Strona 960 z 1631 PierwszyPierwszy ... 460 860 910 950 958 959 960 961 962 970 1010 1060 1460 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,591 do 9,600 z 16304
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Yoana ,Ty to masz kulinarne zdolności ,masz do tego dryg
    Moje potrawy ,zięć bardzo lubi i ostatnio wpraszał sie na placek po węgiersku ,podobno najlepszy w moim wydaniu .No i jak nie zrobić? Obiecałam...
    Dzieki za muzyke ,podoba mi się ,dłuzej posłucham po obiedzie,pa

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Nutka, do wyciągania z zamrażarki drygu nie potrzeba

A chłopa to przed świętami ubiję ! co za menda ! Łazi, mendzi, tylko przeszkadza ! Wcześniej wysłałam go na dworzec po bilety ( że niby nie umiem przez internet kupić ) i do myjni , z obydwoma samochodami, ale niestety, wrócił. I chce mi, qoorva, POMAGAĆ To ja sobie spokojnie ogarniam, a ten mi się plącze pod nogami ! Kazałam głąbowi łazienkę sprzątnąć, to ją ODKURZYŁ, znaczy - podłogę. Pytam się, czy sedes umył , to się na mnie patrzy . Do tej pory pewnie był przekonany, że sedes myje się SAM. Do doopy z taką pomocą ! W końcu sedes umył. Szczotką. Pytam, czy domestosa użył, to znowu patrzy, jak cielę . No ubić, jak nic. Coś się muszę wziąć za tę tzw. RODZINĘ, bo to wszystko rozpaskudzone, pasożyty pieprzone !
    Anoolka, Ty mi gadaj, kiedy ślub ! Ile tego narzeczeństwa ! W lata mnie wpędzasz ! Jakieś kombinacje z żoneczką i B, a ja jak ta pizda na weselu ! Albo ślub, albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Yoana ,no własnie
    Ja się na to wesele wpraszam .J.w takiej sytuacji nie będzie mi mógł odmówić i będę mogła wybrać się.
    Co do Twojego małożnka ,nie wypowiadam sie ....nie znam osobiście ,ale skoro tak mówisz.....
    Sądzę ze na pewno jakąś zaletę ma..... choć by ze to Twój! i pokłócić się można.
    Mój J. twierdzi ,ze w małżeństwie najwspanialsze jest godzenie się.

Ja juz po obiezie ,za oknem szaro ,śniegu niet .Może trzeba ruszyć sie przewietrzyć.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Aśka, pospiesz sie! Tyle żarcia ze i weselisko można zorganizowac. Jakby co to B i żoneczka świadkami będą.
    Ino kawy bym sie napiła....

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no w czarna noc kawy wołasz a tu kawiarki szykuja zarełko i nawet pewnie czasu myslec o kawie nie mają .No to szykuja to weselicho bo ja w koncu zejde z tego swiata i wesele mnie ominie .NO z tymi plecami to masz racje ze one wredne , dzis mi tez juz zaczeły bolec bo za duzo na stojąco przy garach .Ale mam juz zupełne bzdety do zrobienia bo kuraka obrac na galaretę i jutro kisiel zurawinowy ugotowac a mam zamrozone owocka wiec bedzie prawidłowy no i koniec robotek .
    Yoanka hehe ubijaj ubijaj ja tak co swieta gadam a zaraza do teraz chodzi cała zdrowy i marudna coraz bardziej jeny jak mnie wnerwia jak mi w gary zaglada i komentuje co zrobiłam i pyta co robie wwrrr na pomoc nie ma co liczyc moj jeno sałatke jarzynową kroi a to dlatego z e ja zbuntowałam sie i powiedziałam ze bede takie prymitywne słoikowe sałatki robic no to dlatego ze lubi to sam robi .No u mnie mały wie jak sie myje sedes , ale to moje wychowanie a nie slubnego no mały naprawde jest mi juz duza pomocą w szykowaniu swiat ,
    Nutko no tak to jest ze sie obiecuje sobie ze nie wpadnie sie w ten szał a na ostatek lodowa kipi My co prawda jemy to potem do nowego roku wiec dla mnie to wygoda naszykowac a potem olewac wsio
    Optus o rany ale u nas dzis lało i na dodatek złapało nas na trasie na działke no to pomoklismy masakrycznie ale ptaszkom deszcz ze sniegiem nie przeszkadzał i latało ich duzo a nawet zieby były No pogoda nawet pasi bo balkon za lodowe robi , zeby tylko nie lało .
    W bierdonce za poł ceny są 3 szt hiacyntow w doniczce , chyba warto kupic bo za moment zakwitną .

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Kochanym Koleżankom i ich Rodzinom życzę spokojnych rodzinnych Świąt
    48415075_2445670565474664_5827549100526010368_n.jpg

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

kawa świąteczna

spokojnej wigilii

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Jak Was czytam - to coraz bardziej głodna się robię... niby minimum - ale bardzo wypasione każda z Was przygotowuje.
    Nutko - byłam dzisiaj w markecie i widziałam to kłębowisko kupujących ludzi... Nie wiem ile do kasy bym stała - na szczęście do znajomej się z moimi maleńkimi zakupami przykleiłam.
    Maniu - u mnie nie lało, tylko grube płatki śniegu padały. Jeszcze przed południem jak jechałam ze stroikiem na cmentarz - to było bezchmurnie i nawet słoneczko się przebijało. Jak wracałam z marketu - to śnieg sypał tak gęsto, że chwilami nic nie było widać.
    Teraz szłam nakarmić kota - to jeszcze śnieg leży, ale z dachu kapie, pewnie rano już nic nie będzie.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

,,,,swiąta.jpg
    Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych,

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Trochę przygotowań było dziś do świąt....pogoda paskudna stale popaduje..
    Nie mam czasu Was poczytać ..chyba po świętach nadrobię bo u mnie cała rodzinka i mama będzie więc do internetu nie będę zaglądać!

Uprawnienia umieszczania postów