wiecej pisac juz nie moge czy mi wysiadaja

przez te wyjazdy na wies znow zarzucilam sport i waga skoczyla w gore
    a jeszcze, jak zawsze zmartwienia zajadalam slodyczami...echh
    kiedy na wadze zobaczylam prawie 72 kg, to naprawde wystraszylam sie
    i zapisalam sie na kurs diety, pamietcie, kiedys pisalam, ze moja J
    tak sie odchudzala prze Internet i to skutecznie, nie bardzo wierzylam , ze mi cos sie uda
    ale przynajmniej na poczutku waga ruszyla i glodowac nie musze, nawet jak dla mnie
    to za duze porcje sa, tylko wkurza to ciagle oddzielne szykowanie jedzenia i musze
    w ciagu dnia wypijac 2,3 litra wody, dla mnie to prawdziwa meka
    prawda, to jeszcze tylko 3 tygodnie i wynik skromny, ale waga przynajmniej ruszyla w dol
    do 69, a teraz Swieta, potem Nowy rok, potem zabawa w pracy i znow wszedzie pelno zarcia...
    ale co mnie najbardziej zadziwia, to ze calkiem przepadla ochota na slodycze, co mnie niezmiernie cieszy
    niestety, musze na dzis skonczyc, chyba jednak nie jestem calkiem zdrowa, bo czy mi nawalaja
    jutro jeszcze wpadne, do zobaczenia

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Dobrze ze to juz koncowka tego nudzenia sie , a na dodatek licho sie czułam dzis i nawet na spacer do miasta nie chciało mi sie isc no i tak pod tv garuję poł dnia
    .Godus no to choinka licho ozdobiona . No chorowanie w swieta to zadna przyjemnosc ale fakt lepiej nie zarazac bliskich a jak masz byc babcią to tym bardziej .Mi dzis mineło 44 lata ale nawet slubnemu nie przypominałam bo my głownie cywilny slub pamietamy a on był 1grudnia.
    Optus no to pech bo takie walanie sie po wyrku wrednie meczy a nie ogladałas odrodzenia brytyjskich ogrodow ,ja pilnie nagrywam i potem w dzien ogladam .
    Sagus no to przykry zgrzyt na swieta jak tak Ci cisnienie podniosła siostra .
    Anoola no ja tyz rozlaza jestem bo najchetniej to bym sie za jakies badziewiaki zabrała ale nie mam jak bo biurko wyczyszczone i słuzy za dodatkowy stolik .
    No mi tez sie wydaje ze nie powinnas brac nowego pieska bo Ajska chyba juz powinna miec spokojny zywocik a kazdy nowy piesek jej to zabierze .
    A B sam sobie ugotowac nie mogł a jego kobita jeszcze nie wrociła z wojazy .
    Yoanka no to zeby Ci ten maraton szybko i bezbolesnie minął
    Nutko to milego dnia z wnuczkiem ale nie przemeczaj sie bo rejwach bedzie napewno duzy .
    Bonusiu no te deszcze juz mi bokiem wylazą a my tak we w łasnym gronie to lenistwo total.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Goda, super ze sie pojawilas.
    A ja nie znam historii Pavlowej i nawet mnie nie interesuje, wazne ze smakuje
    Nie, mala juz do lozka probowala wlazic ale zostalo jej wytlumaczone ze kolo Ajsy spac nie moze a moja polowa jest MOJA polowa bo ja sie strasznie krece!
    Dziwi mnie ze w Twojej pracy taka trudnosc z internetem bo wydaje mi sie ze glownie po nim “latasz” dla zdobycia potrzebnych informacji.
    I lepiej pojawiaj sie raz na miesiac niz wcale!!!!
    A po takiej harowce jaka Ty uskuteczniasz przez caly rok to kilka dni w ciszy na pewno Ci sie przydadza. Ja myslalam ze gdzies sobie wyskocze ale niestety, pogoda zlosliwa. Mialam ochote pojechac zeby zobaczyc zaglowki jak wyruszaja na rejs do Hobart, w telewizji obejrze! Z zapowiadanych upalow pozostalo wspomnienie, nawet klimy nie musze wlaczac, na pradzie zaoszczedze, tak jakby mi na tym zalezalo! Ale jak to bywa – albo za goraco albo za zimno!
    No to jeszcze dobrze ze masz jakies rocznice do celebrowania bo mi juz nic nie zostalo. A moze to i dobrze?
    Opty przeciez wiesz ze faworycie krzywdy nie dam zrobic. Ale ona jakas dziwna sie zrobila, calkiem cicha…
    No ten facio popieral moj wybor komputera. Zreszta wiesz, ja sie dlugo nie zastanawiam. Zwykle jestem zdecydowana w wyborze. Po prostu nie moge dopuscic zeby mi laptop zdechl a wraz z nim informacje pracowe. Tyle ze dzis pewnie w sklepach beda dzikie tlumy… bo to niby przeceny a i pogoda do niczego innego nie zacheca. Pewnie znowu przeleze przed tv…
    Mania no widziszz, ja specjalnie nie musze z niczym sie rozkaladac… powinnam zaczac polroczne zeznnie podatkowe ale mi sie nie chce! Powinnam tez w koncu za te emerytalne papiery sie zabrac ale tez mi sie nie chce! Ze tez nie ma mi kto w leb dac czy w doope kopnac!!!!
    Wiesz, ja mowie o nowym piesku tylko dlatego ze jak mi Ajsa odejdzie to na bank na mozg mi padnie. A jakbym miala innego psiurka to mus zadbac i jakos pewnie bym latwiej przeszla. Dzisiaj na skype gadalam z dwiema Agnieszki siostrami. I tez myslaly ze to juz Ajsy nie mam a nikt nie myslal ze to wlasnie Suzi pojdzie pierwsza.
    B zona juz dawno wrocila ale akurat przez swieta pracuje i widac moja kuchnia byla lepsza. Ale jak se dbal tak se ma!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja chcę do domu !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

I jeszcze bardziej chcę . . .

Awatar AnekSadek

Sagus, wstawaj!!!
    Poszukaj sobie 7plus shows live
    Wlasnie do Hobart zaraz wyruszaja!
    Serducho Ci sie ucieszy na widok tylu szmat!

Awatar AnekSadek

Polska zaglowka nazywa sie Weddell

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Christmas-coffe.jpg
    Zapraszam na kawe .

Tego jeszcze nie było żebym o czwartej w nocy ksiazke czytała .
    Obudzilam się i po spaniu.
    Jeszcze raz wszystko dokładnie przeczytalam co naklikalyście .
    Myslę ze Yoana juz jest w domu,odpoczywa.
    Anulka juz prawie ma po swiętach...
    Goda powrotu do zdrowia .
    Idę po kawę, trzeba nowy dzien rozpocząć
    Milego dnia dla Wszystkich

Awatar AnekSadek

A ja juz mam dosc... Wiem, juz kiedys mowilam ze koniec z pilnowaniem cudzych psow i zawsze sie z jakiegos powodu zlamie.
    Teraz oby dwie nie chca jesc! Lola chodzi za mna bo glodna. No to zrobilam im mlem mlem i turystki swiadkami jak moje to wcinaly. Teraz ani jedna ani druga nie chciala. Juz i parowke dalam i puszke. Dawniej moje myslaly ze swieta sa wiecej niz raz w roku tak sie cieszyly z puszki. Teraz tez nie bylo zadnego zainteresowania.
    W koncu po dlugich probacgh Ajsa zjadla (mlem mlem) z mojej reki! A jak, musialam pasc na kolana i z miseczki wybierac, dawac do pyszczka.
    A Lola dalej nic.
    Chyba bede musiala powiedziec Gosce i Jackowi ze niech wracaja jak chca miec zywego psa...
    A Ajsa pewnie robi fochy bo nie chce nowej lokatorki?
    Nie wiem co mam robic.
    Pewnie, nie przejmowac sie, zglodnieja, same zjedza ale ja z Ajsa tak nie moge...
    Upic sie?

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Uprawnienia umieszczania postów