Strona 684 z 1949 PierwszyPierwszy ... 184 584 634 674 682 683 684 685 686 694 734 784 1184 1684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,831 do 6,840 z 19484
Like Tree385Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Też śledzę poczynania pani E. Rafalskiej - ale by wyrazić swe emocje , to - EMOTEK TAKICH TU BRAKUJE....a przeklinać nie chcę.

Jest mi....PO PROSTU WSTYD.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

No i trochę popadało..mało ..za mało ale jak powiedziała moja mama ,,lepszy rydz niż nic"!
    Odrazu się ochłodziło..
    Saguś jak D poszedł egzamin..napewno superowo!!
    Gratulacje już składam!
    Miłej wieczornej imprezki życzę!
    Anoolka oświadczenie woli w biurach nieruchomości polega na tym,że pisze się ile chcesz zapłacić..termin ewentualny notariusza..ewentualna wyprowadzka..daty.. i jak płacisz...gotówka,kredyt..na to ma odpowiedzieć właściciel..wszystko załatwia biuro,potem negocjuje z nami.
    I następna jest wstępna umowa,zaliczka i zablokowanie sprzedaży...też się dopiero dowiedziałam co i jak..pełno umów już podpisywałam,żeby mi biura dawały propozycje bo nie tak łatwo dowiesz się gdzie jest dany domek..głupie to bo mi zależy na dobrym miejscu!
    Oj Anoolka ogrodnik to z Ciebie bardzo kiepski!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

na dzień dobry

niech Ci "koncertowo" minie dzień !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Niech to szlak... jak mnie boli gardło !!!
    Już solą płukałam, tabletki do ssania też już w użyciu. Na dodatek zimno jakieś mnie trzęsie.
    A na jutro zaplanowałam jechać na groby - brat miałby imieniny, dzisiaj urodziny. Jak mi się coś gorszego wykluje - to nici z wyjazdu.
    Miodu jeszcze sobie zrobię i włażę do wyrka.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Opty no to juz herezja z eby w takie lato pikne gardło bolało , pewnie za duzo lodow sie najadłas hihi
    A ja d zis cała w skowronkach bo kardiolog chwalił piknie i głaskał po głowce i nadziwic się nie mogł ile to straciłam od ostatniej wizyty i nawet przy wadze 3 wykrzykniki postawił .Aby mi tylko woli starczyło na dalsze ciagniecie diety to bedzie nastepne głaskanie jesienią .
    Mi to slimaki poszatkowały jezyczki i to tak ze tylko dziury widac ,a niby sypałąm niebieskie kulki .
    Bonusiu no to durne te wole bo Ci taki moze za duze pieniadze sprzedac cos tańszego a Ty nie bedziesz wiedziec ze Ciebie oszwabili .
    Sagus ja juz nawet nie sledze co konkretnie w TV gadają bo od razu cisnienie mi skacze w gore , tyle co na fejsie poczytam tytułow i mi starczy na zepsucie humoru
    I jak egzamin ???
    Ja mam na działce jaszczurki ale w tym roku jeszcze nie widziałam podobnie zresztą jak ropuchy ale to mieszkancy od lat wiec pewnie gdzies siedzą .
    Anoola no i tak czułam ze Ci cos gryzie bo zwyczajowo na mnie wtedy sie wyżywasz ,A głaskali mnie głaskali i bardzo mi z tym miło i ciesze sie ze odchudzanie jakos mi wychodzi .
    Godus Ty chudzinka wiec mozesz gadac ale ja musze zwyczajnie schudnąć bo doktor mocno straszy ze na serducho waga mocno szkodzi a przecie nie moge zejsc z tego s wiata tak szybko bo kto by tu Wam marudzi .No wiec jak juz wolniejsza sie robisz to tym bardziej mneij tych roslinek sadz bo szkoda siły na robote ktorą i tak potem wydasz i jeszcze nie zawsze chetnie biorą .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

A ja, jak budzik (telefon) zadzwonil to jeszcze chwilke....
    I ta chwilka trwala do godziny o której zwykle wyjeżdzam z domu.
    Ale mam powod! Mialam kiepska moc!
    Ajse bolało to po operacji do tego stopnia ze nawet na ostatnie siusiu przed spaniem musiałam wyniesc.
    Spala w pozycji wskazujacej na ból. Nie wiem jak jest teraz....
    A do pracy musze bo dzis mam wazne zebranie.
    Czyli nie kcem ale muszem i nie moge jej ze soba zabrac bo beda ludzie z pentagonu i innych dywizji. Glównie obsługa stonki i kadrowa...
    Beda nas przygotowywac do zielonej trawki ha ha ha
    ..
    Dobra, wstaje.... popisze z pracy, jak i jesli dotre he he

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Mania, no prosze, jaK wszyscy chwala, osobiscie wazne, ze doktor chwali, bo my to co pozazdroscimy, pomarzymy sobie, ze tez Tak moglybysmy I na tym koniec...hehe
    Sagus nam znalazla sie a jeszcze I na wodke sie wybiera, czy ja zle zrozumialam?
    Opty, ja calkiem sie nie dziwie,ze masz problem z gardlem,teraz, kiedy na ulicy upal, w autokarze wieje, w pracy ciagle przeciagi, bo inaczej nie wytrzymamy, to nic tylko czekac kiedy skreci plecy,albo gardlo sie rozboli....
    Na lody mam straszna ochote,ale narazie trzymam sie jakos, nie widomo jak dlugo...hehe
    Modlimy sie o deszcz, a on dzis pokropil jak ksiadz kropidem I tyle
    Anoolka, pewnie niespokojnie masz w pracy, ale moze bedzie dobrze z Ajsa,moze tylko noc taka nieudana byla?
    Wszystkim pozdrowienia I znikam,bo za kilka gdozin do pracy nie wstane

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Ciekawe, jak to jest ,
    u mnie prawie 24 godzina, a pokazuje ze dopiero 21:22 ??

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bo to głupi czas jest.
    W robocie znowu jestem. Oby do rana , później trochę wolnego będzie. Ale do rodziców jedziemy.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

U mnie 00:13, na topiku pokazało 23:47

Uprawnienia umieszczania postów