Strona 53 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 1053 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 15191
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nutko no własnie super sie oglada juz widziałam stado dzikow a teraz ten jelen ze stadem . siwtna zabawa w ogladanie a z ptaszkow to najbardziej z dzieciołow sie ciesze
    Anoola no jak widac miałam racje z tym stanem po tym koniaczku
    No super ze sie pozbyłas przydasi , tez musze wiosna pokombinowac i co nieco wystawic za drzwi bo cały czas za duzo tego wchacie w kuchni ten nadmiar talerzy i innych gratow mnie wnerwia
    Sagus no dzis mielismy podobnie piekny dzionek i tez sobie w zaciszu posiedzielismy zachwycajac sie ptaszkami a wiosna juz tuz tuz.Ja z ałuje ze sniegu nie ma bo jak mamy wnocy mroz to wiecej roslinek poniszczy niz jakby snieg lezał .
    Optus no ciemierniki juz startują tylko te zimne noce jeszcze troche je hamują a i na krzaczkach wwwrzynja i kaliny pąki wielkie

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Ale mam dzis zwariowany dzien!!!!
    Nuta ja mam kaczke w zamrazalniku ale nie wiem kiedy zrobie. Moze jak sie troche ochlodzi bo teraz nie mam ochoty na wlaczanie piekarnika. Od dluzszego czasu kaczka za mna chodzila a teraz pogoda nie taka. A co, pomarudze sobie.
    Bonusia dobra babciu jestes! Ja ostatni raz na lyzwach bylam ze 30 lat temu. Sa tu lodowiska ale prawde powiem ze balabym sie upadku i polamania gnatow. Stare to i kruche.
    He he powiedzialam mojemu Wietnamczykowi co wywalilam. Mowil ze na nastepny raz mam mu powiedziec moze on by cos chcial… Tak, a pozniej by mi doope obrobil? Juz ja wole niech sobie nieznany osobnik bierze.
    Opty Aska pamieta widac jej tam smakowalo a Ty mialas taka bezmiesna pizza to nie ma co zapamietywac
    Tak, Tobie bilet czy mapka z czyms konkretnym sie kojarzy a kto nie byl to nie kuma…
    Jak sie skonczy kubeczkowa kolekcja to zawsze mamy te “nasze” (_)> (_)> (_)> (_)>
    Jak film sie podobal to podpowiedz dziewczyna gdzie go ogladalas. Moze ktos jeszcze chce obejrzec kangurski film po polsku…
    Mania??? Jaja se goscie robia? 1 stycznia byl miesiac temu, nie zauwazyli?
    No widzisz, jak nie koniaczek to inna przypadlosc… ostatniej nocy malo co spalam tak mnie boli prawa reka. Igly caly czas. Ja wiem ze to od karku i plecow… chyba musze na jakis masaz gdzies sie wybrac. Albo do piornika sie przymierzyc

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

O kurcze! W drodze do domu bylo 46-47 stopni
    W mojej wsi chlodniej!
    TYLKO 44
    Co na obiad? LODY!

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

witam, szybko szybko czytam pijac kawe i grzeje sie w temperaturze Anoolki
    u nas dzis mroz niewielki, ale bardzo wietrzno i slizgawa tak , ze balam sie isc do pracy
    wczoraj bylo na plusie i wszystko doslownie zalane woda, sniegu malo zostalo
    moze musialam za przykladem Bonci na lyzwy sie wybrac? ostatnio bylam latem na lyrzwach, frajda superowa
    uwielbiam, a osobiscie wtedy, kiedy nikt nie pcha sie i mozesz spokojnie sobie przy ladnej muzyczce relaksowac sie
    Kupilam sobie lyzwy i teraz wisza prawie nie urzywane, 3-4 razy do roku tylko wybiore sie
    Sagus, jak zazdroszcze Ci tego slicznego sniegu, ja w tym roku nawet nie mialam okzji stanac na narty
    Agnieszka, ogromne brawa, 1,5 kg w ciagu tygodnia to bardzo duzo, bylabym szczesliwa tyle zrzucic w ciagu miesiaca, ale z tym, zeby nie wrocilo znow w ciagu kilku dnia
    Opty, slicznie dziekuje za zdjecia, poogladalam powspominalam
    Yoanka, wspolczuje, czy ty te wszystkie choroby podlapujesz od swoich zasmarkanych klientow, czy
    jestes oslabiona ograniczajac jedzenie? a moze to aklimatyzacja?
    Anoolko, nie jestem specem od cytrynek, ale mi wyglada, ze jednak widzialam cos takiego jak cieniutka pajeczynke
    chyba jednak jakies paskudstwo napadlo, moze czyms pobrzykac na roslinke?
    A bardzo mi sie podobal ten obraz z kwiatami, chetnie bym taki sobie kupila, a zdjecia z plazy to moge ogladac ciagle, osobiscie kiedy taka pogoda u nas, dawaj wiecej
    Mania, dobrze ze maz juz czuje sie lepiej, ale chyba ciagle musi pic jeszcze i leki, ie tylko jakas mascia smarowac?
    Wiataj Czeslawa moze cos do nas napiszesz, bo widze, ze zawsze rano zagladasz, o tej samj porze kiedy i ja wpadam
    Nutko fajnie ze was nie dopadla grypa, bo strasznie oslabia, czlowieka, wiem to po sobie, no i tato jeszcze do siebie wciaz dochodzi
    O odchudzaniu powiem tylko tyle, ze popracowalam na wsi, w niedziele jeszcze zdazylam wieczorkiem na basen na godzinke, a
    w poludnie pojde na pilates porozciagac sie, ale chyba musialabym znacznie wiecej zrobic, po tej rozpuscie jedzeniowej na wsi
    Megi, dzieki , ze tak dobrze o moim wygladzie myslisz, chcialabym zeby tak bylo, ale widze siebie realnie ...hihi..
    Anoolko, co za rozpusta, lody????
    Ankiete, moge wypelnic, czy tylko pasuje, ktos spoza Polski?
    wszystkim milego dnia

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Anoolko, tobie dla ochlody

Najzimniejsze zamieszkane przez ludzi miejsce wies Оймякон, Россия, Якутия

u nich w 1938 roku bylo zarejestrowano -77,8°C.
    Ostatnio edytowane przez Goda_44 ; 30-01-2017 o 08:05

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Od rana nikogo ? Zamarzły Kruszynki !
    Maniu - goście to chyba chorego odwiedzili ? No bo faktycznie - miesiąc poślizgu, to raczej niemożliwe...
    Byłam dzisiaj kolejny dzień "w pracy" - na szczęście wszystko wyjaśnione i będzie tak, jak chciałam.
    Anulka pewnie już w pracy
    a kawy nie ma - to topikowe kubaski - (_)O, (_)O, (_)O,
    niech Ci dzień spokojnie minie !
    No i upały mogłyby być nieco mniejsze.
    Goda - zazdroszczę Ci pilatesu. Widziałam u nas reklamę, ale po sprawdzeniu - to same małolaty tam chodzą. Nie mogę namierzyć jakiejś starszej grupy. Bo sama - to raczej się nie zbiorę.
    A jak postanowienia hodowli sadzonek ? Będzie połowa - jak obiecałaś ?
    Saguś, ale śliczna zima ! Chętnie popatrzę na takie fotki.
    Ale u mnie go nie pragnę, tym bardziej że muszę teraz więcej jeździć.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no własnie w miesiacu sie zmiescili ale albo M chorował albo oni i tak termin sie przesuwał ale nic mundrego nie szykowałam jeno słodkie i naleweczki ,było degustowanie moich produktow , chyba pigwowka najbardziej smakowała Na łeb Ci padło z przymiarką do piornika , młodka z Ciebie , ale jakichs masci nie masz na posmarowanie , mnie dzis na gimnastyce tak łapy bolaly bo duzo cwiczen na nie było i miałam problemy z niektorymi .
    No obiadek lodowy cakiem całkiem ,mam pudełko lodow ale jakos narazie mnie nie ciagna bo cholibcia zamrozone na kamien i jak rozmroze to wsio trza zjesc a za duzo ich .
    Goda no leki to jeszcze pół roku musi chłopina brac a dzis mu zalecone masci zakupiłam a wiesz jak to chop chory gorszy dzieciaka
    No u nas juz lodu na chodnikach prawie nie ma tyle co pisku duzo wszedzie po posypywaniu ale na działke to boczkiem drogi przy płotach idziemy bo lodowisko rowne .A zapowiadaja dalszy wzrost temperatury .
    Opty ale za to Ty masz albumik z superowego wyjazdu i to sie liczy .
    cos mnie dzis okrutnie muli i juz mnie wyro ciagnie wiec chyba buntowac sie nie bede i pojde w poziomy .
    prawie r azem klikałysmy i jednak nie chorego nawiedzali a zaległe obchodzilismy

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

nie widziałam Cię zalogowanej, to nawet nie wołałam. A Ty się tak przyczaiłaś !
    No właśnie Anulka - maści Ci przywiozłyśmy, to wypróbuj którąś, a nie jakieś dziwadła wypisujesz ! Tyle energii w sobie masz, że jeszcze Ci na długo starczy !
    Może masz rację - dasz komu, to będzie wybrzydzał. A weźmie ktoś obcy - to nie wiesz, czy jęczy. Może najwyżej też wyrzucić, jak mu nie będzie pasowało.
    Film jest w cda, tytuł: Alex and Eve, rzecz się dzieje w Sydney, chodzą po tym wielkim moście, po najwyższych łukach, my szłyśmy na poziomie jezdni. Widoki cudne.

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Goda dzis tez mozesz sie pogrzac bo bedzie grzalo, oj bedzie! Ja nie potrzebuje -77 ale tak zeby bylo czym dychac.
    Ten obraz z kwiatami tez mi sie podoba ale ja potrzebuje cos dluzszego, nie kwadratowego. Nie moge spotkac a w necie nie lubie i nie bede kupowac. Jestem starej daty. Muze zobaczyc, dotknac…
    Tez zauwazylam ze Ceslawa30 jest podgladaczem… nic w profile, zadnych wpisow….
    Opty od rana nie ma nikogo bo kazdy chce czytac a nie klikac! Mania tez byla rano zalogowana a nic nie napisala. Oszczedza na dlugopisie czy co?
    Ha! Spokojne dni to juz przeszlosc! Mam nadzieje ze te 13 i POL miesiaca wytrzymam! Naczelny wlasnie mnie "uswiadamial" swoimi glupimi pogladami. Ciekawe kiedy napisze ze mamy nowego... no bo teoria ze klient musi tanczyc jak my mu gramy bo nie mamy konkurencji jest mocno glupia! Jesli klient zostal powiadomiony (przeze mnie) ze tego a tego dnia dostanie beczki to zamowil towar ktory chce ladowac do tych beczek. Jak my sie z dostawa spoznimy to w wielu przypadkach towar moze sie zepsuc... a nasz naczelny uwaza ze to nie nasz problem. Glupek jakis czy co? A zgadnij kto od stonki joby zbiera...
    A z upalem? To tylko przezyc luty, pozniej juz bedzie fajnie! Ale wiesz, wczoraj jak wrocilam do domu to limonka miala zwieszone te mlode listki. Co z tego ze nie sobota czy wtorek! Podlalam i przestawilam tam gdzie bedzie troche polcienia, cytrynka i reszta byla ok ale tez podlalam. Rano tylko limonke i cyrtynke jako ze w doniczce bo mysle ze te w ziemi dadza sobie rade.
    I wiesz co jeszcze? Wczoraj “pojezdzilam” 15 minut! A co, to wyczyn skoro za oknem upal.
    Mania no i dobrze ze pigwowka najlepiej smakowala, wisnoiweczka bedzie dla mnie jak w koncu przylecisz
    Pewnie ze mam masci i pewnie ze sie smaruje ale NIE POMAGA! Dlatego uczciwiej zaczelam pedalowac bo jak cos spadnie to i plecy beda mniej bolaly i od nich inne konczyny, tak mysle! Zaczynam sie na rowerku rozkrecac, MOZE jak te upaly przejda to i co nieco na innym sprzecie, na tym co na patio ptaki obsrywaja… po zalozeniu siatek juz nie tak zle, ptaki tez sprzet gimnastyczny omijaja

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Dzis w pracy moglam swira dostac!!! W oczach niektorych klientow jestem brzydka dziewczynka! Teraz wiem dlaczego dzis tak goraco!
    Bo brzydkie dziewczynki pojda do piekla a w piekle goraco!!!! Czyli dzis byla proba generalna!!!
    Nie wiem ile bylo stopni ale w naszej psiej budzie klimatyzator nie wyrabial!!! W pokoju mamy 28 stopni!!!
    Glowa mnie boli a ze koniec miesiaca to Aniol jeszcze chce kilka rzeczy zanim piojde do domu...
    Oj biedna jam ci biedna!!!!
    (_)> (_)> (_)> (_)>

Strona 53 z 1520 PierwszyPierwszy ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 1053 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów