Strona 713 z 778 PierwszyPierwszy ... 213 613 663 703 711 712 713 714 715 723 763 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,121 do 7,130 z 7771
Like Tree46Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Był B
    Czy więcej musze mówić?
    Dobrze że się nie spóźniał z odejściem!!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus no to ciesze sie z e lilia zakwitła a jak posadzisz w koncu do ziemi to bedzie piknie sie rozrastac bo jak zadne lilie u mnie nie rosna to te akurat jakos zyją i kwitną chyba ze kwiatki wiosna majowy przymrozek wytlucze.
    No swidosliwa bardzo sympatyczne drzewko bo wiosna pieknie kwitnie potem fajne owocka a jesienia pieknie przebarwione liscie znaczy 3 w 1 , ja te moje zakupiłam za smieszne grosze w Lidlu bo były dwie w doniczce takie maluchy . a juz drzewka sie robią .Kosmosy miałam tez robione siewki ale chyba sa normalne bo juz niedugo zakwitną i sa normalnej wielkosci a nie takie mutanty jak zaszloroczne .Jak bedziesz miała za duzo ostrozek to sie piszę na nie bo mi jakos powypadały .
    Anoola no i bardzo prawidłowa postawa , wiadomo trza naklikac do kolezanek .
    A ta ksiazka to Mania czy Ania -[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Opis fabuły

Książka opowiada o bliźniaczkach rozdzielonych po urodzeniu. Mania, jedna z tytułowych bohaterek, mieszka z mamą w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Druga dziewczynka mieszka z tatą w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Podczas pobytu na kolonii Ania spotyka bardzo podobną do siebie dziewczynkę o imieniu Mania. Początkowo bardzo się nie lubią, ale zmieniają o sobie zdanie, gdy odkrywają, że są siostrami. Postanawiają się zamienić rolami: Ania jedzie do Monachium poznać mamę, a Mania wyjeżdża do Wiednia poznać tatę. Okazuje się, że ojciec chce ożenić się z młodą kobietą, w czym dziewczynka stara się za wszelką cenę przeszkodzić.
    Powieść kończy się szczęśliwie: rodzice bliźniaczek ponownie biorą ślub i wszyscy zamieszkują razem

No wiesz zebys nie znała takiej dobrej bajeczki , bardzo mi sie podobała a i ekranizacje tez .Hehe bidny B ale mi go nie żal .
    A ja dzis dałam plame bo wsiadłam ze slubnym do tramwaju i jak ruszył to poleciałąm wpierw tyłem na porecz siedziska a potem sie obkręciłam i padłam twarzą na glebe , motornicza zatrzymała tramwaj i chciała pogotowie wołac ale jakos sie obyło no a teraz żebra mnie bolą .Ot stara niezdara
    Sagus no dziwna fotka była ale to akurat chciałam pokazac te swidosliwe bo te owocka bardzo smakowite .U nas czeresnie nawet po 5 zł mozna zakipic było ale ja juz nic nie zaprawiam a dzis truskawiki bardzo smakowite tez za 5 zł zakupiłam mniam mniem
    Kuruj sie kuruj bo lato idzie i trza kondycji nabierac
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 14-06-2018 o 21:16

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Piątek !

niech szybko minie !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Zaraz... czegoś nie rozumiem ?
    Skoro miał Ci ktoś pomóc w zrobieniu tych faktur - to po co na siłę je robiłaś ? Trzeba było część zostawić na dzisiaj !
    Szkoda, że nad sudoku w sobotę nie posiedzisz. Ale co to znaczy "tam" ? W miejsce poprzedniego weekendu ?
    Oj, a B. miał pretensje ? O co ? Ale skoro grzecznie wrócił do domu - to nie było tak źle...
    Szkoda, że nie możesz tam - do Eli - pojechać... rozumiem, duży pies jest zagrożeniem. A przecież swojej wiecznie na kolanach trzymać nie będziesz.
    Skąd mi się wzięło przekonanie, że ramadan jest we wrześniu ? Aż musiałam sprawdzić w necie...
    Tez o takiej książce nie słyszałam, o której Mania pisze... No popatrz... bliźniaczki !
    Saguś - no nie wiem, czy to dobry pomysł - podróże - skoro tak źle się czujesz ? Może lepiej z miksturką pod kołderkę się zakop ?
    Maniu - wielkie te baldachy na pierwszym tle !
    Będę miała na uwadze - że ostróżki dla Ciebie wyhodować. A lilię to chyba dopiero jesienią przesadzę ? I teraz myślę, że skoro ona u Ciebie tak pięknie rośnie - to u mnie będzie porażka... Widocznie lubi mieć mokro. Na moim piasku to nieosiągalne !
    O nagrywaniu pamiętam.

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Narobiłam się dzisiaj..ale tylko przez to,że był czas i sprzątałam w pracy i koło pracy...wiecie suche liście zamiatałam jakby to jesień była!
    Porąbało się mi w robocie...ale jako dobry organizator wszystko ułożyłam na medal.
    Ale to w dużej mierze zasługa mojego Z,że mogę zawsze na Niego liczyć.
    Miała córka miała pojechać mi po towar ale zięć w pracy nie dostał dnia urlopu.
    Jutro córka ma paskudne leczenie zęba...więc pojadę na noc z partnerem.
    A w pracy w sobotę zastąpi mnie synowa od starszego syna!
    Maniu owoce takiej jak Twoja świdośliwa jadałam ostatnio u koleżanki w mojej dawnej wsi.Rzeczywiście słodziutkie owocki ale koleżanka powiedziała,że dużo mniejsze przez tą suszę!
    No to sobie imprezujesz na działeczce pewnie jesteś po imprezce zmęczona...tym choćby gwarem!
    Wiele książek przeczytałam ale Tej Maniu co opisujesz nie !
    Kiedyś poszukam .
    A jeszcze podziękuje za pomysł na podzielenie się roślinek do ,,mojego ogródka"!
    No i bardzo dziękuje Anoolka za długą czytankę.
    No widzisz mamy coś wspólnego..zakup domu w takim samym miesiącu..może i mnie szczęśliwie się tam zamieszka jak Tobie...choć Ty chcesz nad ocean uciekać..ale trochę już pomieszkałaś a ja chce na resztę życia w tym miejscu zostać...a zresztą kto wie co los przyniesie!
    Szałwie też lubię pić i dość często pijam bo ogólnie lubię różne ziołowe herbatki...ostatnio dostałam od mamy miętę i sobie wysuszyłam.
    Optusiu jakiego kolorku jest Twoja lilia..może wstawisz zdjęcie?
    Saguś jak Twoje zdrówko..byłaś u lekarza?
    U nas też chłodniej ale swobodniej się żyje a deszcz nie pada!
    Nutko zebrałaś ze swojego orzecha owocki na nalewkę?
    Idę do łazienki bo zmęczona się czuje..trzeba dobrze nockę przespać bo dwie następne będą w trasie!
    A w niedzielę spotykajmy się w domu właścicieli co ,,mieszkają w naszym domku"!
    Miłego weekendu dziewczynki...kruszynki!
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 14-06-2018 o 22:26

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja napierniczam w robocie.
    Nic dziwnego, że książki nie znacie, bo ona dla dzieci ! Ale imiona fajnie przypasowały dla NASZYCH BLIŹNIACZEK.
    Jak Mania fotę działki wstawia, to aż mi wstyd, że pod oknem zielsko mi zarasta :-(

Awatar AnekSadek

No Maniu jakbym mogla nie naklikac? To tylko jakies Yoanki sie obcyndalaja jednozdaniowo…
    Hahha ten film nie raz ogladalam i bardzo go lubie. The Parent Trap z Lindsay Lohan. No popatrz, jestesmy gwiazdami kina
    B wcale nie biedy a glupi i ciezko myslacy. Jak on o cos zapyta to ja juz jestem kilometry do przodu a ten dalej nie kuma co i dlaczego. Ja z wiekiem wolniej chodze a ten wolniej mysli.
    No jak Ty moglas tak sie w tramwaju zachowac? Bylo isc pieszo a nie lamac sobie zebra czy slepie podbijac… oj Mania, Mania! A bylabys w domu to bys ze mna pogadala...
    Opty dzieki za kawe, piatek szybko mija bo nadrabiam wczorajsza normalna swoja robote. A z pomaganiem to wiesz jak jest. Naburdelili by a pozniej i tak ja bym musiala sprzatac to juz wolalam zeby sie ode mnie odpi… i w spokoju sama robilam.
    “tam” to znaczy po odbior samochodu po servisie. Przeciez nie bedzie kilka godzin siedziala i czekala.
    B po prostu nie rozumial mojego problemu z kiblem. Staralam sie wytlumaczyc ze zoltej sciezki nie ma bo codziennie spryskuje chemikaliami ale on tez uwazal ze to przez dlugotrwala susze i za jakis czas problem opowinien sie sam rozwiazac. I zaczal wydziwiac ze znowu zmienia w domu wykladzine (ostatnio dal prawie biala) i teraz nie jest pewien wybou. Warknelam ze niech sie zony pyta a nie mnie. Co mnie obchodzi co on bedzie mail w domu?
    Oj, trzymalabym swoja wiecznie na kolanach ale ona tego nie lubi. Pewnie jej nie wygodnie. Ona lubi byc poglaskana i na tym koniec. Przytulac tez jej za bardzo nie moge. Szkoda…
    Bonusia nooo jeszcze troche i dnie zaczna sie skracac i jesien szybko przybedzie, bedzie przyczyna opadania lisci. Jak ja na to czekam. A jak, bo wtedy u mnie beda sie wydluzac. Bo ostatnio to po ciemku wyjezdzam, prawie po ciemku wracam do domu…
    Sluchaj, jakby moj dom przeniesli blizej oceanu lub ocean blizej domu to nic nowego bym nie szukala. Lubie swoj dom, pewnie dlatego ze jednak wiele tam zmienilam i w koncu moje kochane futrzaki tu byly, sa ze mna. Na patio ktoras przeleciala po swiezym betonie i sa odcisniete lapki. Zal bedzie to opuscic. Moze nie opuszcze? Poza tym to w Polsce mieszka sie pokoleniami w jednym miejscu, tu rzadko cos takiego sie dzieje. Ludzie albo wyprowadzaja sie na wieksze, jak rodzina sie powieksza lub jak dzieciaki wyfruna z gniazdka to ida na mniejsze, czy tak jak ja chca isc blizej atrakcyjnego miejsca a dalej od tych zatloczonych ulic. 8 lat jezdze z domu do pracy i widze jak coraz wiecej aut na drogach. Rosna w gore mijane dzielnice a drog nie przybywa. Juz od dawna mam tego po dziurki w nosie.
    Yoana obcyndalasz sie to Ci zielsko pod oknem rosnie! Przyspiesz troche to wszystko ogarniesz a nie tylko ciacho i imprezy!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Te, Wiewióra, nie wymądrzaj się. W robocie głównie jestem. Albo za zwłoki robię.

Awatar AnekSadek

Będąc w pracy nie znaczy że się pracuje.
    Chyba zapomniałaś że kto jak kto ale ja cuś o tym wiem.
    Ps
    Puzzle się fajnie układa!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Bonusia ,obeszłam drzewa wokół i niestety ,ostatnio wszystkie gałęzie rosnące nisko zostaly usunięte .Nie mam tak wysokiej drabinyOrzechy blisko mojego balkonu aż się proszą żeby zerwać ....nie dosięgnę....

Mani ogród cudny .

Optus piękna filiżanka z kawa ,tak apetycznie wygląda

Ja juz wychodze z domu jedziemy na wies .Córka ma już basen w ogrodzie .Chyba pojedziemy nad jeziorko jak będzie pogoda .

wczasy-spa-nad-jeziorem.jpg

Wspaniałego weekendu dla Wszystkich Kruszynek

Yoana spokojnego dyżuru .

Uprawnienia umieszczania postów