Strona 521 z 1638 PierwszyPierwszy ... 21 421 471 511 519 520 521 522 523 531 571 621 1021 1521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 16374
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Yoanka to z tego przepisu ja robiłam krem i na Nowy Rok tez bede robic , mi bardzo smakowało i rodzince tyz ale ja na kupnej bezie bede robic .
    No ja tam chetna na odchudzanie a mogłabys te rozpiske dietowa mi podrzucic bo ja chyba jej nie mam bo iles lat temu to Ty z Saga ją stosowałyscie .
    Optus dzis byłismy w Castoramie na rozrywkach znaczy kupiłam ziemię do storczykow i woreczek ziemi do kaktusow co bedzie na siew w lutym ,Pogoda byla super ale działke wczoraj zaliczylismy wiec codziennie jezdzic karmic ptaszki to herezja a co prawda Castorama zadna atrakcja ale troche chodzenia zaliczylismy .No tez patrzyłam co kwitnie na działce a i juz ranniki zaczynaja kiełkowac .No ja tez codziennie ogladam nagrane w nocy odrodzenie brytyjskich ogrodow.
    Anoola no mnie szkana cholera wcale nie zdołowała bo jakos zdecydowanie mnie jedzonko nie ciagneło i na rybce i sałatce przytyc trudno,
    No tez mysle ze najwiecej to B ma radochy z chwalenia sie zoną bo jako chłop to juz za duzo nie wykrzesa .
    No to problem z nowym pieskiem bo zadna opcja nie jest dobra bo jak po Suzce wpadlas w takie doły to co bedzie jak Ajska odejdzie , az strach pmyslec .
    Sagus no motywacje masz wiec jak ruszymy z kopyta to moze cos sie uda .Ja powinnam zacząc wiecej chodzic ale te durne serducho minie wrednie hamuje ,Zeby mi jeszcze cos konkretnie zalecono a narazie to jakas czarna dziura .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Ooo kulezanki sie zgadzaja, pewnie tez maja po swietach ciezkie recznik!
    Sagus no motywacje masz ale nie mysle ze D by sie wstydzila Twojego wygladu bo to chyba nie wybor na miss swiata a rozdanie dyplomow, jak sama piszesz.
    A wiesz ze mi sie ten wyscig az tak nie podoba, wole pojechac gdzies nad ocean i ogladac szmaty plywajace dla relaksu. Wtedy to tak spokojnie cicho wyglada a to co na tym wielkim oceanie to raczej wywoluje strach. od razu widac ze jestem szczur ladowy!
    Yoana sekrety narzeczenskie zdradzasz?
    No ja bym sie przylaczyla, nawet mam ochote kupic sprzet do cwiczen…

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Juz slysze jak sie na mnie drzecie! Ale trzeba szukac az sie znajdzie cos co z przyjemnoscia sie bedzie uzywalo lub… odkurzalo. Zobacz Aska ile na tym rzeczy mozna postawic… radio, ksiazke zeby byla pod reka i wiele innych…
    Mowisz ze na Sylwestra siedzisz z pijakami… lepsze to niz z psami tylko….
    Opty, powod nie wazny! KOP!
    U mnie w okolicy jeszcze jest znosnie. Moze przeniesli sie z petardami w inne miejsce? Oby, bo Lola stasznie burzy sie boi to co dopiero huku! Ha ha no tak, w zeszlym roku bylo znosnie, po wodzie az tak nie nioslo
    Mania masz racje, oficjalnie rozpiske powinna podac, Yoana slyszy? Bo ja co prawda w swieta nie przytylam ale rozleniwiona jestem strasznie. W ostatniej nocy nie moglam zasnac, no bo jak sie nic nie robi to nawet sen nie chce przyjsc. Zlapalam ksiazke i czytalam do pierwszej w nocy. Monike Szwaja zlapalam…
    Ja sie pocieszam ze po Ajsie moze tak zle nie bedzie. Pamietaj ze miala zyc max do 8 lat a ona w marcu bedzie miala 12!!!! Na przekor swiatu! Niby z nozkami mialo byc tak zle ze mialabym ja uspic w wieku 8 lat bo nozki juz by nie daly rady, nawet koleczka na tylne nozki nie bylby dobrym rozwiazaniem bo zylaby w bolu. A ja udowodnilam ze mozna inaczej!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Czas świąteczny się skończył - zdaje się, że do pracy dzisiaj wstajesz ?
    To na dobry początek dnia

posilić się trzeba
    Spokojnego "dyrektorowania" !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

No faktycznie - na tym sprzęciorze wiele rzeczy miejsce znajdzie.
    Ja na tym nie chciałabym ćwiczyć, oj nie.
    A wracając do odchudzania - akcja na 2 stycznia ustawiona ? Tak zrozumiałam ?
    No bo przecież stary rok trzeba uczciwie pożegnać i nowy dobrze przywitać. Widzę tu nawet odpowiednie przepisy.
    Ja sobie na tę okazję przytargałam likier, którym na Zakroczymskiej się raczyłam.
    Jak nie będzie z kim - to do tv przepiję.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja fqoorviona jestem do nieprzytomności. Oby do rana

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anola no co tu gadac przecie Ty uparta babina i jak cos we łbie Ci zaswita to nawet jak bedziemy sie drzec to i tak to kupisz durnote .
    No ale jak Opty mowi na tym sprzecie to duzo zmiescisz skarbow jeno i odkurzac go by długo trza .
    A ja tez walałam sie po nocy ale ksiazek nie czytałam jeno z boku na bok ot masakra a nie chciałam brac tabletki wieczornej po po niej spie po 10 godzin.Moze i racja bo z odejsciem Ajsy to juz jestes bardziej oswojona bo stale Cie straszyli ze odejdzie a tu jak widac strachy na lachy .
    Optus u nas dzis masakra nie dalo sie wyjsc , c ały dzien lało no to na łeb mi padło i zabrałam sie za walize wielką ale juz mnie sciany zaczynaja ogryzac a i za duzo luda w chacie a mały jeno chodzi i marudzi z e trza isc ptaszki karmic i co chwila sprawdzał czy deszcz jeszcze pada .A co Ty na Zakroczymskiej popijałas juz nie pamietam cos mi baileys lata po glowie .
    Nie napisałas mi jak Ci te odrodzenie sie widzi ?? mi te diabelne rododendrony sie okrutnie podobają juz w Wawie gapiłam sie na nie jak sroka w gnat , pikne są .
    Yoanka no jak widac chetne sa a Ty rzadzisz .
    Czy cos sie wyklarowało w robocie!!!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

To ja mogę porządzic, tylko bez Łapki nie chcę.
    Co z tego, że dotrwać do rana, jak zaraz do drugiej roboty

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    To ja mogę porządzic, tylko bez Łapki nie chcę.
    Co z tego, że dotrwać do rana, jak zaraz do drugiej roboty

cos taka pazerna? na kangurowo zbierasz???

Awatar AnekSadek

Ano tak Opty z przyjemnoscia wstalam do roboty, co za porabana natura, moja rzecz jasna.
    Zalamalam sie zobaczywszy ile mam fakturek do zatwierdzenia, rozwiazania niezgodnosci! Ale co mi tam, chcieliby zebym do konca miesiaca rozwiazala a koniec dzis! Nie dam rady i niby bede musiala sie wytlumaczyc dlaczego mam wiecej niz 20! Tlumaczenie proste – URLOP!
    Co do tego sprzetu to Dorota mi powiedziala ze ona wlasnie na takim na jodze cwiczy i ze jest super i ona to lubi. Nie ma rady, musze se kupic. No w koncu od gwiazdora mi sie cos nalezy… co prawda wczoraj nie moglam sie powstrzymac i kupilam łobrazik… ale Gwiazdor z tych lepszych, ma pewnie wiecej niz jeden dla mnie prezent

20171228_154021.jpg

No Yoana niech to Twoje rano jak najszybciej nadejdzie.
    Mania no popatrzcie panstwo jak paskuda mnie zna!!! Tak, kupie nastepny sprzecior i moze niedlugo sprzedam kanapy a w salonie otworze gym
    A mi sie czytanie strasznie spodobalo i moze zaczne jak Nutka – znikne bo bede czytac
    A ja kilka dni w chacie przesiedzialam, tez mnie wczoraj pogryzly sciany. Pojechalam zrobic pazurki i przy okazji obraz kupilam ze o swoim perfume nie wspomne bo to koniecznosc.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Kawy nie podam ,bo jest jeszcze od Yoany.
    Lubiałam być ciągle zajeta ,czyli zawsze sobie uzupełniałam czas robótkami ręcznymi ,ale tak jak Yoana to sądze że jednak za dużo pracy

Sagus ,to obie mamy podobnie ,ja tez musze sie odchudzic ,bo jak pojade za granice nad wielką wode ,za wieloryba robic?

Wczoraj ugotowałam zupe dietetyczna .Ale przyjechali wnuki i trzeba było coś przyszykować ,no i skusiłam się .....

Aniu ,to prawda ,uśmiałam sie .....jak mnie znaszKsiażke mam bardzo ciekawa ,taka co to ''wciaga'' ,jednak wczoraj internet okupowal wnuczek i J.ja zajęta byłam małą wnusia ,bawiłyśmy się ,fajnie tak od czasu do czasu znizyć sie do poziomu trzy latki
    Zreszta z wiekiem jest coraz łatwiej.....Byla muzyka,tance i spiewy ,pisałam ze Nela radosnym dzieckiem jest.
    Mlodzi mogli spokojnie ważne sprawy urzędowe pozałatwiać.
    Wieczorem byłam padnieta .
    Maniu u nas nie padalo ,ale dzis jest bialo ,za chwilke pewnie zniknie ,musze do Biedronki pospieszyc ,po mrożone warzywa ,są tanie i smaczne ,beda na zupy ,trzeba porzadnie sie za siebie wziać. J tez się bedzie odchudzac ,to bedzie mnie łatwiej nie musze osobno gotować .
    Opty szkoda że mieszkasz daleko ,to bym sie na kielonek Twojej nalewki wprosiła ,lub do siebie zaprosiła.Nowy Rok tez bedziemy w domu witac.
    Milego dnia

Uprawnienia umieszczania postów