Strona 522 z 1659 PierwszyPierwszy ... 22 422 472 512 520 521 522 523 524 532 572 622 1022 1522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,211 do 5,220 z 16589
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

A ja po maratonie wreszcie w domu. I tak całe cztery dni ! Chyba *******ca dostanę z tego szczęścia !

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Ja tyz mam 4 dni wolne. Ksiazeczki sobie poczytam bo w telewizji nic nie ma.
    A Ty Yoana nasmaruj porzadną, długą czytanke! Należy nam sie jak psu micha ha ha ha

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Nie jestem w domu ale jest tu net. To dam znać że żyje - telefonu. Jak wrócę to naskrobie. Miłego wieczoru!

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja dzis mialam małego goscia ktorego uczylam decupage hihiNasze dziecko podesłalo mi córę zeby zrobiła bombke bo miała na wtorek cos tam do szkoły robic no i wymyslili ze niech ciotka pokaze jak robic decupaz .No i mam juz nastepce do produkcji badziewiakow ..
    Optus a co na baletach jestes hihi u nas dzis nawet nie najgorsza pogoda byla wiec pojechalismy na kawkę i połaziłam i tez popatrzyłam co rosnie no i masakra wsio na wierzchu , przebisniegi po iles cm mają .
    Anoola a ja ogladam Bibliotekarzy bo na jednej stacji leci codziennie po 6 odcinkow no to do 22 mam zajecie.
    A dzis okazało sie ze moj slubny ma juz niedosyt sklepow i tak wymyslał zakupy ze szok a mleka mu tak brakowało ze do jutra nie doczeka no i zaciągnał nas do sklepu w drodze powrotnej z działki no to szampany juz naszykowane .No sciany nas pogryzły na maxa wiec dzis juz nastepny badziewiak tez produkuja bo wyciagnełam walize co c zekała na swoja pora.
    No jak sie wpadnie w ksiazki to cudna sprawa ,ja narazie jakos jeszcze omijam ksiazki .No kupuj sprzęt kupuj bedzie z czego sie smiac jak nie bedziesz uzywac , ciekawe ile na tym rowerku co rok temu kupias pojezdziłas ????
    Nutko kiedys to głownie cos człowiek dziergał c zy sztrykował ale juz drutow nie moge w garsc wziac , normalnie mnie odrzuca no to teraz badziewiaki robie .No nie dziwie sie z e po zabawie z dzieciunkiem byłas padnieta bo napewno trza oczy wkoło głowy miec .
    Yoanka no tyle dni wolnych to na łeb Ci padnie wiec wymyslaj dla nas diety .

Awatar opty55

Nie Maniu - balety to nie były. Grzeczne siedzenie za stołem... Ta koleżanka której wiosną pomagałam zabrała mnie do siebie. Tak zupełnie bez zapowiedzi. Było miło - ale stwierdziłam, że już "wyrosłam" z takich spontanicznych spotkań. A może nigdy do nich nie dorosłam ? Wolę wiedzieć co mnie za kilka godzin spotka, mieć to jakoś zaplanowane...
    Kawy nie było ?

to już jest

Awatar opty55

Dzięki nutko za zaproszenie do wspólnego sylwestra. Szkoda - że taka odległość...
    Maniu, dobrze trunek zapamiętałaś ! Ale ja tam namiętnie butelkę ściskałam - że aż na fotce jestem...
    A ogrody bardzo mi się podobają. Za wiele się z nich nauczyć nie można, ale za to pooglądać jest co. Ile będzie tych odcinków ? Musze polować na powtórkę, bo brak mi pierwszego.
    A na oglądanie rododendronów to do angielskich ogrodów musisz jechać. Ja byłam w czerwcu i widziałam tylko jeden ogród - ale i tak stałam z rozdziawioną gębą przy pierwszej alei wysokich drzew całych w kwiatach. Kolejne - już nie robiły takiego wrażenia - ale przy pierwszym autentycznie zaniemówiłam. U nas rosną i kwitną - ale tam rozmiary i ilość robią swoje.
    Anulka - to może najpierw pojedź kilka razy do Doroty i sprawdź, czy Twój zapał jest na zasadzie - "ćwiczyłabym, ale nie mam na czym"... przekonaj się, czy dasz radę !
    Ja już na kupno na pewno nie będę Cię namawiać, wystarczy że do zeszłorocznego zakupu przyłożyłam rękę.
    A co takiego odkurzyłaś do czytania ?
    Yoanko - CZTERY !!! dni ? Ale rozpusta !
    Życzę Ci, żeby tak wolno upływały, jak te w robocie !
    Maniu - następcę szkolisz ? Oby miała więcej cierpliwości ode mnie.
    A o jakich bibliotekarzach piszesz ?

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Opty na SciFi Universal od 16ej do 22ej leci serial Bibliotekarze taka bajeczka a ja lubie te wszystkie magie itp .A pierwszy odcinek chyba o rozach był a ile ich bedzie to nie wiem pewnie zaraz koniec .Sprawdziałam ze w czwartek o 22,30 zaczyna sie 8 seria gardeners world, bo jej chyba nie masz nagranej
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 29-12-2017 o 23:48

Awatar opty55

• 16:00[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]serial kryminalny
      Nieprzeciętnie inteligentny Patrick Jane (Simon Baker) ma świetny zmysł obserwacji i niezawodny instynkt, dzięki którym potrafi czytać w ludziach jak...

• [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]17:00[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]serial kryminalny
      Nieprzeciętnie inteligentny Patrick Jane (Simon Baker) ma świetny zmysł obserwacji i niezawodny instynkt, dzięki którym potrafi czytać w ludziach jak...

• [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]18:00[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]serial kryminalny

• [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]19:00[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]serial kryminalny

• [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]20:00[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]serial kryminalny
      Nieprzeciętnie inteligentny Patrick Jane (Simon Baker) ma świetny zmysł

w jakiś określony dzień ?
      Skopiowałam - z poniedziałku

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Pomyliłam stacje to nie jest na 13 tej ulicy a na Sci Fi u mnie na nastepnym miejscu po 13 tej , wstawiłam informacje o gardenersie

Awatar opty55

no to kicha... nie mam takiego kanału.
    Ale sprytnie "wymazałaś" te 13 ulicę !

Uprawnienia umieszczania postów