Strona 78 z 1933 PierwszyPierwszy ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 578 1078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 19327
Like Tree385Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Anoolka - co ja czytam..."paczę"i "paczę" + 47 stopni ??? No ja już bym się stopiła tukej

No i dobrze , że się na veta zdecydowałaś. Pewnie miała biedulka atak Tak mi żal piesiów....i kotków też. Ale to się leczyć da. Ja Cię rozumiem , bo ja w upały zwalniam...i lody mi w głowie - mocno czekoladowe , no ale teraz zimno u nas , więc mi się chce ciepłego...

Dziś miałam warzywka z parowaru ale jestem , bo hortex niegdyś dobra firma - niech sobie w doope wsadzi te swoje warzywa na patelkę Sama marchew i o zgrozo dwie garści kukurydzy wyjęłam z jednej paczki bleeeeee a gdzie papryka, fasolka, brokuł i inne co są opisane w składzie ??? Miałam parę paczek swoich mrożonek - no te były cacy - ale ileż ja ich mogę zmieścić w dwu-szufladowej lodówce...nie wiele Zamrażarka jest u Mamuś. Pomyślę. I ten kurzy cycek ...ale nie z parowaru !! Nie da się (podeszwa paskudna) - już kiedyś pisałam . Jego osobno potraktowałam, Slubasowi sznycelków złocistych usmażyłam ....ech do doopy z TYM.
    Nie ma u nas innych marek mrożonkowych Może i są ale nie znam...po rosyjsku na nich pisze - wiec skład rozszyfruję ale czy dobre
    ?.

Opty ! Ty się nie obawiaj tak bardzo tych swoich kilosków ! Zrzucisz jak rumaka dosiądziesz - już niedługo ! Ciastki są dobre

Na szczęście Mamie przechodzi - bałam się bardzo o tę noc , ale było spokojnie. A teraz idę się spakować , w górach zimno i śniegu w pigułę - ale jadziem !

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Od godziny nie spie, weekend, psiamac!
    A kawy jak nie widze tak nie widze! A juz sie z zoomowalam

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Sknery!!!!!
    O jakis wyjazdach, balangach pisza a biednemu futrzakowi kawy nie postawia
    Pieklo na ziemi z kazdej strony!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola siku i do wyra , czego pełzasz w czarna noc a jeszcze kawy woła , jakbys wodki wołałą to rozumiem
    bo jak zniszczyłas troche zapasow to na bank Cie meczy.
    No kocyk to absolutna koniecnosc jak bidulka tak posikuje na okragło szkoda maluszka bbuu
    Optus nie postawiłam jeszcze forsycji bo juz brak mi miejsca na stawianie tym bardziej ze super stoja jeszcze gwiazdy betlejemskie a żal wywalac jak wygladaja jak wczoraj przyniesione ze sklepu , wyjatkowo w tym roku dobre zakupiłam .
    A co do paluchow to kiedys z prawej reki wskazujacy zatrzasnełam w drzwiach autobusu i autobus mnie ciagnał bo kierowca nie zauwazył baby uczepionej do drzwi , i jakos lewą ręka otworzyłam drzwi bo bym pewnie padła pod koła a ten sierota kierowca nawet sie nie zatrzymał no i paznokiec jeno na skorce sie trzymał cały zdarty ,odrosł ale juz jest taki felerny ,I jak mnie ten autobus zostawił na głuchej drodze bo do PGRu gdzie miałam staz było ze dwa km, to jak tam doszłam do byłam tak jak Gruschka w stanie małej swiadomosci to mnie odwiezli do szpitala na chirurgie gdzie mi pazur zdarli do konca wwwrr masakra
    Jak widac przygody wredne czesto sie zfarzają .
    Goda no ja tez doczytałam ze do sadu pojechałas i tak myslałam ze obcinalas gałezie drzew hihi fajnie mozna wymyslec historyjki .
    nawet sie zastanawiałąm czy nie za zimno Ci było .
    Sagus ubieraj sie ciepło bo ja dzis na działce zmarzłam taki wredny zimny wiatr był ze znowu mi wszystko w srodku zamarzło

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A wstawaj, CHOLERO o normalnej porze, to kawa piękna będzie !

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Jeszcze od choler czlowieka wyzywaja
    Ja sie wypisuje z tej grupy... na zjazd drzwi przed pyskiem zamykaja, zwyczajnie nie chca mnie widziec, kawy doprosic sie nie mozna a NIERKTORE twierdza ze kawa z rana sie nalezy jak psu micha!!!!
    Co za towarzystwo!!!!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

wyjatkowo wredne towarzycho hehehehe
    a Ty bys chciała zeby takie cos witało codziennie
    Załączone miniatury Załączone miniatury Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal-parfait.gif  
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 10-02-2017 o 20:45

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    Anoola siku i do wyra , czego pełzasz w czarna noc a jeszcze kawy woła , jakbys wodki wołałą to rozumiem
    bo jak zniszczyłas troche zapasow to na bank Cie meczy.
    niby blizniaczka a jak mnie nie zna!!!!!
    CHOROBE mam w domu musze byc na bacznosc a nie jak jakies zwloki... a jakby trzeba szybko do veta jechac to jak po %%%%?
    Poza tym w upal raczej umikac trza co by serce w poprzeg nie stanelo!
    Wieczorem, kolo 20-tej, jak poszlam zielsko (z litosci) podlac to zauwazylam ze sie ochlodzilo, malo po sweter nie wrocilam!
    Spadlo! Z 47 na 35! Niesamowicie zimno! Dzis rano jeszcze nie sprawdzalam bo nie chce pieskow budzic

Awatar PsiaMac
    Mieszka w
    Sydney

No, kfffiatki podlane, na dworze nie tak zle, tylko jakies 25 stopni ale dzis podobno ma byc gorzej niz wczoraj.
    Szybko wlaczylam pralke z nastepnymi kocykami, wypierze sie zanim uzycie pradu wzrosnie.
    Jeszcze troche nad sudoku posiedze i pojde pod prysznic. Chce zaraz jak o 9 otworza sklepy kupic pieskom na mlem mlem i cos sobie zebym z glodu nie zdechla i szybko do chlodnego domu.
    Pewnie znajde jakis film do ogladania... a moze ktos podpowie tytul jakies dobrej komedi czy takiego filmu co my z Opty z przyjemnoscia ogladalysmy a Yoanka sie wysmiewala ze bogaty,,, przystojny i Kopciuszek Bo Yoanka na filmach ktore wiewiory lubia ogladac to sie nie zna...

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Anulka... polarek przyjdzie Ci założyć, takie zimnisko ! To pewnie od Gody przywiało, bo u nas aż tyle nie ma...
    Oj, dobrze że Ci prądu nie wyłączyli, bo w chacie miło by nie było. A pranie konieczne !
    Jak są nowe kwiatki - to może nadzieja na owocki też. Jak upały miną, to i roślinom się będzie lepiej rosło.
    Ciastków już mi tak nie wygaduj. Gdyby mi wstyd nie było - to bym je na pewno zeżarła. No ale jak oczy zrobiłaś na opróżnione szkło - to włączyłam hamulce... W domu żadne oczy mnie nie śledzą, niestety... Ale dzisiaj byłam grzeczna, jabłka dwa tylko zjadłam.
    A ja Godę zrozumiałam, z żadnymi jabłoniami nie kojarzyłam, przecież pisała tam dalej o upierdliwym prawniku.
    A u nas na "ą" też ma ksywkę "nosowe", więc podobnie.
    Saguś, nie zamarznij w górach !
    Maniu - lista leci ! Śmiać mi się chce - bo prowadzący co i rusz wspomina swój pobyt (któryś z kolei) w Australii... widać jaki w niej zakochany. Ale się nie dziwię. Wydał nawet książkę z tych podróży, zajrzałabym do niej kiedyś.
    O której ma dziś się coś dziać z księżycem ? Wielka glaca świeci na niebie, wypuszczałam pluszaka - to zerknęłam, centralnie nad chałupą wisi, wieelki !
    Kawa jest - to sprawdzę link z kwaterą Yoanki, ale w ciemno akceptuję !

Strona 78 z 1933 PierwszyPierwszy ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 578 1078 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów