Strona 883 z 1757 PierwszyPierwszy ... 383 783 833 873 881 882 883 884 885 893 933 983 1383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,821 do 8,830 z 17561
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

krystyna2201 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    lubuskie

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Pierwsza od lewej jest moja synowa Andżelina a za nią jej brat. Tam do tej pory w zespole tańczą prawie wszystkie dzieci z rodzin.44974728_574280653007125_3898502038887071744_n (1).jpg

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Bardzo dziękuję Krysiu!

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Bonusiu ale superowy poczestunek oj zjadłoby sie takiej fajnej zapiekanki bo mi juz troche sie chce zmiany smakow ale trudno nie marudze , najwazniejsze zeby waga nie spaskudzila się .
    A z wnusi to przecie juz od dawna jestes dumna z e taka madra i zdolna dziewczynka .
    Krystynko wnuki pewnie Ci tylko troche humoru do domu wniosły a za to jakie piekne tance mogłas poogladac .
    OPtus ja tez dzis juz slubnemu naszykowałam co ma tu porozstawiac bo na moich grobach to zakupie na miejscu ale tam juz pieknie wszystko sprzatniete wiec tyle co lampki zapalic .
    No te prognozy pogody to mi tez zdecydowanie humor poprawiły bo nie potrzeba az tak sie martwic o ciuchy bo najgorzej jak pada i sie moknie na grobach a tu jeszcze trzeba potem jechac w mokrych obłoconych butach .Dzis nie spodizewałam sie takiego zimna i jak pojechalismy na działke to nawet podmarzłam bo oczywiscie za cienkie buty az wziełam theraflu po powrocie .
    Nutko jezyk kopczykow chyba nie robi tyle co na zime z lisci .No a głaskac sie go nie da
    Anoola no to naprawde spokojny marsz bo jak chodziłam po małego to miałam własnie wyliczone wyjscie z domu zeby pieszkom dojśc , No a czy ja dozyje do grudnia zebys mnie rozliczyła

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Nie mogłam się zalogować , ale może teraz się uda.

Bonusia - 100 Lat ,zdrowia nade wszystko , radości, miłości i spełnienia marzeń. Przepraszam, że tak późno ale dzień napięty , nie tylko ten.

117288_bukiet_frezji_bialy_dzbanek.jpg

Wypiję z drugiego obrazka za zdrówko Twoje

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

U mnie nic nowego, dzień po dniu leci .Jesteśmy u Mamy. Czasem Ślubas idzie na chatę ,ja wpadam zajrzeć do skrzynki i takie tam....nie jest źle , ale.........ja coś chcę do domu Net mam tu słaby , ale Ranczo idzie na okrągło

Dzień mam wypełniony- pielęgniarskimi zajęciami, zakręcę się i już 13 , później coś tam w sklep...i tak leci. Zawiechę mam w pisaniu , oglądam fotki Krystyny - piękne - wesołe i kolorowe.

Opty , u mnie wczoraj też było 4 na plusie i lało równo....ale w TV na dziś uparcie zapowiadali 21 stopni ze słonkiem ....no i się sprawdziło.

Anoolka- czytam ,że z buźką lepiej i sprawy wygrane - super

Nie wiem jeszcze czy pojedziemy w góry , na 1.11. - chciałabym , ale osobówka padła , więc nie wiem jeszcze co i jak.

Nie poczytałam wszystkiego , ale ...myślałam ,że nocami nadrobię ...nie da się.

Pozdrówka dla Wsiech

Mieszka w
    lubuskie

140.jpgManiu te moje skarby nie tylko mi humor do domu wnoszą ale i go roznoszą hi hi. Kocham ich nad życie a oni tak szybko rosną, że nic mi nie przeszkadza. Szybko czas leci niedawno ja bralam ślub, rodzilam kolejne dzieci, a tu już wnuki 4 i 2 latek.
    Rodzinę jak na dzisiejsze czasy mam bardzo dużą 5 dzieci wnuki i ich drugie połówki. Tu wam pokażę zdjęcie ze ślubu syna które było w czerwcu
    Ostatnio edytowane przez krystyna2201 ; 29-10-2018 o 23:49

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Opty sliczna kawa, taka nasza!
    Ta swiateczna kartke mam do dzisiaj ico swieta ja wystawiam na publiczny widok
    Bonusia kawa z psiurkiem zawsze lepiej smakuj. Twoj psiurek Suzke mi przypomnial. Pewnie ze sie zryczalam.
    Mania a czemu masz grudnia nie doczekac? Szybciej ja nie doczekam. Jedyny starch – co by sie z Ajsa stalo… I pod takim katem zastanawiam sie czy “chciec” pozniej nowego piesia…
    Krysiu ja nie znam takiej milosci i wcale jej nie chce.
    Ale chyba nie kazdy musi lubic dzieci?
    Tak jak nie kazdy lubi na przyklad psy.
    Taka roznica ze ja bym dzieciaka z samochodu w czasie jazdy nie wyrzucila ani nie przywizala lancuchem do drzewa jak to ludzie z psami robia.

Mieszka w
    lubuskie

Aniu każdy kocha co innego. Najważniejsze w tym wszystkim żeby kochać szczerze, a co to każdy wie najlepiej.Zawsze stawiałam dzici a teraz wnuki na pierwszym miejscu chociaz mam zwierzęta i lubię je na swój sposób

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bońcia !
    Spóźnione, ale szczere życzenia
    Dużo zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dziewczyny ! Mam MARATONY. Ale IMPREZOWE [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Kilka niedziel pod rząd i popłynęłam. Normalnie się jakoś dziwnie porobiło. Ale jak jeszcze coś od Bońci zostawiłyście, to też chętnie pospijam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dzisiaj miałam trening, trochę mi się oberwało. Za brak równowagi, ogólne olewanie i PUSTE KALORIE. Ale mam to gdzieś. Szkoda, że profesjonalnie olewać nie potrafię [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów