Strona 520 z 1651 PierwszyPierwszy ... 20 420 470 510 518 519 520 521 522 530 570 620 1020 1520 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,200 z 16509
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

TYŻ PROWDA

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Biję na alarm !!!!! Słychać mnie TAM ? W Stolycy ? Nie wiem gdzie STOI waga ale wiem, że moja STOI. Na bank, na pewno .
    A urosła w górę ,że MASAKRA ...spódnica na gumie Becz se teraz głupia krowo. Żarłam : serniczki, pierniczki, buraczki po których nie dostałam sraczki .No więc moje KOCHANE KRUSZYNKI - DO BOJU. Z tym , że ja nie mogę ćwiczyć - niczego ....Oko jeszcze nie jest takie jak było Może się okazać , że potrzebny będzie powtórny zabieg, a może nie.Nie wiem, 9 stycznia mam kontrolę.

W MAJU nie wiem którego jeszcze lecę ze Ślubasem do D.....na rozdanie dyplomów (ukończenie studiów) i ja TAKA nie polecę. Never!!! To będzie piękna uroczystość - cała gala a ja ...co w namiocie pojadę ? No więc motywacja jest !!

Moja Ukochana D poleciała wczoraj , dotarła szczęśliwie ale jutro do roboty idzie. Pusto mi się jakoś przeraźliwie pusto w domu zrobiło jak wyszła. Przecież w kwietniu minie 11 lat jak wyjechała a mnie dalej szarpie jak wylatuje do....SIEBIE. Już do siebie.

Pewnie, że się cieszę z każdego Jej sukcesu I zawsze ma tu chatę i nas póki żyjemy i zawsze liczyć na nas może. I cieszę się , że ma fajnego faceta. NORMALNEGO. Piesio to Ją wywrócił jak tylko zwąchał, że jego Pańcia wróciła.Tęsknił.

Anoolko- widziałam fragment w TV ....i nasi byli. Jak ja bym to chciała na żywca zobaczyć - nawet nie masz pojęcia.

Otwarłam dietę "modo Yoana" ....Jesooo Yoasiu ile myśmy zwaliły? Coś zmodyfikowałaś w tym wydaniu czy dalej to samo? Jeśli nie- dobra....kupię pekin... cycki - ale teraz - to nie bo wsio stare leży , podzielę na 5 posiłków i no i MUSZĘ MUSZĘ.

Przyłączasz się ? Anola tyż ? Mania ? Opty?

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Takie coś wysłała mi rano NASZA WYJĄTKOWO ZŁOŚLIWA KULEŻANKA

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Ja mogę pyszczyć, proszę bardzo, ALE ŁAPKA ma się przyłączyć i nie ma to, tamto Od drugiego stycznia zaczynam Ty, Saguś, masz rozdanie dyplomów, a ja ŚLUB ! Bo jeszcze może być falstart, narzeczona powie, że nie dość, że bez posagu, bez zębów, to jeszcze tłusta A podobno liczy się WNĘTRZE . No, moje wnętrze jest wyjątkowo pojemne

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Saguś, dieta sprawdzona, to po co zmieniać. Tylko żeby Ci wątroba nie siadła U mnie z ćwiczeniami też kicha, boli kolano i biodro, prawa strona siada. Jak trochę zwalę, to może ból będzie mniejszy i da się trochę ruchu wprowadzić. Dzisiaj pojadłam, resztki ze świąt, ale na szczęście już wykończyliśmy. Nigdy nie lubiłam w domu rodzinnym dojadania po świętach, odsmażane pierogi, podsuszone pieczone mięsa i ciasta . . . Staram się, żeby u nas tego nie było. To znaczy, w tym roku nie musiałam się starać Ale w Sylwestra obiecałam dużo fajnego jedzenia, no właśnie, Maniu Kochana, rzuć przepis na krem do dakłasa, pasierbica domaga się domowego ajerkoniaku, zostaną białka, a mam obczajone pieczenie bezy w mikrofali, blat robi się w jakie trzy minuty, to można się poświęcić. Wiem, że podawałaś, ale jakoś nie mogę odszukać, proszę
    Na Sylwestra będzie u nas D do wieczora (później wybywa na imprezę do znajomych) i .... Kolega Jacek . Czyli siedzę z pijakami.
    Jutro do roboty, później zaraz do drugiej, trudno, taka karma

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Żeby nie było, że kawy sępię, albo jaką małą, nędzną stawiam

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Oooo, poświąteczna mobilizacja !
    I jaka motywacja do odchudzania ! Oby zapału nam na długo starczyło !
    Pewnie - że się na to piszę. Ale rywalizować nie będę. Ćwiczyć mogę, przeciwwskazań nie ma - tylko kopniaka w doopsko brak. Niedawno Anulka o jakiegoś kopniaka prosiła, ale to chyba o zapędzenie do papierów chodziło. A może o wskoczenie na rowerek ?

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Telefon mi pisanie przerwał i wątek straciłam.
    Yoanko - beza w trzy minuty ? A ja byłam przekonana, że jej pieczenie - to głównie powolne suszenie w małej temperaturze.
    Ale sprawdziłam w necie - faktycznie, są takie przepisy.
    To duże ułatwienie.
    A ja od sylwestra chcę tylko jak najmniej huków w okolicy - żeby mi pluszak ze skóry nie wyskoczył ze strachu. Tabletki co prawda załatwiłam - ale chyba mu nie podam. Może nie będzie tak źle.
    Chciałam napisać - że w zeszłym roku było spokojnie.... ale przecież w zeszłym roku nie spędzałam z nim sylwestra.
    Maniu - pognałaś dzisiaj na działkę ? Dzień sprzyjający spacerom - w słoneczku nawet cieplutko było.
    Ale nigdzie się nie wybrałam, porzucałam przez długi czas piłkę pluszakowi - mało mu serduszko nie wyskoczyło.
    No i długo oglądałam nagrane ogrodnicze programy.
    Kawa jest - cała cysterna, do nowego roku starczy.
    Dobrej nocy Kruszynkom !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Od drugiego stycznia zaczynam
    A ile to jeszcze do DRUGIEGO STYCZNIA mozna przytyc....
    Balwan ma szanse schudnac ale ta co na wadze?????

chlod.jpg

Uprawnienia umieszczania postów