Strona 540 z 746 PierwszyPierwszy ... 40 440 490 530 538 539 540 541 542 550 590 640 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,391 do 5,400 z 7452
Like Tree46Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

pol_pl_Miskant-chinski-Zebrinus-52136_4.jpg

Trawy są piękne ,przy okazji napatrzyłam się .
    Nie które miałam w swoim ogrodzie .

Aniu sliczne Twoje ozdoby

Opty,chętnie bym się wybrała tam gdzie gdzie mozna wypic kawe i miec taki widok!
    Bardzo by mi się przydalo ,jest mi smutno i na płacz sie zbiera .Tyle jeżdzenia i trzeba będzie swoich praw dochodzic w sądzie ,praw które miałam przyznane a teraz ......
    Yoana ma racje nie wiadomo kto czyta...

Zycie toczy się nadal
    Dzis musze na zakupy i trzeba kupic obicie na drzwi żeby wyciszyć .Wszystkie drzwi do wymiany ,ale to blizej wiosny.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

df94d001bde5ab813070177961c16e2a.jpg

Musze napic sie kawy ,zapraszam .
    Może sie wreszcie rozbudzę

Yoana ,dla tego nie chcę miec zwierzaczka ,to znaczy -kocham zwierzaczki ,tylko juz dla mnie za późno.

Bonusia ,Mania,Saguś ,Megi

Udanego weekendu wszystkim Kruszynkom

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Dzięki za kawkę Nutko...głowa do góry nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej..więc będzie dobrze!Pogoda za oknem nie ciekawa ale czas lecieć do pracy...może z pracy coś więcej poczytam i kliknę..brakuje mi czasu ostatnio.

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (1 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Bonusia

No ja jedna zalogowana..reszta to duchy!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Jak tam weekendowy nastrój ?
    Skoro nie na plażę - to może w góry ?

Miłego wypoczynku !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Goda jeszcze nie dała znaku co do przyjazdu do piernikowa a moj telefon ma blokade na zagranice no to nie moge zadzwonic ..
    Optus no fajne te mrówy a my ogrodniczki to wiadomo od razu zal roslinek a nie myslienie z e kulezanka robi nas w jajo .No i racja bo wiosna przyjdzie to bede siedziec na działce , oj ciagnie mnie juz okrutnie , dzis bylismy karmic ptaszki , ale ich lata jak im sie sypnie , najbardziej mnie smiesza dzwonce .No ale stoliki juz naszykowane , smich ze to slubny wymyslił zdobienie ich ,
    No ale jak robisz porzadki to kontroluj pod katem zdobienia przed wywaleniem , nigdy nie wiadomo co mozna z robic z takiego przydasia.
    Anoola no najbardziej by mi juz pasowało to dyrygowanie turystkami hihi juz padlina za wielka jestem i nawet kombinuje jak ulatwic se prace na działce , znaczy bedzie mniej drobnych roslinek a wiecej krzakow ,No ale te moje nocne godziny sa najfajniejsze jak tak pocichutku sobie cos robię i nikt d.. nie truje a prawda taka ze po tabletkach to i tak sie spi , musze z doktor pogadac moze cos słabszego mi zapisze.No własnie my lubimy takie rozne durnostrojki ,bo to mała rzecz a cieszy , tak jak ja durna te ozdobki robie że chata zapchana nimi a i tak jeszcze jakies plany robocze mam bo zapas półproduktow jest zachomikowany .A moglabys jeszcze fotki hibiskusa zrobic i wszystkich roslinek zebysmy mogły sie pozachwycac ..
    Nutko no trawy sa superowe tez ich troche mam.No tez bym sie cieszyła z takich widoczkow .
    Bonusiu no głowa Twoja w chmurach to i c zasu brak .

Awatar opty55

Nutko - śliczna trawa ! Też kiedyś taką miałam, ale niestety, mrozy ją pokonały.
    Może jednak nie trzeba będzie aż przed sądem swoich praw dochodzić ?
    Duże remonty planujesz na wiosnę ! Ja chyba też powoli dojrzewam do zrobienia "czegoś" ze swoimi czterema ścianami... O łazience dawno już myślałam, a teraz jeszcze mi się kuchnia marzy. Dość mam tej zielonej, wydaje mi się - że jest am ciemno.... Wrócę do białej.
    No i wszystkie drzwi do przemalowania, salon tez się prosi o czystą farbę. Jak skończę palić - to do rooty !
    Ale to na razie myślenie - a co wyjdzie, zobaczymy.
    Bońcia - duchy Cie rano straszyły ?
    Pewnie ciekawy nasz wątek - to nas podczytują.
    Sąsiadki dawno do nas nie zaglądały. Nawet nie wiem, czy ich watek jeszcze istnieje.

Awatar opty55

Maniu - jak nie masz czegoś ciekawszego do oglądania - to lista leci.
    Dobrze, będę patrzeć na to co wywalam.
    Ale raczej niczego "do strojenia" już do domu nie chcę.
    Ilość aniołków i puzlowych obrazów - wystarczy !!!

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Ddziewczyny siedze i czytam. Ale mam duze zaleglosci, kiedy spotkanie? Bo tak rozumiem.ze w piernikowie? Wybaczcie tykam jednym palcem

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Poczytalam. Ale dzis dluzej nie moge, wiele u was dzialo sie
    Wpadne w niedziele wieczorem, bo przyjade co wilna wczesniej bede miala gosci
    I tu juz przenocuje
    Mania, jakie sliczne zdjecia,ANoolka jak widze zajela sie ogrodnictwem, chyba to zakazne hehe ,,,,,

Do spotkania sprobuje dostosowac, nie wiem jeszcze jak, ale bardzo chce
    Pozdrawiam wszystkie kruszynki serdecznie

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

No tak Goduniu......nie ma Cię i nie ma a Ty Święto miałaś .....coś mi lotało w głowie...ale co się odwlecze to nie uciecze !!!

Goduniu- spóźnione ale szczere z głębi mego serducha ! Zdrowia Ci życzę moc, CZASU, spełnienia marzeń, upragnionej wagi !!! Radości i miłości ! 100 LAT

jezeli-ci-sie-przysni-frezja.jpg

Uprawnienia umieszczania postów