Strona 586 z 1949 PierwszyPierwszy ... 86 486 536 576 584 585 586 587 588 596 636 686 1086 1586 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,860 z 19484
Like Tree385Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Maniu - też dostałam ogórki z Twojego rocznika, baardzo dobre. Ja sama nie robię - bo podobnie jak Saguś, muszę je potem wywalać.
    Ale zapasy słoikowe są mocno przetrzebione, w tym roku muszę się bardziej przyłożyć, jak będzie z czego oczywiście.
    Dzień był faktycznie bardzo ładny, pognałam rumakiem do miasta - bardzo przyjemnie się jechało. Teraz samochód już pokazywał -2, ale myślę, że jutro też będzie ładnie.
    Idę wielki kub picia przygotować po tym obżarstwie imprezowym. Pewnie i tak będę w wyrze się kotłować...
    Nutko - super ! Przy okazji "posprawdzają" Cię na wszystkie strony.
    I jak dietę dopasują - to kiloski spadną !
    Yoanko - cudowne mikstury musisz przygotować, żeby szybko się udało chorutkiego wyleczyć. Powodzenia !

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Dziekuje Opty, tylko na Ciebie mozna liczyc.
    Yoana tez powinnam isc zrobic pazury ale ostatnio coraz mniej mi sie to podoba. Pojechalam w sobote, bab bylo pelno, nie chcialo mi sie czekac. Chyba musze sprawdzic w mojej wsi jak tam robia…
    SDM nie dawaj buzi ani nic innego, moze zaraza na Ciebie nie przejdzie.
    Nuta a bez zalatwiania czegos odezwac sie nie mozna? Pozostaniemy wszystkie jako czytajace i co bedzie do czytania?
    Mania nie fruwaj za wyskoko!!! Pamietaj ze masz wentylator pod sufitem!
    Dobra, skoro twierdzisz ze ja marudna to moze przejde na jeden wpis w tygodniu? Nie bede marudzila tylko w skrocie powiem gdzie bylam co zrobilam lub czego nie zrobilam.
    Mi sie nie nudzi pedalowanie jednak dalej bola mnie plecy jak chce dluzej. I rece mi cierpna bo jednak czegos sie czlowiek musi trzymac.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, bo ja to się chytrze na konkretną godzinę umawiam, wtedy nie czekam, albo minimalnie, jak jest poślizg.

Optuś, na wyleczeniu ONEGO mnie nie zależy, tylko boję się, żeby mnie nie zaraził, bo jutro mam zabieg i jak mnie zwalą z powodu usmarkaństwa, to znowu będę musiała pyszczyć o wolne, a w dwóch robotach to nie jest proste

Mania, jak będzie prezent, to będą Walentynki. Jak nie, to nie. Na razie to chyba nawet życzeń nie otrzymałam. Ale kurier do siedemnastej pracuje

Nutka, przyczyna wzrostu wagi zwykle jest jedna - DODATNI bilans energetyczny. Fakt, można szamanić o tarczycy, metaboliźmie i co tam do głowy przyjdzie. ALE. W Oświęcimiu też mieli chore tarczyce, skopany metabolizm i różne różności. I co ? Tyli ?

Saguś, pomachaj chociaż !

Bońcia, Bajor Bajorem, ale tu motywować Kruszynki trzeba, bo towarzystwo UDAJE odchudzaczki, a Ty możesz przykładem i figurą w oczy nam świecić

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Taka sobie skromna przypominajka
    Załączone miniatury Załączone miniatury Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal-5a7966e30dbec_o-size-272x170-q-71-h-3db52b.jpg  

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

PRZYSZEDŁ KURIER ! Koralik dostałam :-)

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Cześć , macham WSIEM !!!!!!!! Dopiero się wtoczyłam na chatę. Sypie. Mokro i wilgotno. Musiałam Mamuś zakupić pralkę....niby nic ale nerwów mi to zeżarło nie mało. Wczoraj zamówiłam , dziś przywlekli , zamontowali ale nie to mnie wkurzyło...jeno to czekanie na nich. Moja Mama od zawsze uwielbiała prać. Jeszcze Mania Frania + wirówka .....nie wiem czemu. Później już automatyczna i ona w piątek wyzionęła ducha. 20 lat bez żadnej naprawy. A to com kupiła to jakieś takie delikatne...i elektroniki w pisdu. Nie ma innych. Ale Mama jakoś zajarzyła , choć wolała....guziczki hehhe. Nie ma.

Zerkam na swoja staruszkę , lepiej niech jeszcze pochodzi.

Od wczoraj na kompie znowu wpakowała mi się jakaś aktualizacja....Samo konfigurowanie zajęło PÓL DNIA no ja zaczynam mieć tego dość. Nie wiem , która z Was "loto" na Win 7 - Opty ? - masz to samo ??? Czy wyłączyłaś aktualizacje ? Nie mam zamiaru zmieniać systemu , ale trafi mnie kiedyś szlag. Nigdy tego nie było , żeby trwało dwa dni. Wirus odpada. Komp jeszcze potrzebny ....ale niestety musiałam księgowość ...przekazać do biura. Są zmiany i np. za styczeń już deklaracje VAT-7, nie będą papierowo dostarczane do US , jeno elektronicznie w pliku , zaopatrzonym certyfikatem. Zdobycie certyfikatu nie jest problemem, ale wysyłka już tak. Potrzebny program , no to złupili tych najmniejszych przedsiębiorców. Nie mam słów. Trza było zamykać się w styczniu.

Dietowanie ? A pomału . To moje choróbsko zostawiło.... dziwną zaletę...nie mam smaku i apetytu - NA NIC. Nawet kawy nie pije....Ja !! Nie mogę....mam już różniste gatunki i dalej nie smakuje. Dziś Środa Popielcowa ....strasznie czas leci .Ach no i Walentynki - ale ja ich nie obchodzę. Prezent dostanę na ...Dzień Kobiet. (różyczkę pewnie) ,albo i nie. Niegrzeczna byłam

Niby piszę "wesolutko" ale wesoło to mi nie jest Gdzie się nie obrócę - same problemy.....i DOOPA z TYŁU Pakuję się i jadę w góry w piątek CHOĆBY nie WIEM co !!!!!!!!

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Ale Was Kosiam Walentynkowo - jak co roku

I spadam

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Walentynki. Wieczór walentynkowy, a ja na czterech z rehabilitacji wróciłam. Jak się CIACHO zapytało, na którą w sobotę jesteśmy umówieni, to mu osiem palców pokazałam, bo odezwać się nie mogłam. Mięśnie grzbietu ćwiczyłam. Taśmy TRX. Piłka lekarska. Bosu. Mata.
    Qoorfa. Walentynki . . .

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Kocham Was wszystkie i smacznego

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka no to jak miałas spotkanie z Ciachem to juz super Walentynki a ze Cie wymęczył tak ze gadac juz nie miałas sił to jeszcze lepiej , a jak efekty na drugi dzien bedą ??No to pochwal sie koralikiem brylanty czy diamenty tym razem hihi No jak se wspomne tego smsa walentynkowego w zeszłym roku to sie kulgam
    O rany czy TY musisz wypominac ludziom dodatni bilans energetyczny wwrrrr
    Ja cały czas mam stracha ze za duzo jem ,bo porcje normalnie zapychają .
    Anoola jak reaktywowalismy forum to bylo powiedziane co i jak i ja sie tego trzymam.
    No fruwac nie moge bo mi wentylator by łeb uciął , jeny jak on mnie cieszy , co popatrze to mi serducho sie raduje a jak kiedys była siostrzenica to jej sie podobała konstrukcja ze taka skromna .
    Optus no ja tez mam mocno przetrzebione słoiki ale i tak bede robic juz mało bo jak trzeba kupic wszystko to zarobku wielkiego nie ma ale ogorki to juz tradycja tyle ze i zdecydowanie mniej juz sie uzywa .
    o rany ale z Ciebie rozrywkowa dziewczynka ,Juz ja widze jak Ty sie obzerałas chyba ze tam same drozdzowy były .
    A ja na okragło gardenersy ogladam i tak mysle kiedy mi sie to znudzi .Ale za to we łbie jakies nowe pomysły sie rodzą
    Sagus no ja tyz zdecydowanie wole guziczki bo łatwo cofnąć a te dotykowe to nie bardzo mi pasują .Udanego wyjazdu w gory .

Uprawnienia umieszczania postów