Strona 901 z 1489 PierwszyPierwszy ... 401 801 851 891 899 900 901 902 903 911 951 1001 1401 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,001 do 9,010 z 14881
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

A ja w robocie. Przynajmniej nie mam czasu użalać się nad sobą. Dopiero jutro późnym popołudniem do domu przylezę. A wieczorem ćwiczenia. W czwartek i piątek po 7 godzin w robocie, luzik. Tylko dzisiejszy maraton muszę przeżyć. Trzymajcie się i grzecznie odchudzajcie !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Ładne - i dwie, na dobry poranek

Awatar opty55

Nutko - już plany świąteczne ? Fajnie masz !
    Anulko - pełno kwiatków ! Gratuluję ! To dlatego, że tak ładnie do nich gadasz !
    Buty kupione ?
    Problemy z doktorkiem obgadane ?
    Tak dużo na temat smakowitych warzyw napisałaś, że raczej niczego nie uda mi się odgapić.
    Yoanko - maratony wyrabiasz na wyjazd ? Spokojnego dyżuru !
    Dół wykopany - i na szczęście przykryłam go arkuszem blachy. Tak na wszelki wypadek, ale okazało się, że byłam przewidująca, bo już w drodze do seniorkowa się rozpadało.
    Maniu - brawo za przetrzymanie. Ja najczęściej nie mam cierpliwości - i traktuje jak jednorazówkę...

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Opty, dziekuje za dwie kawy.
    Wiesz, dzis rano bylo gorzej wstac niz wczoraj. Dalej chodze jak kaczka!
    Tak mnie zoneczka zaltwila....
    Lub ja sama siebie przez wygniatanie kanapy...

Awatar AnekSadek

Nutka no mam nadzieje na wiecej spacerow ale chyba bedziemy jezdzily stale w te same miejsca bo poniedzialkowy trafik i czas spedzony w samochodzie nie zacheca do jezdzenia w dawno nie widziane strony.
    Yoana ja juz bede grzeczna. MUSZE meczyc rowerek i inne sprzety na patio bo wlasnie sie przekonalam jak sama sobie szkodze. Takich zakwasow to nie pamietam czy kiedykolwiek mialam.
    He he Opty, no to dzis znowu pogadam bo otworzyla mase nowych dzwoneczkow. Nawet nie myslalam ze kiedys bede sie cieszyc z rozkwitnietych kfffiotkow!
    Buty kupione. Zaraz jak zalozylam na nogi to zoneczce wyslalam fotke a ta mi na to – pocwicz schody! Zmija jak nic

274168.jpg

A z doktorkiem zajete my byli moja buzka. Grzebal w komputerze, szukal. Chyba teraz zaluje ze mnie nie skierowal do dermatologa! Kase mi chcial oszczedzic (bo tu nawet jak sie ma skierowanie to trzeba placic. Dermatolog okolo piecset za wizyte.) pewnie myslal ze wie co mi a moze to jest co innego? Znowu mam nowa masc (a obiecal biopsy) ale widze ze ta masc, ktora jego zdaniem powinna mnie piec lub palic a ona chyba wreszcie utrafiona.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no dobrze gadasz z kwiatkami , ja juz widze jak Twoje patio zmienia sie w rajski ogrod wreszcie zaczełas czuc blusa ogrodowego Wow wreszcie odkurzysz sprzet , no to ja juz widze jaka z Ciebie gimnastyczka sie zrobi , to zoneczka bedzie płakac na zakwasy a nie Ty .
    Optus no u nas tez rowno popadało akurat wychodzilismy z działki jak nas dopadło i zanim doszlismy do przystanku to juz kapało z nas , no a dzis jeszcze gimnastyka i trza było iśc ale jakos mniej padało wiec z parasolem spokojnie pojechałam .Dobrze ze dołek zakryłas bo bys miałą stawek a nie przechowalnię
    Ja tez traktuje jak jednorazowki wiec wpierw stała sucha bida u chłopakow a na lato wywaliłam na balkon i tam jakos doszła do siebie i jak juz sie pączki pokazały to wziełam do chaty , mam jeszcze jedną ale narazie w pączkach i chyba jest rozowa .Jednak to co czytałam ze musi zimne noce wrzesniowe przezyc na powietrzu sie potwierdziło bo u mnie do połowy pazdziernika stały na balkonie .
    Nutko nigdy nie przepadałam za białym kolorem ale biały ogrod Monty Dona tak mnie zauroczył ze zaakceptowałam biały kolor u siebie i teraz jak kupuje cos do domu to staram sie znalezc cos białego tym bardziej ze u mnie dominuje niebieski wiec z białym fajnie gra. Hih no to bedą jeno rozrywkowe swieta jak bez roboty < tyz bym tak chciała
    Yoanka co zrobic zeby waga sie uaktywniła .jem zgodnie z zaleceniami a waga olewa moje starania .

Awatar opty55

Mania !!!
    W zeszłym roku Ty mnie poganiałaś, a w tym - gdzieś masz inne drogi, tylko tu nie zaglądasz !
    Anulko - wyobrażałam sobie inne buciki. Ale jak Ci są takie wygodne - to fajnie.
    Zakwasy ? No to współczuję. A poćwiczyć możesz dopiero, jak ustąpią.
    Tylko żeby przez ten czas chęci Cie nie opuściły.

Awatar opty55

Uf, dzięki !
    A waga ma już dość spadków... Mówi Ci - że super wyglądasz !

Awatar AnekSadek

Mania, w koncu jestem Twoja blizniaczka, ta lepsza
    Dzisiejsza fotka, a co, bo sie ciesze.

20181114_075314.jpg

No musze cos zrobic bo jesli mam po kazdym spacerze, ktory powinien dawac mi przyjemnosc wyjscia z domu, lazic jak przetracona kaczka.
    Opty moze na mojej fotce dobrze nie wygladaja ale chyba pamietasz ze ja lubie Skechers bo sa mi najwygodniejsze. Masz tu linka, mozesz z kazdej strony obejrzec.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, dokładnie takie buty, tylko granatowe mam akurat w robocie. To jedyne, w których mogę wytrzymać 34 godziny . . . U nas są w Deichmanie.
    Opty, maratony normalnie, zgodnie z rozkładem.
    Mania, u mnie waga też STOI. Ale ja sìe objadam różnościami, inaczej siły bym nie miała. I się nie przejmuję. Formę mam , jak nigdy nawet w młodości nie miałam.
    Wyszło mi, że w domu za 12 godzin będę . . .

Uprawnienia umieszczania postów